8.12.2018 Cement Hranice - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci)

Autor: Honza Lattenberg <(at)>, Téma: C - dorostenci starší, Vydáno dne: 17. 12. 2018

8.12.2018 Cement Hranice - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci) 20181208 st. dorci vs. Cement Hranice -foto TJ Sokol Újezd u Brna - Cement Hranice 27:27 (15:14)


Škoda posledních minut.

    Poslední utkání podzimu jsme odehráli na „domácím“ hřišti, kdy proti našemu mužstvu nastoupili chlapci z Hranic. Před zápasem za námi přišel jeden z diváků, který slyšel rozhovor hostujícího mužstva v šatně. Prý působili velice namistrovaně. O to víc měli naši chlapci chuť se s nimi poprat a ukázat jim, že i my dokážeme hrát dobrou házenou. Sešli jsme se opět v tradiční sestavě a jako jeden z mála zápasů nás dokonce bylo i více než na soupisce soupeře.

    Zápas se od začátku tahal a výkony obou mužstev byly vyrovnané. Oproti ostatním zápasům se klukům dařilo i v obraně a za přispění dobrých zákroků brankáře tak poločas skončil o jeden gól v náš prospěch.

    V druhém poločase jsme dávali góly především po vydařeném kombinačním útoku. Natrénovali jsme nové signály v rychlém přechodu, které soupeři působily problémy a nebyl nás schopen ubránit. Ovšem v situacích, kdy jsme mohli soupeři utéci, se nám nepodařilo skórovat a dali jsme tak soupeři příležitost opět nás dotáhnout. Ke konci zápasu, kdy jsme vedli o dva góly, si soupeř vzal time a my si řekli pokyny, které měli vést k kýžené výhře. Ovšem místo toho, abychom přesilovku obrátili v náš prospěch jsme dostali dva laciné góly a tak se opět zrodil remízový stav. V posledních desítkách vteřin zápasu jsme měli útok, který jsme si krásně přichystali, ovšem se nám nezdařila koncovka. Soupeř tak měl možnost posledního útoku, ale naštěstí se nám jej podařilo zastavit za cenu posledního devítimetrového hodu. Naštěstí soupeřící hráč udělal při zahrání chybu a hod byl tak anulován. V zápase se nám tak alespoň podařilo vydřít bod do tabulky. I to je samozřejmě úspěch, ale myslím si, že si kluci za jejich výkon zasloužili ještě jeden navíc. Po posledním zápase tak přezimujeme na krásném 8. místě.Svazové přehledy

20181208 st. dorci vs. Cement Hranice - přehledFacebookové komenty