guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

10.10.2009 Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna (st. dorci)
Vydáno dne 10. 10. 2009 (1237 přečtení)

Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna 15 : 13 (5 : 7)
Doplnění doplněného :-)

Opět je nás méně .

Na zápas jsme opět odjeli se sedmi hráči. Do sestavy se vrátil Zdeněk Kánský, ale Jirka Rajmic dostal angínu, a tak byla střídačka opět prázdná. Možná to vypadá, že nemáme hráče, ale je to omyl :-). Máme jich, když né dost, tak alespoň na slušné střídání. Celkem disponujeme 13 hráčskými registračkami, ale chlapci asi přitahují nemoci a úrazy.
     Domácí budou na místě staré nevyhovujíci tělocvičny stavět novou halu, a protože momentálně probíhá její vyklízení, hráli jsme na venkovním hřišti jehož povrchem je písek. Už nám nebylo divné, že jsme na chodbě potkávali protihráče v kopačkách :-). Hrací plocha pro nás byla velkou neznámou a kluci si bez lepidla nebyli schopní ani pořádně přihrát. Problémy měly naštěstí oba týmy a tak se žádné brankové hody nekonaly. Lepení vydrželo vždy pouze do klepnutí míče o zem, takže o přesnosti přihrávek, neřkuli střel nemůže být ani řeči. Své o tom ví Matěj. Ze 22 střel 9x vůbec netrefil bránu, 5x vybil brankaře a 2x byly jeho projektily zblokovány. Jednou dokonce nosem :-)
     Domácí od začátku vyrukovali s obranou na hranici únosnosti a někdy i za ní. Jirka Daněk dostal hned při prvním útoku úder přes ruku a dobře minutu nebyl schopen udržet míč, natož hrát. Jak už jsem psal, gólů moc nepadalo. Na naší straně zamkl bránu Jura Staňa a do té protější jsme se nebyli schopni trefit. Střelecká impotence byla jedním z důvodů poločasového skóre 5:7. Druhým závažnějším důvodem byl další faul na Juru Daňka. Jirka vypíchl míč a po pravém křídle se řítil do trháku. Vracející se obránce do něho z boku strčil. Jack zabral pravou nohou aby souboj ustál, noha mu ale na písku uklouzla a on plnou vahou dosedl na levačku. Ozvalo se rupnutí a v 25. minutě prvního poločasu Jirka dohrál. Na lavičku už jsme ho museli odnést. To vše se stalo za stavu 6:3 pro nás.
      Druhý poločas jsme odehráli, pokud jsme nebyli vyloučeni, v pěti lidech v poli. I přes tento handicap jsme se soupeřem drželi krok a dokonce jsme byli i střelecky aktivnější 26/25. Matěj však někde zahodil střeleckou mušku a z jedenácti pokusů po sobě nedal gól :-). Za popis ještě stojí šalamounské rozhodnutí rozhodčích při našem pokusu o zakončení. Tom si všiml mezery mezi obránci a hodlal proskočit. Střeleckou ruku měl nahoře a už, už střílel. V ten moment do něho narazil z boku domácí obránce a nevybíravě jej srazil. Rozhodčí přerušili hru a oba aktéry vyloučili za vzájemnou potyčku :-(. Po zápase mi bylo vysvětleno, že Tom měl loket v obráncově obličeji :-).
     Naše cesta domů vedla přes Úrazovou nemocnici v Brně. Rentgenové snímky potvrdily nejhorší. Jirka Daněk má naštípnutý palec a nadvakrát zlomený kotník. Ještě dnes (10.10.2009) se v úrazovce podrobí operaci. Hodně štěstí Jacku!

V neděli ráno jsem kontroloval mejly a zjistil v újezdské házené dosud neviděný jev. Do pošty mi přišel další komentář k výše popsanému zápasu. Autorem byl Jiří "Tkanička" Staňa, jinak ochránce svatyně starších dorostenců. Protože jsme se v mnoha aspektech, byť popsaných jinými slovy, shodli, zveřejním pouze jeho originální postřehy.

... V druhé půlce bylo nejhorší hrát jenom v 5 bez střídáni, když jsme se navíc nemohli trefit do brány. Můžeme být rádi, že jsme dali alespoň 5 golů a že jsme těch 30 minut dokázali přežít bez další újmy na zdraví. Nejvíc se mě líbilo jak mezi útoky každou chvilku lajnovali hřiště vápnem. Musel jsem se hodně moc smát a připadal jsem si jako někde v historickém dokumentu o házené :-D