guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

12.09.2009 Slavoj Třešť - Sokol Újezd u Brna (st. dorci)
Vydáno dne 16. 09. 2009 (1171 přečtení)

Slavoj Třešť - Sokol Újezd u Brna 24 : 33 (18 : 13)
Komentář doplněn :-)

Doufám, že Jirka Frimmel už zisk maturity náležitě oslavil :-) a najde si chvilku času na okomentování zápasu.
komentuje Jura Frimmel:
     Jak říkal Luďa tak maturitu jsem již oslavil celkem dokonale i s menší procházkou. Ale teď už pojďme ke komentování zápasu Újezd u Brna vs. Slavoj Třešť.
     K utkání jsme nastoupili v naší tradiční sestavě. Chyběl pouze Jirka Rajmic na středu, který je pro nemoc stále mimo hru. Máme však posilu, hostujícího Radka Konečného z Telnice. Utkání se pro nás začalo vyvíjet velice pozitivně. Kluci začali vést hned od začátku až do stavu 4:1. Potom jako by se lekli svého náskoku před soupeřem a ten nás začal díky našim chybám dotahovat a dostal se i do vedení. Byl jsem nucen vzít si time-out a kluky uklidnit, aby opět začali hrát s klidnou hlavou, nikam zbytečně nespěchali a hráli na jisté góly. To se jim ovšem moc nedařilo a soupeřův náskok pomalinku narůstal až na 5 branek kde se taky o poločase zastavil (18:13).
     Já, jako impulsivní trenér se snažím kluky vyhecovat a v kabině jsem jim to pořádně "osolil" a hlasitě řekl svůj názor na jejich poločasový výkon. Do borců jako by se vlila nová krev do žil a šli na hřiště s chutí poprat se o výsledek. Hra kterou předváděli v druhém poločase se vůbec nedá srovnat s tím předchozím. Byla to házená jako z jiného světa. Klukům opravdu vycházelo na co sáhli a to nemluvím o excelentní obraně, kterou předveli. Dostat za 30 minut 6 branek je něco neskutečného a pro mě nevídaného. Byla to krása dívat se na jejich hru a myslím si, že i pro diváky to byl nadherný zápas, na který jen tak nezapomene. Náš usilovný boj se vyplatil a my mohli s klidným svědomím opustit Slavoj Třešť s výsledkem 33:24 pro Újezd.