guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

2.4.2006 Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Bránice (m. dorci)
Vydáno dne 02. 04. 2006 (1140 přečtení)

Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Bránice    36:20 (20 : 9)

Další povinné vítězství.

K letošnímu prvnímu zápasu jarní sezóny jsme nevyhlíželi příliš růžově. Důvody jsou jednoduché. Nikdo nechodí na tréninky (teda až na pár vyjímek) a navíc se Zajda a Latec rozhodli, že půjdou radši hrát do KP-čka. Ne všichni si tudíž byli jisti, zda se vůbec poskládáme na hru. Za ojedinělý klad můžeme počítat ukořistění fotbalového brankáře Kuby Brávka do našich linií. A protože se Zajda netají výrokem, že Bránice nejsou soupeř hodný jeho snažení, bylo místo v bráně volné. Tím pádem jsme měli v sestavě jednoho premianta, který si prožil debut přímo v soutěžním zápase. Nutno říct, že chytal dobře a rozhodně neudělal špatný dojem.
    Zápas jsme začali se sestavou Filip a Radek na křídlech, Cheese a Renda na spojkách, já na středu a David na pivotu. Na lavičce seděl pouze navrátilec Mašty s několika stehy na zádech. Sestava byla hodně improvizovaná a i proto zápas nevypadal úplně podle našich představ. Přesto jsme od začátku zápasu tahali za delší konec provazu a takřka ihned tvořili dostatečný náskok. V tomto zápase podle očekávání skóroval hlavně Renda. Hlavně on nás střelecky držel nad vodou a spolu s Cheesem trestali každé zaváhání obrany hostí. Góly padaly hlavně z rychlých protiútoků, které jsme s rutinou proměňovali. Jakmile jsme přešli do dlouhého útoku, hra byla poměrně neaktivní a vždycky se musel někdo odhodlat a jít do nějaké kličky nebo průniku. Velmi zřídka jsme stříleli z dálky, protože jsme si špatně přihrávali a ne vždy jsme šli do náběhu. Křídla neměla moc velkou snahu jít do akce a tím pádem se ani netvořily „lajny“ od křídla po křídlo s následným zakončením nad brankovištěm. Přesto jsme dokázali ještě navyšovat velmi bezpečný náskok. Na obraně to bylo horší. Přestože soupeř nedosahoval takových kvalit, sem tam se dokázal prosadit a většinou z toho byl velmi laciný gól. Takto se to několikrát opakovalo a za poločas to bylo asi 6, nebo 7 laciných gólů. Poločasový stav 20:9 prohlásil René st. za nevyhovující a že to je pro nás ve své podstatě prohra, protože očekávál vedení alespoň o 15 gólů.
    Druhý poločas byl znatelně horší než první. Přestože jsme hráli takřka stejně, tak se náš náskok již výrazně nezvyšoval. Bylo to zapříčiněno podceněním, množstvím oslabení a trénikovým mankem, lépe řečeno horší kondičkou. Opět jsme špatně kombinovali a góly jsme dávali především z protiútoků. Na obraně se přiostřilo, což mělo za následek již zmiňované vyloučení. Ke konci dokonce Cheese dostal červenou kartu, protože dostal již 3. dvouminutový trest. Zápas jsme přes nemastný neslaný výkon dovedli do vítězného konce a na konto si připsali povinné vítězství.