Soustředení 2018

Autor: Trenéři <(at)>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 22. 03. 2018

5.8.2018-11.8.2018 Soustředění v Novém Veselí Soustředění v Novém Veselí je určeno od mladších dorostenců r. 2002 až po ročníky 2009
Aktualizace 20.6.2018
Ahoj kamarádi,
  Tentokrát se s finálními informacemi ozýváme s mírným zpožděním. Letní soustředění v Novém Veselí se bude konat v termínu 5.8.2018-11.8.2018 Nejnižší věková kategorie budou ročníky 2009. Případné výjimky u minižáků musí schválit Aleš nebo Petra (podle toho u koho dítě trénuje).

  Cena soustředění bude závislá na počtu přihlášených, ale protože vedení Sokola dokázalo zajistit dotace, stanovili jsme účastnický poplatek na 1400 Kč. Jedná se zhruba o polovinu loňské částky.

   Kromě hlavního zavazadla, by děti měly mít batůžek, do kterého se vejdou věci na sportování (boty, láhev na pití, kraťasy, tričko, atd.) a v případě celodenního výletu i pláštěnka a jídlo. Spát budeme v sokolovně na postelích, takže nutností je prostěradlo a spacák. Rozmlsaní jedinci si mohou vzít i něco pod hlavu (může být i plyšák :-)). Dále ponožky, těmi raději nešetřete a stejně tak spodním prádlem. Abych se moc nerozepisoval, dál pojedu v bodech: hygienické potřeby, 2 ručníky, plavky, věci na spaní, přezůvky, čepice, léky s pokyny (jen ti co je berou :-)), 2 páry bot (halovky a tenisky na ven), oblečení na sportování, teplákovka (kdo má), kartička zdravotní pojišťovny (kopie), kapesné (max. 200Kč) a vyplněný formulář o bezinfekčnosti, ten bude možno vyplnit i těsně před odjezdem, prázdné lístky budu mít u sebe já.

  Pozor, soustředění je určeno pro samostatné děti :-).
  Hlásí se pochopitelně i trenéři nebo zájemci o trénování z řad hráčů, či sportovně zdatných rodičů.

  Díky za přihlašování se.

potvrzení účastníci - Alča Kolářová, Romča Kolářová, Kuba Hájek, Zdenda Sláma, Dalibor Absolon, Dominik Absolon, Julča Zapletalová, Milde Zapletal, Nela Vykouřilová, Lada Vykouřilová, Franta Vykouřil, Radek Ryvola, Martin Holešanský, Marek Holešanský, Martin Flajšinger, Tomáš Flajšinger, Honza Flajšinger, Dominik Šedivý,
realizační tým - Luděk Kubát, Michal Gajda, Aleš Flajšinger, Tomáš Zourek, Martin Kolář, Petra Kolářová,
řidiči - Doprava dětí bude v režii rodičů, případně po domluvě s trenéry, protože my tam pojedeme auty


Facebookové komenty