Dutch Passion Nasiona Marihuany

izemyh 18:03 - 17.10.
Fresh Fingers bestellen

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

Mladší dorostenci a Karviná Handball Cup 2005
Vydáno dne 07. 09. 2005 (1204 přečtení)

Karviná Handball Cup 2005

pořádaný ve dnech 25.-27. srpna 2005

Dvanáctého ročníku se zúčastnilo 147 družstev z osmi evropských zemí (Bělorusko - 1 oddíl, Česká republika - 33 oddílů, Estonsko - 1 oddíl, Chorvatsko - 4 oddíly, Itálie - 1 oddíl, Litva - 3 oddíly, Polsko - 3 oddíly a Slovensko - 23 oddílů). Sportovní boje se odehrály v 8 halách a na 4 venkovních hřištích v Karviné, Třinci, Havířově, Orlové, Českém Těšíně a Horní Suché.  Újezdskou házenou reprezentovali mladší žáci a mladší dorostenci.

Újezd u Brna : HBC Jičín 6 : 7 (3 : 2)  komentoval Zajda

To snad není možné, v osmé minutě druhé půle vedeme 6 : 4 a místo pohodlné výhry kupíme chybu za chybou. Rozhodčí nám píská kroky a prorážení. 50 sekund před koncem nahrává Kuba do křídla, ale míč končí za čarou. Hrůza! Nejlepší hráči v +/- bodech : M Maštalíř, M Kučera a na třetím místě R Hladík a J Váša

Újezd u Brna : HCB Karviná B 10 : 13 (4 : 6)  komentoval Zajda

Toto utkání bylo asi nejpovedenější. Je škoda, že jsme neproměnili dvě sedmičky, protože utkání mohlo být dramatičtější. Kluci dobře bránili, ale Karviná měla dvoumetrového kluka, takže jim stačilo na devítce vyskočit a hodit to klepákem. Nejvíc mě štve, že na všechny balóny jsem si sáhl. Nejlepší hráči v +/- bodech : J Lattenberg, M Kučera a M Maštalíř.

Újezd u Brna : Slovan Modra 10 : 12 (6 : 3)  komentoval Zajda

První půle paráda, druhá na prd. Modre se vrátil střelec, který předtím nehrál, ale dal jen poslední trhák. Zbytečně jsme se hrnuli do útoku, dokonce i v oslabení a snažili se zakončit z první. Vůbec jsme nehráli takticky a tak nás porazila vlastní nedisciplinovanost. Už podruhé jsme prohráli vyhraný zápas. Nejlepší hráči v +/- bodech : J Lattenberg, M Maštalíř a Kuba Váša.

ZÁKLADNÍ SKUPINA C - zápas  26.8 2005

RK Polet : Újezd u Brna 4 : 18 (2 : 11)  komentoval Doktor

Hned ze začátku jsme s balónem velikosti 1 nebo 2 začali klepat Polet, podle vzhledu častokrát i starší žáky. Góly jsme získávali především rychlým útokem. V obraně jsme neměli problém, protože stereotypně hrající soupeř nedokázal najít slabiny naší obrany. Hráči poletu byli enormě často vylučovaní a my bez problémů využívali této výhody. Osvědčila se i lavička která si poprvé pořádně zahrála. Musím zmínit Filipa a jeho nadvakrát proměněnou sedmičku. Poprvé zavěsil chladnokrevně, leč bez souhlasu rozhodčích (před písknutím). Nezaváhal ani při opravě a tak si v turnaji připsal první bod. Nejlepší hráči v +/- bodech : J Lattenberg, M Maštalíř a na třetím místě M Kučera a J Váša.

PLAY-OFF - zápas  26.8 2005

Újezd u Brna : SKP Frýdek-Místek 7 : 9 (6 : 2)

Toto byl první zápas dorostenců který jsem v Karviné spatřil. K vidění byly poločasy tak rozdílné úrovně, jako by je hrála různá mužstva. Možná se mýlím, ale zdá se mi, že po skvělé půlce hráči usnuli na vavřínech a přestali hrát agresivně. V momentě, kdy začal soupeř dotahovat kluci znervozněli a začali hrát stereotypně. Přestalo se dařit i střelecky a soupeř pomalu obrátil skóre ve svůj prospěch. Nejlepší hráči v +/- bodech : J Lattenberg, M Kučera a M Maštalíř.

SKUPINA O 22.-24. MÍSTO - zápasy  27.8 2005

RK Zadar : Újezd u Brna 11 : 14 (6 : 6)  komentoval Zajda

Poslední dva zápasy jsme odehráli na hřišti č. 8 u Gymnázia. Na soupeře jsme museli dlouho čekat. Přišli až těsně po vypršení čekací doby, nutné ke kontumaci utkání. Po chvilkové diskuzi se dohodlo, že se utkání odehraje. Rohodčí tak museli opravit zápis, protože už aktivně napsali 0 : 6 a jejich sympatie k domácím tím rozhodně nevzrostly. První půle nebyla nic moc, i když chuť hrát jsme měli. Tragický výkon v obraně i v útoku a hlavně neproměňování šancí nás srazilo a výsledkem byl průměrný výkon. Po přestávce Zadar přitvrdil hru a začal kosit naše hráče při trhácích zezadu. Výsledkem byly dvě červené karty za fauly na Honzu. Vzniklých přesilovek jsme nemohli nevyužít a tak jsme si aspoň zvýšili sebevědomí. Nejlepší hráči v +/- bodech : J Lattenberg, Z Škop a M Kučera.

Újezd u Brna : RK Zaprešič 13 : 7 (7 : 1)  nekomentoval nikdo

Díky chybějícímu komentáři nebo aspoň poznámkám ke hře, mohu pouze zpracovat statistiku, ohodnotit hráčské a brankařské výkony a poděkovat Liborovi Lattenbergovi, že zápasy vyplňoval. Nejlepší hráči v +/- bodech : J Váša, J Lattenberg a M Kučera.

CELKOVÁ STATISTIKA ZÁPASŮ - HRÁČI

číslo jméno post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost % góly celkem +/- body průměrné pořadí pořadí hráčů