7.10.2018 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci)

Autor: Nikola Holešanská <(at)>, Téma: F - žáci mladší, Vydáno dne: 09. 10. 2018

7.10.2018 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci) 20181007 ml. žáci vs. SK Kuřim SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna 8:19 (4:9)


Že by výhra díky čočce? :-).


    Dneska se naši mladší žáci vypravili do Kuřimi, kde měli tu čest ochutnat hru v jejich nově postavené hale. My z hlediště jsme ochutnali jen kávu. Nechci ovlivňovat čtenáře, ale nemůžu si odpustit. U nás máme lepší ;-).

    Po úvodním hvizdu začali ubíhat první vteřiny hry, do které jsme vstoupili tak nějak ostýchavě. Po prvních pár minutách bylo skóre 0:0 Bezbrankovou hradbu prolomil až Kuba, který svým vstřeleným gólem skóre otevřel. Každopádně hra byla velmi vyrovnaná a soupeř nás celou první půlku zvládl dotahovat.

    Nevím, co se během pauzy odehrálo na střídačce, jak a čím trenéři hráče motivovali, ale druhá půlka zápasu se odehrála pod taktovkou našich borců. Kubův tah na bránu začal svým střeleckým umem doplňovat i Matěj.
    Malá vsuvka z hlediště: Maminka Matěje říkala, že to je určitě tou čočkou, co měl k obědu... Okamžitě vznikl bojový pokřik "VÝBORNÁ ČOČKA OD ŽANDY, STRACH NAŠIM SOUPEŘŮM NAHÁNÍ" :-D
    Nejsem si jistá, zda je používání této biologické zbraně košer, ale na naše soupeře zabírala perfektně :-) Kluci se soupeřům urvali a už se jim nedařilo nás dotáhnout.

     Abych byla spravedlivá ke všem úspěšným střelcům, svými góly ke konečného stavu přispěli krom již zmiňované mlátičky Kuby a čočkou podporovaného tryskáče Matěje také Mara, Martin a Dalibor. Nesmím také opomenout výborný výkon gólmana Matěje, který opět náš tým perfektně podržel...

    Je mě jasné, že trenéři na hře vidí mnohem více chyb a možností ke zlepšení (píši to proto, že jsem z úst jednoho zaslechla něco o trhání hlav :-) ) než my, nezasvěcení přihlížející z tribuny, ale právě pro nás je konečné skóre 19:8 myslím dostatečnou známkou kvality hry našich borců. A nám fanouškům je ctí provolat "HOŠI DĚKUJEM"

SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20181007 ml. žáci vs. SK Kuřim