guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

30.4.2006 Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí (m. dorci)
Vydáno dne 08. 05. 2006 (910 přečtení)

Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí 23 : 18 (10 : 10)

Mokré dvojutkání.

Při pohledu na ranní počasí v den zápasu, si každý musel říkat, že se pod otevřeným nebem nedá hrát. Byla totiž hrozná zima, lilo jak z konve a na hřišti byly kaluže vody a splavené květy ze stromů. Přiznám se, že jsem dokonce šel na sokolovnu bez věcí, jenom tak si vyslechnout hodnocení, že se nehraje. Bohužel pro hráče, rozhodčí a diváky, se nakonec hrálo a museli jsme absolovovat 2 zápasy (někteří i 3) v podmínkách, které neměli nic společného s házenou.
     Samotné utkání se také hodněkrát spíše podobalo vodnímu pólu. Povětrnostním podmínkám tak odpovídala kvalita předvedeného výkonu. Skoro nikdo nebyl schopen pořádně vystřelit a na kličky s balónem, který se nedal udržet v ruce, si taktéž nikdo netroufal. Gólů padalo velmi poskromnu a byly spíše ušmudlaného rázu. Přesto jsme častěji skórovali my a tahali jsme se o hubené vedení. Výživný první poločas skončil ještě výživnějším skórem 10:10.
     Druhý poločas byl již trochu lepší, protože pršelo už jen trochu a na tu zimu jsme si už zvykli. Ovšem nemůžeme říci, že by druhý poločas byl divácky atraktivnější. Jediná změna oproti předešlému poločasu byla v lepší střelecké potenci obou týmů. V tomto utkání dominovali brankáři, kteří si s bezzubými střelami dokázali poradit. Ovšem ke konci utkání jsme definitivně převzali taktovku do vlastních rukou a navýšili rozdíl do pohodlných rozměrů. Na posledních pár minut si dokonce zachytal druhý brankář Kuba Brávek, který se postavil na Zajdovo místo. Hrůzostrašné utkání skončilo lépe pro domácí celek 23:18.