1018 (1018 hl.)

Celkem hlasovalo: 9476

Rozšířené vyhledávání

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

17.10.2004 Újezdu Brna : HK KP Brno B
Vydáno dne 17. 10. 2004 (2480 přečtení)

Újezd u Brna : HK KP Brno B   18 : 12 (10 : 8)

Proti KP opět s dvojicí pivotů

Zápas jsme sledovali od třinácté minuty, kdy na tabuli svítil stav 8 : 4 a zdálo se, že prohra s Třeští byla vyjímkou.

Při sledování hry bylo ale vidět, že zápas táhli jen někteří. Největší výhrady mám ke křídlům. Hráli pomalu, neuvolňovali se bez míče a když už se pohli, tak směrem ke středu, který tím ještě více zahustili. Spojky tak byly nuceny kombinovat na malém prostoru a docházelo k častým ztrátám balónu. Mnoho zbytečných osobních soubojů ještě navíc kluky vyčerpávalo.

O přestávce jsem doplňoval informace o chybějících minutách přímo od hráčů a tak mohou být statistiky poněkud zkreslené.

Druhý poločas jsme odehráli o něco lépe, ale kluci se hodně unavili. A to nás ještě čekal zápas s Maloměřicemi.