Zahájení fungování nového svazového IS

Autor: Trenéři <(at)>, Téma: Info, Vydáno dne: 16. 07. 2020
  Vážení sportovní přátelé

  Jak jste určitě zaznamenali, ČSH spustilo nový informační systém pro členy, Handballnet. Poslední dobou jsme aktualizovali mailové adresy, protože každý člen bude mít svou osobní složku. V těchto dnech by měli na vámi uvedené adresy chodit žádosti o přihlášení s přístupovými údaji. Další text už budu kopírovat z IS Hnet 2.0

  Během uplynulého víkendu byla jednak připravena rozlosování soutěžích organizovaných ČSH a také přijaty přihlášky družstev, čím došlo ke generování položek za startovné do soutěží. Zároveň byly vygenerovány členské příspěvky všem aktivním členům ČSH (na základě podkladů pro aktualizaci členských základen dodaných klubovými správci) a rovněž aktivním členům, kteří měli v systému zadánu emailovou adresu, byly generovány přístupové údaje do Osobní zóny.

  V několika dnech od spuštění se již do svých osobních zón přihlásila přibližně šestina všech členů, kterým byly vygenerovány přístupy – pro účely dosažení maximálního počtu přihlášených vás tímto prosíme, abyste informace o novém IS předali uvnitř vašeho klubu a zajistili tak přihlášení vašich členů.


  Konec citace.

  Protože peníze budeme posílat hromadně za oddíl, žádám všechny dotčené členy (nebo jejich zákonné zástupce) o předání částky 350 Kč trenérům. Pokud se někdo rozhodne platit individuálně, prosím o informaci. Rádi bychom tímto předešli případným duplicitám v platbách. Děkujeme.