1343 (1343 hl.)
1316 (1316 hl.)

Celkem hlasovalo: 17150

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

16.10.2005 Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Bránice (m. dorci)
Vydáno dne 19. 10. 2005 (1148 přečtení)

Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Bránice 43 : 7 (25 : 4)

Další povinné vítězství.

K tomuto zápasu přijel náš soupeř poněkud později než by bylo optimální pro převléknutí a rozcvičení. Protože ráno byla velká zima, nikdo se do dresů a kraťasů příliš nehrnul a všichni pouze čekali, jestli soupeř vůbec přijede. Navíc Zajda říkal, že je nemocen, i když by při troše dobré vůle mohl naprosto v pohodě hrát. Jenomže to nebyl soupeř hodný jeho snažení a v bráně musel zaskočit pivot Cheese.
    Po velmi skromném rozcvičení jsme se ponořili do zápasu. Od začátku jsme byli jasně lepší a hned jsme si tvořili velmi slibný náskok. Soupeř někdy ani nevěděl co chce hrát a to nám ještě více pomáhalo k dalšímu vítězství. Pro našeho bombera proti slabším soupeřům (Renka ml.) skončil zápas předčasně, když asi po 10 minutách na hřišti dostal sekyru do zápěstí a zbytek pouze proseděl. Byla to škoda i pro obecenstvo, protože Renek s Filipem měli domluvených a „secvičených“ několik akcí, které se při běžných zápasech příliš nevidí. Patří tam všechny krkolomné kříže na křídle, naskakování nad brankoviště a freestylově zakončené trháky. Z „obávaného“ dua zůstal pouze Filip, který se na svoje poměry neuvěřitelně rozstřílel. Zazářil obzvlášť v druhém poločase, kdy po jeho náskocích z křídla neměl brankář nižší postavy šanci. Obecně jsme ale měli velmi rychlý přechod do útoku, takže jsme se na góly příliš nenadřeli. Poločas jsme vyhráli velmi přesvědčivě 25:4.
    Druhý poločas byl ve znamení prvního. Soupeř nevěděl, která bije a velmi lacino nám odevzdával míče. V těchto chvílích se rozstřílel již zmňovaný Filip. Možná to z dnešního komentáře vypadá, že dobře hrál akorát on, ale chci pouze vyzdvihnout jeho nadprůměrný výkon. Zápas jsme nemohli prohrát a výhra 43:7 je rozhodně přesvědčivá.