19.-21.6.2020 Mega Mini Liberec (minižáci) - INFO

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 10. 04. 2020

19.-21.6.2020 MegaMini Liberec (minižáci)

Vážení sportovní přátelé,

vzhledem k aktuální situaci a ohlášenému plánu rozvolňování různých omezení Vládou České republiky musíme jubilejní dvacátý ročník turnaje MegaMini Liberec 2020 o rok odložit. V letošním roce se tak turnaj nebude konat. Věříme, že všichni chápete důvody a není třeba je více popisovat. Zvažovali jsme i posunutí termínu na srpen/září, ale vzhledem k dlouhodobé přestávce a příprav na novou sezónu jsme tuto variantu zavrhli.

Za tým organizátorů
Matěj Ploch, Liberec Handball


   Po loňské obnovené premiéře jsme v lednu Mega Mini Liberec opět přihlásili. Tamní turnaj pro minižáky (ročník 2009 a mladší) v šestkové házené je totiž vynikající.

   Momentálně nás ochromila pandemie koronaviru, ale pořadatelé i my věříme, že do doby konání turnaje už budeme všichni imunní. Smyslem tohoto článku je nejen informovat o akci, ale hlavně zjistit, zda vy, jako rodiče, pokud už sportovní akce budou povolené, budete ochotni svého potomka pustit.   Pokud ano, tak:
Ubytovaní budeme ve školní třídě, takže potřebujeme karimatku nebo nafukovací lehátko, spacák, oblečení na 4 dny (3 noci), plavky, hygienické potřeby, batůžek, halovky, dres, kartičku pojištěnce, kapesné, atd. Kdo má otázku, ať se nebojí zeptat 😊, určitě jsem na něco zapomněl. Náklady na turnaj budeme řešit později, zatím nás zajímá váš zájem.

  Pokud se někdo chce podívat na námi navštívené ročníky a počíst si, může se podívat na články:

MegaMiniLiberec 2007
MegaMiniLiberec 2008
MegaMiniLiberec 2009

MegaMiniLiberec 2019

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pište. Děkujeme za informaci o zájmu či nezájmu. Maximální počet účastníků je 14

Luděk


Malá rekapitulace účastníků:

mini žáci - Marek Holešanský,
realizační tým - Aleš, Luděk,Facebookové komenty