7.10.2017 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)

Autor: Michal G <(at)>, Téma: E - žáci starší, Vydáno dne: 10. 10. 2018

7.10.2017 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20181007 st. žáci vs. SK Kuřim SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna 23:22 (10:14)


Došly síly.


    V neděli 7.10.2018 jsme zavítali do nové Kuřimské haly, abychom změřili síly s domácími staršími žáky.

    Rozkaz zněl jasně. Budeme hrát rychlou házenou a v obraně makáme na plno!!!!! A jak jsem řekl, tak kluci dělali. Od začátku jsme měli navrch a tomu odpovídalo i skóre, které v 8. minutě bylo 7:2 😊. Kuřimský trenér se na to nemohl dívat a vzal time out. Domácí, dle pokynů svého trenéra, najednou začali hrát a srovnali s námi krok. Měli pár krásných akcí, ale ani nadále nás svojí hrou nepřevyšovali a jen drželi krok s naší rozjetou mašinou. Poločasové skóre bylo 14:10.

    Do druhé půle jsme nastoupili se stejným zápalem, ale už značně unaveni, jelikož nebylo téměř koho střídat. Děkuji Kubovi(1)a Matějovi, že nás v tom nenechali a nastoupili, přestože již v nohách měli zápas za mladší žáky. Fakt, že kluci hráli celý zápas bez možnosti oddechu se podepsal na výkonu, který šel s přibývajícím časem dolů. Soupeř se pomalu začal dotahovat 😑, tři minuty do konce jsme ještě vedli o gól, ale po pokaženém útoku jsme dostali branku a bylo srovnáno. Minutu do konce jsme poprvé prohrávali, ale byl před námi poslední útok. Pomalu jsme se smířili s remízou 😊. Jak to dopadlo??? V posledních pěti vteřinách byl za faul na Martina Mášu nařízen sedmimetrový hod a kdo jiný, než náš palič by ho měl proměnit. Po domluvě na hřišti kluci řekli: "Milde jdi na to"!!!! Ne každý konec končí šťastně a tentokrát to nedopadlo. Michal pod tíhou očekávání bohužel selhal 😒, takže nakonec naše barvy prohrály 22:23. Kluci si určitě zasloužili vyhrát, protože tak dobře už dlouho nehráli. Co naplat, prostě došly síly!!!!!!!! Musím všechny moc pochválit, jelikož obrana byla téměř dokonalá. V útoku nám to ještě trochu skřípe, ale to doladíme 😊. Bohužel naši paliči (Milde a Martin M. oba 3 branky) měli vlhkej prach a málo stříleli. Na druhou stranu se ostrostřelby ujali Martin(8) a Michal(6) a předvedli až na maličkosti perfektní výkon. Musím pochválit i Dominika, který v pivotu maká až do vyčerpání a i když dal jen jednu branku, tak byl více než platným hráčem. Na závěr bych chtěl jen říct: "Kluci děkuji. Byl to parádní zápas, bez ohledu na výsledek.Svazové přehledy

20181007 st. žáci vs. SK Kuřim