28.10.2018.Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)

Autor: Pavel Víška <(at)>, Téma: D - dorostenci mladší, Vydáno dne: 29. 10. 2018

28.10.2018.Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) 20181028-ml. dorci vs Tatran Bohunice - foto Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna 42:32 (22:16)

7 Statečných.

Jen 7 statečných jsme dnes postavili do zápasu proti Bohunicím. Nějak se to tak všechno sešlo, že nás bylo akorát na hru, zatímco náš soupeř měl plnou lavičku. A to ještě musíme poděkovat starším žákům Mildemu, Marťasovi, Adrianovi a Šimonovi, že nás nenechali ve štychu. Co k tomu dodat? Snad jen to, že kdyby nás bylo alespoň o 2 víc, tak naše hra vypadala jinak a pravděpodobně jsme si odvezli z Bohunic i výhru. Soupeř byl k poražení, ale v sestavě David-Pepa-Martin Jandl-Milde-Marťas-Adrian to byl nadlidský výkon.

Začátek zápasu nám hrubě nevyšel a prakticky celý první poločas se nesl ve znamení hledání fungujícího herního rozestavění, ve kterém by se našli všichni aktéři dnešního zápasu. Technických chyb, které nás srážely do kolen, bylo opět nepočítaně a většina kluků se neskutečně trápila v zakončení. Šimon v brance měl zbytečně moc respektu k soupeřovým střelcům, takže ani jeho příspěvek nebyl valný.

To začátek druhé půle vypadal už trochu jinak a se soupeřem jsme asi do 40 minuty hráli vyrovnanou partii, během které se nám podařilo snížit naši ztrátu na 5 branek a změna našeho herního projevu v nás vyvolávala plané naděje, že by se snad dal výsledek ještě otočit. A kdyby nás bylo alespoň 9, tak bych si na to snad i vsadil. Leč bylo nás jen 7 a klukům už nezbyly žádné síly. Konečná prohra o 10 branek je krutá a zbytečná, ale nedá se nic dělat. Když nejsou hráči nemůžou být ani výsledky.