29.9.2019 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (starší žačky)

Autor: Tomáš Staňa <(at)>, Téma: M - Starší žačky, Vydáno dne: 02. 10. 2019

29.9.2019 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (starší žačky) Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 18:25 (8:14)


Stačí zlepšit obranu, získat fyzičku a ono to půjde 😊.

     Starší žačky nastoupily do zápasu proti velice silnému týmu z Bohunic. Je třeba říci že našim holkám to dlouhodobě moc nejde, ale v tomto zápase to bylo úplně jiné. Pár hraček sice scházelo, hlavně naše pivotka Simča Cupáková, která když má den, tak to hází hlava nehlava 😊. Místo ní na tomto postu zkoušíme Nelu Rebrovou a myslím si, že tato varianta má budoucnost.

     Na to, jaký jsme měli z Bohunic respekt, první poločas byl v rámci možností a padaly pěkné góly. Nám vycházel signál na uvolňování křídla, které sbíhá na střelu. Spojení Báry a Julči funguje asi už od mala, protože kdykoliv si Bára seběhne vždycky ji to tam Julča hodí a z 95% to vyjde a skončí gólem.

     Dnešní zápas, ač z pozice trenéra to tak vypadat nemuselo, se holky hodně snažily. Trojice Danča, Julča a Bára opět nezklamala a každá si tam tu svoji gólovou porci dala. Když se zadaří, všechny tři mají po pěti gólech, ale tento zápas se zadařilo o hodně více a to tak, že Julča měla 5, Danča 6 a Bára dokonce 8 branek. Anička dala své standardní 2 branky a poprvé, a hned 2x se letos trefila i Áďa, když 3x krásně zaběhla ze spojky do druhého pivota.

     Obrana holky sice trápí delší dobu, ale když se jim podaří v útoku neztrácel tolik balónů a začnou v defenzivě lépe komunikovat a včas se vysouvat, mohly by z toho nakonec být i pěkně výsledky 😊.

     O poločase holky zjistily že neprohravají zase o tolik a opravdu se snažily. Dokonce 3. zápas za sebou dala gól i Míša ze sedmičky. Když to shrnu, tak oproti ostatním zápasům se tento dá brát velice pozitivně 😊.


20190929 st. žačky vs. Tatran Bohunice - přehled