guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

18.9.2005 SHC Maloměřice : Sokol Újezd u Brna (m. dorci)
Vydáno dne 18. 09. 2005 (1379 přečtení)

SHC Maloměřice : Sokol Újezd u Brna 15 : 31 (8 : 16)

Další přesvědčivé vítězství.

Dnešní zápas jsme odehráli na hřišti SHC Maloměřice. Jelikož dopoledne bylo ještě trochu chladné, chvíli nám trvalo než jsme se rozehřáli na optimální herní teplotu. Oproti prvnímu zápasu jsme nestáli proti starším žákům. Přesto jsme přijeli do Maloměřic s optimismem, protože jejich první zápas nedopadl příliš dobře (prohráli asi o 30 gólů).
   Zápas jsme vyjímečně nepodcenili a už od začátku jsme si tvořili dostatečný náskok. Maštec, motivován sázkou s otcem, hned chodil do akcí a s přehledem se dostával až na 6 metrů, odkud svoje střely bez problémů proměňoval. Přesto jsme si nedokázali snad ani jednou hodit balón 2x dokola. Naše spojky (obzvláš Maštec) chodily z první do rychlé kličky. Jedna z mála věcí, která se nám nedařila byla obrana na křídlech. Ani Radkovi, ani Davidovi to dnes moc nešlo a Hou si moc nezahrál. Ovšem náš náskok byl převažující nad chybami, které tropila naše křídla. Poločas skončil přesvědčivě pro naše barvy a opět bylo napůl rozhodnuto.
   Druhý poločas se odehrával v podobném tempu jako první půle. Mašta, který musel nasázet 16 gólů tak ,,trochu“ sóloval, ale naštěstí to povětšinou končilo dobře. Teda až na pár freestylů, které nemůžeme vidět snad ani v televizi. Neustále se nabízející Cheese měl taktéž několik pěkných střel. Musíme ho pochválit také za jeho hru v obraně, která byla takřka bezchybná. Radek, kterému se tento zápas vyloženě nepovedl, nedokázal proměnit ani sedmičku a následující dorážku ze 6 metrů. Nakonec jsme zápas dovedli do štastného konce a s poměrně luxusním náskokem zvítězili 31:15. Ještě na závěr musíme dodat, že Maštecovi se jeho střelecký koncert v závěru zadrhl a nakonec dokázal vsítit ,,pouze“ 13 gólů.

Kuriozity:
   Houra vstává v 9:20 a volá mně, kdy vlastně hrajeme. (odjezd 9:30) Poté o poločase snídá. Zajda nám ukázal jeden z jeho nejpovedenějších zákroků z jeho repertoáru, kdy zblokovaný míč k němu poskakoval rychlostí chůze. Zajda namísto jakéhokoliv normálního zákroku zvolil fotbalový stopping, ale bohužel není žádný fotbalový talent, a tak si míč skopl do branky.