26.11.2021 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (m. žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: G - žáci mladší, Vydáno dne: 03. 12. 2021

26.11.2021 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (m. žáci) 20211126 ml. žáci vs. Sokol Telnice - foto Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice 21:19 (poločas 16:15, osobka započítávaná do první půle 7:9)


Zápas jsme otočili díky důvěře v taktiku i v sebe samé.

    Zápas, odložený kvůli různým karanténám, jsme netradičně odehráli v pátek 26.11.v 16:45. Měli jsme být kompletní, ale hráči nám kvůli různým karanténám opět chyběli 😊.

    Výše zmíněné problémy nám neumožnily plnohodnotně trénovat a debakl minulý týden s Ivančicemi, byl víc než varující. Protože část hráčů měla tréninkové manko a k zápasu nastoupila de facto z postelí, taktiku jsme této realitě přizpůsobili.

    V osobní obraně jsme podle očekávání fyzicky nestíhali. Často jsme byli pomalejší a soupeř trestal. Naštěstí jsme se, díky produktivitě v útoku, drželi na dostřel. Tuto část hry jsme prohráli 7:9.

    Skóre -2 se dá stáhnout, ale první čtyři minuty normální hry jsme jednu branku dali a tři inkasovali. Následoval oddechový čas. Apelovali jsme na týmovější výkon, obětavou obranu a trpělivou hru v útoku s důrazem na přípravu gólové šance. Od té doby se hra vyrovnala a ačkoli se podle střelných branek může zdát, že hrál pouze Tom Flajšinger, většina gólů padla po spolupráci více hráčů. Kluci dobře plnili pokyny z tajmu a v poslední minutě prvního poločasu jsme se poprvé ujali vedení.

    V druhé půli jsme ještě přidali na důrazu v obraně. Několikrát jsme dokázali přerušit nejlepšího střelce hostů a ve velmi náročném zápase jsme nakonec pověstnou třešničku na dortu získali my.

    Ačkoli soupeř byl těžký, na hřiště se dostali všichni hráči. Ačkoli pro nováčky to byl opravdový křest ohněm, jsem rád že si ho mohli vyzkoušet a doufám, že z něho vyšli zakalení.


SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20211126 ml. žáci vs. Sokol Telnice - přehled

FACEBOOKOVÉ KOMENTY