| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35041 (35041 hl.)
časová osa gólů
2735 (2735 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3245 (3245 hl.)
fotky
5150 (5150 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2723 (2723 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2686 (2686 hl.)

Celkem hlasovalo: 51580


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 282 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-282|

18.-20.5.2022 Školský pohár aneb Novinářský kalamář 2022
(Luděk, G - žáci mladší, 27.05.2022)
Školský pohár aneb Novinářský kalamář 2022

    Školský pohár (dříve Novinářský kalamář) je jednou z nejstarších soutěží pro mládež ve všech sportovních odvětví u nás. Založen byl v roce 1971 a mnoho jeho účastníků obléklo reprezentační dres. Cesta od okresních kol až po republikové finále vždy dávala a dává jistotu kvalitní házené v závěrečných bojích. Újezdská škola je tradičním účastníkem finálových bojů a nejinak tomu bylo i letos.

01.05.2022 Legata Hustopeče - TJ Sokol Újezd u Brna (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 05.05.2022)
01.05.2022 Legata Hustopeče - TJ Sokol Újezd u Brna (mladší žáci) Legata Hustopeče - TJ Sokol Újezd u Brna 22:32 (poločas 13:20, osobka započítávaná do první půle 4:9)

27.03.2022 TJ Sokol Telnice - TJ Sokol Újezd u Brna (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 31.03.2022)
27.03.2022 TJ Sokol Telnice - TJ Sokol Újezd u Brna (mladší žáci) TJ Sokol Telnice - TJ Sokol Újezd u Brna 21:14 (poločas 14:6, osobka započítávaná do první půle 6:4)

19.03.2022 TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 22.03.2022)
19.03.2022 TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (mladší žáci) TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 31:19 (poločas 21:10, osobka započítávaná do první půle 13:4)

27.02.2022 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 10.03.2022)
27.02.2022 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (mladší žáci) SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna 15:26 (poločas 12:17, osobka započítávaná do první půle 8:10)

29.1.2022 Moreau Agri Vysočina Cup (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 04.02.2022)
29.1.2022 Moreau Agri Vysočina Cup (mladší žáci)







    Na turnaj do Nového Veselí odjelo 8 statečných, ve složení Sam, Paťa, Jirka, Mojda, Mára, Zdenál, Radýs a Adam. Ze základu tedy jen Radek a brankář Adam. Navíc ke skoro nováčkům se připojili úplní novici Patrik a Jirka.

22.1.2022 Zimní pohár - Velké Meziříčí (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 24.01.2022)
22.1.2022 Zimní pohár - Velké Meziříčí (mladší žáci)


    Průběh Zimního poháru mladších žáků ve Velkém Meziříčí jsem přímo z místa dával průběžně na FB stránky našeho oddílu. Lajky a komentáře tam však mění pořadí a po čase to vypadá zmatečně, případně to mizí v propadlišti dějin.

26.11.2021 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 03.12.2021)
26.11.2021 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice 21:19 (poločas 16:15, osobka započítávaná do první půle 7:9)

20.11.2021 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Tomáš Staňa, G - žáci mladší, 25.11.2021)
20.11.2021 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 30:15 (poločas 17:11, osobka započítávaná do první půle 9:5)

17.10.2021 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 19.10.2021)
17.10.2021 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 19:22 (poločas 11:16, osobka započítávaná do první půle 6:9)

12.10.2021 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 14.10.2021)
12.10.2021 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) 12.10.2021 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 6:45 (poločas 4:32, osobka započítávaná do první půle 2:14)

10.10.2021 Sokol Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky-Rešov (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 11.10.2021)
10.10.2021 Sokol Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky-Rešov (m. žáci) TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Hostěrádky-Rešov 27:18 (poločas 17:9, osobka započítávaná do první půle 8:4)

26.09.2021 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 27.09.2021)
26.09.2021 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball (m. žáci) 26.09.2021 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball 38:15 (poločas 27:8, osobka započítávaná do první půle 12:3)

19.09.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.09.2021)
19.09.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (ml. žáci) TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 40:6 (poločas 27:5, osobka započítávaná do první půle 12:2)


12.09.2021 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 15.09.2021)
12.09.2021 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim 23:20 (poločas 13:14, osobka započítávaná do první půle 8:7)

11.09.2021 SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 13.09.2021)
11.09.2021 SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna (m. žáci) SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna 11:24 (poločas 6:15, osobka započítávaná do první půle 2:9)

4.9.2021 - 6. ročník Memoriálu Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci)
(Pavel Víška, G - žáci mladší, 06.09.2021)
4.9.2021 Memoriál Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci)






11.10.2020 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 12.10.2020)
11.10.2020 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice 31:22
(poločas 19:15, osobka započítávaná do první půle 12:6)


3.10.2020 Sokol Hostěrádky-Rešov - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 08.10.2020)
3.10.2020 Sokol Hostěrádky-Rešov - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci) Sokol Hostěrádky-Rešov - Sokol Újezd u Brna 15:35
(poločas: 11:22, osobka započítávaná do první půle: 4:8)


22.09.2020 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 24.09.2020)
22.09.2020 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno 35:18
(poločas: 23:9, osobka započítávaná do první půle: 13:2)


19.09.2020 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 21.09.2020)
19.09.2020 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 20:27 (poločas 15:20; osobka 9:9)

12.09.2020 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 17.09.2020)
12.09.2020 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 12:49 (6:31)

08.09.2020 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 09.09.2020)
08.09.2020 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim 29:31 (16:21)

5. ročník Memoriálu Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci)
(Pavel Víška, G - žáci mladší, 07.09.2020)
5.9.2020 Memoriál Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci)






22-23.08.2020 Partner Cities Cup - Kuřim + Majlont (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 22.08.2020)
22-23.08.2020 Partner Cities Cup - Kuřim + Majlont (mladší žáci)








08.03.2020 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.03.2020)
08.03.2020 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim 24:23 (13:9)

29.02.2020 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 01.03.2020)
29.02.2020 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 20:23 (12:10)

23.02.2020 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 29.02.2020)
23.02.2020 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 31:17 (15:8)


20200125 Zimní Pohár - Velké Meziříčí (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 03.02.2020)
Zimní pohár Velké Meziříčí 25.1.2020







18. - 19.01.2020 Gorivo Cup Nové Veselí (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.01.2020)
18. - 19.01.2020 Gorivo Cup Nové Veselí (mladší žáci)

  Druhý v pořadí lednových turnajů byl vícedenní. Do Nového Veselí jsme přijeli v pátek, což by nebylo nic nestandardního. Premiérou však bylo, že kluci měli zakázanou elektroniku.

11.01.2020 Choco Cup - Kuřim (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 16.01.2020)
11.01.2020 Choco Cup - Kuřim (mladší žáci)







17.11.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 20.11.2019)
17.11.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno (ml. žáci) TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno 19:19 (10:8)


3.11.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 08.11.2019)
3.11.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (ml. žáci) TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 37:23 (18:13)


20.10.2019 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.10.2019)
20.10.2019 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci) Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 12:25 (6:13)

13.10.2019 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 17.10.2019)
13.10.2019 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice 34:9 (15:4)

05.10.2019 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 07.10.2019)
05.10.2019 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna 18:23 (9:12)

29.09.2019 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 02.10.2019)
29.09.2019 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice 33:24 (15:9)

22.09.2019 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 27.09.2019)
22.09.2019 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna 18:30 (8:13)

15.09.2019 Sokol Hostěrádky Rešov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 16.09.2019)
15.09.2019 Sokol Hostěrádky Rešov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Hostěrádky Rešov - Sokol Újezd u Brna 5:31 (4:16)

08.09.2019 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 09.09.2019)
08.09.2019 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice 29:9 (15:4)

31.8.2019 Memoriál Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci)
(Pavel Víška, G - žáci mladší, 05.09.2019)
31.8.2019 Memoriál Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci)

Memoriál Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci)



15.12.2018 Mamut cup 2018 (ml. žáci)
(Tomáš Staňa, G - žáci mladší, 17.12.2018)
Mamut cup 2018 (ml. žáci)





    V sobotu 15.12.2018 odjeli naši mladší žáci na turnaj do Maloměřic. Dalšími účastníky byli Maloměřice, Zlín, Olomouc, Hranice a ŠKP Bratislava.


7.10.2018 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci)
(Nikola Holešanská, G - žáci mladší, 09.10.2018)
7.10.2018 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci) SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna 8:19 (4:9)

1.9.2018 Memorál Jaroslava "Bagra" Konečného (ml. žáci)
(B. Flajšingerová , G - žáci mladší, 07.09.2018)
1.9.2018 Memorál Jaroslava "Bagra" Konečného (ml. žáci)

III. ročník Memoriálu Jaroslava „Bagra“ Konečného
mladší žáci
1.9.2018 Újezd u Brna







3.3.2018 Tatran Bohunice "A" - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Libor Velíšek, G - žáci mladší, 17.03.2018)
3.3.2018 Tatran Bohunice "A" - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Tatran Bohunice "A" - Sokol Újezd u Brna 23:26 (10:12)

25.2.2018 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B (m. žáci)
(Libor Velíšek, G - žáci mladší, 08.03.2018)
25.2.2018 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B 35:14 (18:8)

17.-18.02.2018 Kofola Cup Nové Veselí (mladší žáci)
(Libor Velíšek, G - žáci mladší, 20.02.2018)
17.-18.02.2018 Kofola Cup Nové Veselí (mladší žáci)

Kofola Cup Nové Veselí
17.-18.02.2018



29.10.2017 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Aleš Flajšinger, G - žáci mladší, 30.10.2017)
29.10.2017 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna 11:32 (5:14)

22.10.2017 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Aleš Flajšinger, G - žáci mladší, 24.10.2017)
22.10.2017 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 10:25 (4:8)

2.9.2017 Memorál Jaroslava "Bagra" Konečného (ml. žáci)
(Pavel Víška, G - žáci mladší, 05.09.2017)
2.9.2017 Memorál Jaroslava "Bagra" Konečného (ml. žáci)

Memoriál Jaroslava „Bagra“ Konečného
Újezd u Brna












  V sobotu 2.9.2017 jsme pořádali již druhý ročník turnaje Jaroslava Bagra Konečného v kategorii mladších žáků.

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-282|

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor