25.3.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (ml. dorostenci)

Autor: Tom Zourek <(at)>, Téma: D - dorostenci mladší, Vydáno dne: 05. 04. 2018

25.3.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (ml. dorostenci) 20180325 ml. dorost vs. HK Ivančice TJ Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice 34:31 (17:16)

7 statečných

První minuty zápasu dokazovaly, že pánové mají vystřílené ostré náboje. Na pátečním tréninku byla účast 1 slovy jeden hráč, a to Zoran, který, aby nevypadl z tréninku, tak hrál s chlapama alespoň fotbal. Kluci, zamyslete se nad sebou! První 4 útoky byly o zaměření mušky. Následně jsme začali hrát hru, kterou umíme. Bránili jsme v sedmi lidech, co nám síly stačily. Eliminaci největšího hráče si vzal na starost Atom. Ač na tréninky chodí málo hráčů, byly vidět herní situace, které máme nacvičené. Sice by to chtělo víc je potrénovat a dovést k dokonalosti, ale co už. Alespoň že máme hráče na hru. Co se týká útoku, tak dneska vynikl Kroša, Víc než na střelbu se zaměřil na tvorbu hry a chystal gólové šance spoluhráčům a nezklamal ani v obraně. Co se týká atoma, tak dnes měl opět svůj den. Jeho 18 gólů mluví za vše. Skvěle dirigoval obranu a v útoku byla jeho spolupráce s Ondrou výstavní. Pochvala patří i Ivošovi, který se i přes tréninkové manko pral o každý balon a vydržel to celý zápas. Soupeř dle očekávání nebral žádný tajm, a přestože rotoval sestavou, neuběhal nás.