20.10.2018 Turnaj Ivančice 6+1 (mini)

Autor: Nikola Holešanská <(at)>, Téma: Miníci, Vydáno dne: 22. 10. 2018

20.10.2018 Turnaj Ivančice 6+1 (mini) 20181013 Hustopeče (mini) 20.10.2018 Turnaj Ivančice 6+1 (mini)    V sobotu 20. října, jsme vyrazili na první turnaj miníků 6+1. Tým našich 11 borců byl složený z ročníků 2008 až 2011, od ostřílených hráčů, hrajících již ligu za mladší žáky, až po kluky z řad přípravky.

    První zápas jsme odehráli s SK Kuřim.
Už zde se začalo potvrzovat, že jsme přivezli kvalitní sestavu a také fakt, že kluci velmi rychle začali zúročovat středeční vsuvkové tréninky, kdy se na hřišti schází věkově různorodá sestava a všichni společně hrají právě šestkovou házenou. Bylo vidět, že ač kluci spolu běžně v rámci tréninkových bloků nehrají, tak se díky těmto středám spolu sehrávají a ví, co kdo od koho může čekat.... Hra to byla velmi rychlá, čas utekl jako voda a byla z toho remíza 6:6

    Bez odpočinku, jen s pár radami od trenéra jsme nastoupili proti domácímu týmu HK Ivančice dívky.
Počáteční ostýchavost z dívek a snad i nějaké to vnitřní našeptávadlo, že holčičky jsou křehká stvoření padlo za své po zákroku jedné takové víly, která naprosto bez servítek poslala jednoho našeho borce k zemi... Pak už nebyl na nějaké ohledy čas. Kluci hráli perfektně o čemž svědčí i konečné skóre 7:3 pro náš tým.

    Ke třetímu poslednímu zápasu jsme nastoupili po malém odpočinku a posilněni svačinkami.
Naším posledním soupeřem byl domácí tým HK Ivančice chlapci. I tento zápas, byl pod taktovkou našich hráčů, kde svým gólem ke konečnému vítězství 10:4 přispěl i nejmladší z našich borců Tomík. V tomto zápase hra přitvrdila a pískány byly už i nějaké fauly na naše hráče, které jsme trestali proměněnými 7m hody.

    V Ivančicích jsme strávili pěkné dopoledne a naši borci odjížděli nejen s pocitem dobře odvedené práce ve hře, ale také se sladkostmi v batůžcích a diplomem na 1. MÍSTO

    Děkujeme kluci, byla na vás radost pohledět 😊.