21.-23.6.2019 MegaMini Liberec (minižáci) - INFO

Autor: Trenéři <(at)>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 17. 01. 2019

21.-23.6.2019 MegaMini Liberec (minižáci)
 
   Už pár roků uvažujeme, že opět navštívíme Liberec, protože tamní turnaj pro minižáky (ročník 2008 a mladší) v šestkové házené je vynikající. Několik let jsme prošvihávali termín přihlášení, až letos se povedlo 😊.  Stránky s přihláškovým formulářem byly spuštěny 2.1.2019. Zjistili jsme to o 3 dny později a ihned se zaregistrovali. Byli jsme třináctí 😊 a 11.1.2018 byla kapacita turnaje (28 týmů) naplněna.

  Ubytovaní budeme ve školní třídě, takže potřebujeme karimatku nebo nafukovací lehátko, spacák, oblečení na 4 dny (3 noci), plavky, hygienické potřeby, batůžek, halovky, dres, kartičku pojištěnce, kapesné, atd. Kdo má otázku, ať se nebojí zeptat 😊, určitě jsem na něco zapomněl. Vybírat budeme 1 000,- Kč, což pokryje ubytování, stravu, úklid a částečně se budeme podílet na i dopravě. Máme předběžnou dohodu s HK Ivančice, že s nimi pojedeme autobusem.

  Pokud se někdo chce podívat na námi navštívené ročníky a počíst si (několik tehdejších aktérů stále hraje 😊), může se podívat na články:

MegaMiniLiberec 2007
MegaMiniLiberec 2008
MegaMiniLiberec 2009

  Do turnaje je ještě daleko, takže podrobností moc není. Jakmile se něco nového dozvíme, budeme článek aktualizovat. Pokud jste zvědaví nebo nám chcete pomoct, můžete kontrolovat web pořadatelů: www.megaminiliberec.cz

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pište. Pokud máte strach, že se přihlásíte a zapomenete, nahoře i tady je ikona Google calendar . Po rozkliknutí si můžete tuto událost zkopírovat do svého kalendáře 😊.

Děkujeme za přihlašování se. Maximální počet účastníků je 14

Luděk


Malá rekapitulace účastníků: Jan Flajšinger, Tomáš Flajšinger, David Ritter, Radek Ryvola

mini žáci -
realizační tým - Aleš, Luděk, Vlaďka,Facebookové komenty