energy beauty bar pantip

owagahu 10:23 - 14.12.
Goji cream forum

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

18.10.2009 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (st. dorci)
Vydáno dne 18. 10. 2009 (1078 přečtení)

HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 43 : 18 (17 : 8)

Utkání jako ze zlého snu.

Nastoupili jsme na hřiště jako vždycky s nadšením do hry. To však vyprchalo tak po 8 minutách hry, ne-li dřív.
     Měli jsme hrát obranu 1:5 a těžit z rychlých útoků. Obrana však od začátku nefungovala tak, jak by měla. Dokázala nás rozhodit jednoduchá clona postavená na šesti metrech. Obrana se zasekla a my několikrát inkasovali. Začátek však nebyl nejhorší. Nejprve se trefil Mates a poté dvakrát po sobě z trháku Zdenál Kánský. V šesté minutě jsme poprvé a naposledy vedli. V osmé minutě jsme ještě vyrovnali na 4:4, ale poté jsme se přestali pohybovat a zdálo se, že jsme o hru ztratili zájem. Hráli jsme staticky, pohyboval se vždy pouze hráč s míčem. Nikdo se nenabídl pro přihrávku a pokud ano, tak do špatného prostoru, nebo se schoval za obránce. Pokus rozběhat obranu se omezil na občasné záběhy Zdeňka do druhého pivota. Maroš se nenamáhal ani jednou a v zápase figuroval jako stojan. Snaha zagresivnit obranu se minula účinkem a protože ani dva time nepomohli, ostudně jsme prohráli.
     Jen pro ilustraci, po nepřipravené střelbě jsme soupeře 21x vyslali do trháku a 17x inkasovali.

Nyní si rozebereme každého hráče zvlášť:
začneme třeba Tomášem Kubátem – zbytečně zůstaval po ztrátě míče v útoku a potom scházel v obraně. Toto kdyby si dovolil v Maloměřicích tak už si nezahraje.
další, Jiří Rajmic – ten si neměl s kým nahrát, tak zbytečně střílel. Faktem ale je, že mu nikdo nešel do náběhu.
Radek Konečný – to nevím co k němu napsat.
Matěj Brávek - se bál sáhnout na hráče, nechal se jednoduše ukličkovat a v útoku střílel furt přes největšího hráče.
Marián Hladík – stál furt na jednom místě v útoku a odehrával jenom balony místo aby zběhl. O obraně ani nemluvím, žádná nebyla.
Roman Dvořáček – to je brankař, tak měl maximálně hrát v pivotě nebo na křídle a ne na spojce, kde by měl by hráč furt v pohybu.
Zdenál Kánský - chytal balony. Kromě dvou gólů na začátku jsem si ničeho jiného nevšiml.
Já neboli Jiří Staňa - no taky sám vím že jsem udělal nějaké chyby, ale byl jsem tak znechucenej naší hrou že jsem se chvilkami ani nesnažil.

Jestli bude ješte někdy nějakej podobnej výkon tak si znechutíme házenou navzájem. Doufám, že na trénink dojdete v plném počtu a tam začneme konečně něco dělat. Myslím trénovat a né hrát miniházenou. Vím že v Sokolovně se moc věcí dělat nedá, ale něco přece určitě.