guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

30.4.2006 Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí (m. dorci)
Vydáno dne 10. 05. 2006 (975 přečtení)

Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí 17 : 13 (8 : 5)

Mokré dvojutkání.

Při našem druhém zápasu panovaly ještě horší podmínky, než na prvním. Přestože na utkání mužů přestalo pršet, ihned po závěrečném hvizdu se opět intenzivně rozpršelo. A tentokrát to byl ještě horší déšť, než při prvním utkání. Projevilo se to na výkonu ještě markantněji, než předtím. Skórovat bylo takřka v nadlidských silách, čemuž odpovídalo i skóre po devíti minutách, které ukazovalo stav 0:1. Gólmani hráče z pole doslova mazali a hráli v utkání prim. Jistým gólem se nestal ani trhák, protože Mašty dokázal za utkání promrhat neuvěřitelných 5 trháků. A o střelách z dálky ani nemluvě. Byly to většinou jen plašmušky, se kterými si gólmani pohráli jak kočka s myší. Dokonce ani sedmička neukazovala jistotu gólového zápisu. Zajda měl na sedmičky 67% úspěšnost, když chytil 2 sedmičky a přiváděl tak soupeře k zoufalství. Poločas skončil mlhavým výkonem 8:5.
     Při druhém poločasu jsme mohli opět registrovat drobnou změnu k lepšímu, což se projevilo obzvlášt na střelbě. Ovšem ani tento faktor nepomohl ke zlepšení hry. Byla to nedívatelná házená z obou stran a oba týmy se spíše trápily. Jako nejlepší hráči na hřišti se opět ukázali gólmani, kteří rozhodně hráli nad svoje poměry. V těchto chvílích jsme se opět tahali o hubené vedení. Až někdy ke konci druhého poločasu jsme soupěře definitivně zlomili a udělali si bezpečný náskok. V těchto chvílích si opět zahrál náhradní brankář Kuba a vystřídal i jediný náhradník do pole Jirka Rajmic. Utkání skončilo opět lépe pro naše barvy a to konkrétně 17:13.

První poločas
Sokol Újezd u Brna                     1       2       3   4 5 6 7         8
Sokol Velké Meziříčí 1 2 3 4 5
Minuty  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30