15.04.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (ml. dorostenci)

Autor: Tom Zourek <(at)>, Téma: D - dorostenci mladší, Vydáno dne: 24. 04. 2018

15.04.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (ml. dorostenci) 20180415 ml. dorost vs. Tatran Bohunice TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 45:26 (21:13)

Oslabený soupeř ani nevzdoroval.

Bohunický soupeř bývá nevyzpytatelný. Umístění soupeře jen dvě příčky pod námi kluky varovalo, že začátek nesmí podcenit. Bohužel, hosté dnes nepřijeli zrovna v nejsilnejsi sestavě.

Ze začátku jsme hráli od podlahy. Kluci vstupovali do přihrávek, proměňovali trháky a v postupném útoku zakončovali maximálně do čtvrté nahrávky. V 6. minutě jsme vedli 8:0 a realizační tým litoval, že nemá na lavičce nikoho slabšího na prostřídání. Hráči po chvíli soustředěného náporu zvolnili a pustili do hry i hosty. Bohuničtí se pozvolna vzchopili a pokoušeli se zápas zdramatizovat hrou na dva pivoty. Cíleně jsme nikoho nevysunuli a kluci trénovali přebírání. Soupeř postupem čase přešel na hru se sedmi hráči v poli a tedy bez brankaře. Několik bodů jsme zaznamenali hodem do prázdné branky. Nejkurioznější branka však padla při ve chvíli, kdy brankař už hodnou chvíli stál na svém místě a v poli bylo 6 útočníků. Tom Gajda se přepočítal a domnívaje se, že brankař sedí na lavičce, chytil odražený míč od brankaře a z pozice prvního obránce vrhnul balón přes celé hřiště. Zděšený Luďa vykřikl: "co blbneš?" Golman však předvedl laxní zákrok (možná byl oslněn slunkem), balón se odrazil od země a těsně vedle brankaře zapadl do sítě.

V zápase nám pomáhal i starší žák Michal Gajda, slavící ten den narozeniny. Jeho starší bratr Tom vybojoval sedmimetrový hod a exekuci, možná jako dárek, velkoryse přenechal bráchovi. Střelec Míša ale potěsil i nás, jelikož to byl 30. gól :-). Další mety dosáhl Pepa, když dal 40. :-) DĚKUJEME :-)