guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

25.9.2005 Újezd u Brna : SK HC Tišnov (m. dorci)
Vydáno dne 26. 09. 2005 (1124 přečtení)

Sokol Újezd u Brna : SK HC Tišnov 31 : 13 (16 : 3)

Vítězíme rozdílem třídy.

Od dnešního zápasu jsme příliš neočekávali. Chyběl nám Zajda a Radek, což naší sestavou pořádně zaházelo. Na pozici brankaře se objevil podle očekávání Cheese, ovšem toto udělalo velikou díru v poli. V pivotu si zahrál David. Tím pádem jsme přišli o jednoho z našich nejlepších obránců.

Naštěstí pro nás se naše prognózy nezačaly ani vzdáleně vyplňovat. Od začátku jsme velmi dobře stříleli a Cheese výborně zachytal. Za poločas obdržel pouze 3 góly, což je až neuvěřitelný výsledek. V počátku zápasu se v útoku oproti poslednímu zápasu prosazovala hlavně křídla. Takřka famózně se Filip Houra popral se situací, kdy se k němu dostal míč a před ním se otevřela obrana. 2dorci25.9.205 K údivu všech měl v poločase stoprocentní úspěšnost, vstřelil 2 góly a připsal si i dobrý zákrok na obraně. Potom jej trenér vystřídal. (Nejspíš proto, aby mu nezkazil statistiku.) Ve chvílích, kdy se začal tvořit rozhodující náskok, výborně zahrály v obraně i útoku všechny tři spojky a nastřílely vysoký počet gólů. Poločas skončil velmi přesvědčivě 16:3.

Druhý poločas jsme poněkud polevili v obraně. Párkrát jsme se nechali vyloučit, což nás trochu přibrzdilo. Náš náskok se stále navyšoval, ovšem už ne tak rychlým tempem. Podle poločasových rad coache Milana jsme měli rychle chodit do trháku a v případě postupného útoku střílet z dálky. První rada se docela vyplňovala, ale ta druhá pouze velmi, velmi zřídka. Avšak nic to nezměnilo na našem výsledkovém projevu, takže jsme vyhráli zaslouženě 31:13.