23.02.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (ml. dorostenci)

Autor: Pavel Víška <(at)>, Téma: D - dorostenci mladší, Vydáno dne: 24. 02. 2019

23.02.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (ml. dorostenci) 20190223 ml. dorci vs. SK Kuřim TJ Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim 32:44 (17:22)


Tréninky opravdu chybí.


    Po zimní přestávce nás čekal první domácí zápas s ambiciózní Kuřimí. Opět jsme využili azyl v telnické nafukovače. Od zápasu jsme neměli žádná velká očekávání, neboť sporadické návštěvy zimních tréninků nemůžou na klucích zanechat nějakou hlubší herní stopu.

    První půle ještě jakž takž vycházela, Šimon Havíř (dnes gólman z donucení) pochytal pár střel a nebývale nám vycházela i střelba z křídel. Začátek druhé půlky nám však vůbec nevyšel a soupeř nám odskočil na rozdíl deseti gólů.

    Nemá cenu se v tom moc babrat. Bez tréninkové zkušenosti se dopředu posouvat nebudeme, naopak Ti, co trénují, nám budou neustále ujíždět. Někteří matadoři si vůbec nevěřili a teprve v dalším dnešním zápase za starší dorost se herně probudili. Dvakrát škoda. Jako tradičně, bez pomoci starších žáků by nás nebylo ani na hru, takže díky Michalovi Gajdovi, Martinu Flajšingerovi a Matinu Mášovi za výpomoc (ještě by mohl někdy pomoct i Milde, co myslíš, Milde?)

    Příští zápas jedeme do Ivančic, které jsou v tabulce těsně nad námi. Je možné, že v našem dresu přivítáme našeho odchovance Zorana, který sice hraje první ligu ve Frýdku, ale může za nás hostovat. Jeho účastí na hřišti bychom rapidně posílili naše šance na dobrý výsledek.


SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20190223 ml. dorci vs. SK Kuřim - přehled