PARTNER CITIES CUP Kuřim 22-23.08.2020 (ml. žáci) - INFO

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 16. 08. 2020

PARTNER CITIES CUP Kuřim 22-23.08.2020
Ahoj kamarádi,

  Máme po soustředění, jsme v plné přípravě a za 6 dnů čeká mladší žáky první přípravný turnaj v Kuřimi. Možná se to někoho překvapí, ale hrát budeme v Maloměřicích 😊. Pochopitelně jen první hrací den. Turnaj je koncipován pro 12 týmů a organizátoři družstva rozdělili do dvou skupin a dvou hal. My jsme ve skupině B a v Majlontu. Kvůli blízkosti Brna jsme rezignovali na ubytování a spát tak budeme doma.

  Pořadatelé už poslali rozlosování, takže můžete studovat sobotní soupeře:

Rozpis 1. hracího dne PARTNER CITIES CUP Kuřim sobota 22. 8.


  Do skupiny A byly nalosovány tyto týmy: SK Kuřim A, SK Kuřim B, FS Napajedla, Házená Polanka nad Odrou, Strojár Malacky a Úvaly. V neděli se z některými z těchto týmů utkáme v bojích o umístění. V dalších odstavcích se dozvíte organizační podrobnosti.

  Turnaj PARTNER CITIES CUP se bude hrát paralelně na třech hřištích – ve sportovním areálu Stadionu Kuřim a ve Sportovní hale Kuřim, další sportovní hala je k dispozici v Brně - Maloměřicích. Herní systém je připraven na zápasy "každý s každým" ve třech paralelně hraných skupinách na třech hřištích. Základní skupiny proběhnou v sobotu na třech hřištích. V neděli se všechny zápasy o umístění odehrají už pouze v Kuřimi.

Do nedělního play-off postupují čtyři nejlepší týmy, ostatní hrají zápasy o umístění. Pokud všichni dorazí ke svým zápasům dle rozpisu, tak každý tým má zaručeno sehrát celkem 5 zápasů ve skupině (sobota) a 3 zápasy o umístění (neděle), celkem 8 zápasů. Hraje se podle pravidel házené ČSH, pouze hrací čas je upraven na jednu periodu 1x 25 minut bez přestávky. Trenéři mají k dispozici pouze 1x timeout. Zápas ve skupině může skončit remízou. Za výhru jsou 2 body, za remízu 1 bod do tabulky. Určení pořadí ve skupině:1) počet bodů, 2) vzájemné utkání, 3) rozdíl skóre, 4) větší počet vstřelených branek, 5) los. Do vyřazovacích zápasů o umístění jsou týmy nasazovány podle umístění ve skupině. Zápas v play-off rozhoduje v případě remízy střelba 7-metrových hodů. Průběžné výsledky jsou dostupné on-line.

  Speciální pravidlo je, že při rozdílu o 10 a více branek je povinen trenér vedoucího družstva stáhnout ze hry jednoho hráče. Hrajeme pro radost 😊.

  Rozpis druhého dne zápasů je stanoven na neděli od 8 hodin do 17 hodin.

Děkujeme za rychlé přihlášky i za stejně rychlé informace o nezájmu :-). Mezi účastníky jsem napsal hráče kteří se už přihlásili ve skupině. Prosím o kontrolu a případné upřesnění.Malá rekapitulace účastníků:

mladší žáci - Štěpán Jurina, Radek Ryvola, Víťa Nádeníček, Dalibor Absolon, Marek Velíšek, Marek Holešanský, Zdenál Sláma, Dominik Šedivý, Adam Novoměstský, Filip Kelbl,

realizační tým - Luděk, Zdeněk,

řidiči - Luděk, Zdeněk, Katka A,

Facebookové komenty