1343 (1343 hl.)
1316 (1316 hl.)

Celkem hlasovalo: 17150

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

9.10.2005 Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Veselí (m. dorci)
Vydáno dne 10. 10. 2005 (942 přečtení)

Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Veselí 14 : 19 (3 : 9)

Spáchali jsme neuvěřitelné množství chyb.

Do dnešního zápasu jsme nastupovali bez našeho kapitána Latteca, ovšem i tak jsme očekávali zisk plného počtu bodů.
D9.10.05-1 Na středu se objevil Maštec a na křídlo se dostal Radek. Začátek byl plný neproměněných střel. A to jak z naší strany, tak ze strany soupeře. Ovšem potom se náš soupeř probudil a dobrou střelbou (nebo také naší špatnou obranou) se začal prosazovat a budovat si náskok. V této chvíli po několika hádkách z psychických důvodů odstoupil Maštec, což opět silně promíchalo naší sestavou. Nechci svádět vinu za prohraný zápas na něj, ale zřejmě by si měl uvědomit, že tímto přístupem nám může akorát uškodit. Náš předváděný projev byl chvílemi na úrovni starších žáků. Velmi lacino jsme odevzdávali balon a nechávali soupeře střílet z velmi slibných pozic. V útoku jsme dělali opakovaně ty samé kličky a náznaky, takže na ně soupeř nemusel vůbec reagovat a v klidu bránil náš bezzubý útok. Poločas skončil zaslouženou výhrou hostí 3:9. V kabině nás coach oživoval a tlačil nás do hrozivějšího útoku a střelbě dolů, což byl v prvním poločase jeden z mnoha kamenů úrazu.
     Težko říci, jestli jsme si vzali rady k srdci, ale náš projev se zlepšil a začali jsme se dostávat i do šancí, které se nám často dařilo proměňovat. Od začátku druhého poločasu přestal trucovat Maštec a opět se postavil na střed. Tato částečná vzpruha nám pomohla a najednou jsme hráli vyrovnanou partii. Bohužel jsme nedokázali smazat manko z prvního poločasu, a tak jsme i přes výhru v druhém poločase prohráli 14:19.