guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

23.4.2006 SK HC Tišnov : Sokol Újezd u Brna (ml. dorci)
Vydáno dne 23. 04. 2006 (1200 přečtení)

SK HC Tišnov : Sokol Újezd u Brna 19 : 29 (6 : 15)

Konečně kompletní základka.

K dnešnímu zápasu jsme jeli poprvé s kompletní základkou. Bohužel zbytek kádru ochořel a zůstal doma. Vyjeli jsme pouze s jediným náhradníkem a i ten se nakonec stal hráčem základu. Byl jím Filip, jemuž místo v základu nedobrovolně přenechal Cheese, který přijel do Tišnova bez registračky. Tento nedobrovolný tah opět zamíchal sestavou a zaručil každému z hráčů, že jej trenér nevystřídá. Změnu v základu jsme tedy museli udělat na pivotu, kam se při útoku posunul Filip a při obraně já. Do sestavy se po dvouzápasové přestávce vrátili Latec se Zajdou.
    V samotném zápase jsme od začátku diktovali tempo a byli jsme lepší. Soupeř dokázal pouze velmi zřídka skórovat a spíše jen dotahoval stále se zvyšující manko. Filip na pivotu dokázal schytávat přihrávky mířící do soupeřovy vytáhlé obrany, ale zakončení poněkud vázlo a dosáhl střelby 10/2. V obraně se nám až na pár mometů dařilo. Mezi těch pár momentů patřilo například, když spoupeř, který šel do tří obránců, dokázal téměř bez potíží vystřelit. Ovšem tyto momenty přicházely pouze zřídka a neohrozily naše bezpečné vedení. Poločas tak skončil spravedlivě v náš prospěch 6:15.
    V druhém poločase se začala projevovat absence hráčů na střídání. Hnáni Zajdou jsme se museli honit do každého útoku, i když bylo jasné, že to rychlý break nebude. Zato hosté, kteří měli několik hráčů na střídání, mohli chodit do rychlých protiútoků a zakončovat z jasných pozic. Jako pokus o oživení jsme prohodili postavení hráčů, takže se na kritickém pivotu objevil Latec, na středu Maštec a na křídlech já s Filipem. Ovšem toto postavení svádělo Kubu a Renka chodit do kliček z první přihrávky. Navíc po ztracených míčích jsme neměli síly konkurovat ve sprinterských soubojích utíkajímu soupeři. Díky těmto faktorům se náš náskok přestal navyšovat a zastavil se na hranici kolem desíti gólů. Ke konci jsme se vrátili zpět k zaběhnuté sestavě a utkání dovedli do úspěšného konce. Utkání nakonec skončilo rozdílem 10 gólů 19:29.