1343 (1343 hl.)
1316 (1316 hl.)

Celkem hlasovalo: 17150

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

29.10.2005 Sokol Nové Veselí : Sokol Újezd u Brna (m. dorci)
Vydáno dne 01. 11. 2005 (1154 přečtení)

Sokol Nové Veselí : Sokol Újezd u Brna 47 : 20 (21 : 9)

Nářez v Novém Veselí

Náš poslední zápas se dá nadepsat jako tragédie. Všichni nás opustili, a tak jsme do Nového Veselí odcestovali s neuvěřitelným počtem sedmi hráčů. Nutno ještě podotknout, že někteří hráči v základu nikdy nehráli a tak jsme již před zápasem neočekávali lehký průběh. Možná spíše naopak jsme očekávali porážku (i když by se to nemělo říkat už před zápasem). O sestavě mluví i premiant v naší základce Filip Houra. Neříkám, že hraje špatně, ale trochu mu chybí zkušenosti. Myslím, že za takový rok a půl bude vynikající hráč. Ale vraťme se k zápasu.
    Počátek zápasu ještě nenaznačoval tak jasný průběh. Přestože jsme nehráli nějak excelentně, soupeř měl problémy v útoku a nedokazoval ani zdaleka svoji kvalitu. Bohužel pro nás to takto nebylo po celý zápas a postupně jsme začali propadat na obraně a i útok nám dělal problémy. V tu chvíli jsme doslova nevěděli která bije. Navíc se některé nejmenované křídlo neustále nevracelo a soupeř nemíval problémy s tím, jak naložit s trháky. Navíc svojí nechutí působilo velmi negativně na zbytek týmu. Dotyčný nejspíš moc dobře ví, kdo to je a měl by se zamyslet, proč hraje házenou. Ono to totiž není jen o tom nasekávat klepec slabým soupeřům jako jsou například Bránice. Navíc nám opět velmi značně chyběl pořádný pivot, protože Cheese se musel nedobrovolně postavit do brány a jeho pravé místo zastoupil David. Ale abych pořád nepomlouval pouze ostatní, musím přiznat, že i obrana (obzvlášť na mojí straně) byla velmi děravá a nečinila soupeřům velké problémy. Poločas skončil celkem jednoznačně 21:7.
    Druhý poločas byl ve znamení prvního. Nikdo nevěděl co dělat a celá hra působila velmi neaktivně. Soupeř neustále bez problému běhal do trháků a velmi přesvědčivě je proměňoval. Největší problémy pozůstaly a nic se s nimi nedělalo. Až takovou bílou vránou byla Renkova střelecká potence v posledních minutách, kdy vsítil asi 4 góly. Stal se tak i našim nejlepším střelcem. Nic to však nezměnilo na konečném výsledku, který zněl 47:20 ve prospěch domácího Nového Veselí.