4.8.2019-10.8.2019 Soustředění v Novém Veselí

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 26. 03. 2019

4.8.2019-10.8.2019 Soustředění v Novém Veselí Soustředění v Novém Veselí je určeno pro starší žáky a žákyně ročníku 2005 až po minižáky a minižačky ročníku 2011Ahoj kamarádi,
  Letní soustředění v Novém Veselí se blíží a tentokrát se bude konat v termínu 4.8.2019-10.8.2019 Nejnižší věkovou kategorií budou ročníky 2011. Případné výjimky u minižáků musí schválit Aleš nebo Martin (podle toho u koho dítě trénuje).

  Cena soustředění je závislá na počtu přihlášených a bude kolem 2800 Kč. V ceně je jídlo 4x denně, ubytování, pronájem sportovišť a vířivka.

   Kromě hlavního zavazadla, by děti měly mít batůžek, do kterého se vejdou věci na sportování (boty, láhev na pití, kraťasy, tričko, atd.) a v případě celodenního výletu i pláštěnka a jídlo. Spát budeme v sokolovně na postelích, takže nutností je prostěradlo a spacák. Rozmlsaní jedinci si mohou vzít i něco pod hlavu (může být i plyšák 😊). Dále ponožky, těmi raději nešetřete a stejně tak spodním prádlem. Abych se moc nerozepisoval, dál pojedu v bodech: hygienické potřeby, 2 ručníky, plavky, věci na spaní, přezůvky, čepice, léky s pokyny (jen ti co je berou 😊), 2 páry bot (halovky a tenisky na ven), oblečení na sportování, teplákovka (kdo má), kartička zdravotní pojišťovny (kopie), kapesné (max. 200Kč) a vyplněný formulář o bezinfekčnosti, ten bude možno vyplnit i těsně před odjezdem, prázdné lístky budu mít u sebe já.

  Pozor, soustředění je určeno pro samostatné děti 😊.
  Hlásí se pochopitelně i trenéři nebo zájemci o trénování z řad hráčů, či sportovně zdatných rodičů.

  Díky za přihlašování se.

potvrzení účastníci:
starší žáci -
starší žačky -
mladší žáci - Martin Holešanský
minižáci a minižačky - Marek Holešanský
realizační tým - Luděk Kubát, Aleš Flajšinger,
řidiči - Doprava dětí bude v režii rodičů, případně po domluvě s trenéry, protože my tam pojedeme auty


Facebookové komenty