| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8560 (8560 hl.)
časová osa gólů
1626 (1626 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1990 (1990 hl.)
fotky
3970 (3970 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1583 (1583 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1575 (1575 hl.)

Celkem hlasovalo: 19304


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


KRÁLOVSKÉ ŠIBŘINKY 2009
Vydáno dne 26. 02. 2009 (1510 přečtení)

Šibřinky 2009

    V pátek 20. 2. 2009 se uskutečnily na Sokolovně v Újezdě u Brna Královské Šibřinky. Bavili jsme se o možnosti uspořádat je v královském duchu už od skončení posledních Šibřinek v roce 2008.

    To když Divoch vyprávěl při prohlížení starých fotek, jaké to tehdy před X roky bylo. Slovo dalo slovo a začali jsme se domlouvat, jak to všechno uděláme. Strůjcem všeho byl právě Divoch (Ivo Roblík) se svou rodinou, který se ujal režie a postupně vypracoval celý scénář.
     Posledním krokem bylo nacvičení a půjčení kostýmů. Některá vystoupení jsme zkoušeli jen jeden večer, ale jak doufám, tak se to nakonec povedlo. Alespoň podle ohlasů návštěníků tomu tak bylo. Musím konstatovat, že Sokolovna byla narvaná k prasknutí, protože tohle to byl podle mínění mnoha návštěvníků nejlepší ples z celé sezóny.
    Ples byl po loňském pokusu na poslední chvíli opět maškarní, což hodně lidí ocenilo, takže se předpokládala slušná účast, ale skutečnost předčila všechna očekávání. Prvopočátek znovunastolení maškarních Šibřinek byl už v loňském roce, kdy se to oznámilo na poslední chvíli a masek bylo asi 10. Tentokrát jich přišlo včetně účinkujících snad 60, 70, možná i více. Nikdo to nepočítal, ale bylo to naprosto super. Co se vystoupení týká, největší úspěch měli asi trpaslíci, ztvárnění našimi nejstaršími členkami, které byly užasné a patří jim, stejně jako všem ostatním vystupujícím obrovský dík, nejen za toto vystoupení, ale i za průběh a přípravu na celé Šibřinky. Bez nich by Šibřinky byly jen obyčejným plesem. A jak pan král poznamenal, měl by si i místí rabín uvědomit, kde je ta správná síla jednoty. Ještě bych chtěl podotknout, že Šibřinky vlastně tak nějak symbolicky odstartovaly letošní oslavy 100. let založení sokolské jednoty v Újezdě u Brna. Hlavní oslava proběhne v zatím blíže neurčeném termínu v letních měsících a tímto Vás na ni samozřejmě všechny zvu. Pozváni budou přední představitelé vedení Sokola i župy, stejně jako zástupci sokolských jednot z okolí. Věřím, že nás tradičně nezklamou ani naše sestry a vystoupí s nějakým krásným číslem.
    Závěrem chci ještě poděkovat všem sponzorům, dárcům ať už z místních podnikatelů nebo členů jednoty, kteří věnovali dary do tomboly. Chystáme i poděkování v místním rozhlase, protože si těchto lidí velice ceníme. Děkuji, protože i díky Vám vypadaly Šibřinky tak, jak vypadaly.

    Ještě jednou díky všem a těším se na Šibřinky v roce 2010, na které určitě zase něco zajímavého vymyslíme. Už teď je však všem jasné, že budou maškarní, tak jak Šibřinky mají být.

    Na plese se pochopitelně i fotografovalo a tak se budu snažit získat i nějaké fotky. Jako první dávám odkaz na stránky skupiny Modul, která nás celým plesem provázela a navíc vytvořila i pěknou fotogalerii: www.skupinamodul.cz.


    Další fotky dodal Jirka Frimmel :
Šibřinky 2009 Šibřinky 2009 Šibřinky 2009 Šibřinky 2009Šibřinky 2009 Šibřinky 2009 Šibřinky 2009 Šibřinky 2009
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: LUK | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor