guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

01.05.2010 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (st. dorci)
Vydáno dne 01. 05. 2010 (795 přečtení)

20100501 St dorci vs. Sokol Juliánov

Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 32 : 32 (15 : 14)

Zdá se, že přesilovky jsou naše největší nevýhoda.

Na to, že se hrálo den po "čarodějnicích" byla účast překvapivě 100%ní. Nikomu jsem raději dýchat nedával, ale všichni se zdáli být v pohodě. :-)
     Po příjezdu do Juliánova jsme viděli tři domácí borce jak odmetají vodu ze hřiště a trenéra obvolávajícího chybějící hráče. Myslel jsem, že toto je pouze naše specialita, ale evidentně jsem se zmýlil :-). Domácím se na poslední chvíli hráči dostavili a tak mohli začít kompletní.
     Od úvodního hvizdu padaly góly rovnoměrně na obou stranách a zdálo by se, že se hrála hodně vyrovnaná házená. Velký rozdíl byl však v pojetí hry. Soupeř střídal rychlou kombinační házenou, kterou nás dokázal přečíslit s individuálními průniky. My jsme sázeli na individualismus téměř vždy. Střelba z dálky se vůbec nedařila a tak jsme hráli jeden na jednoho. Ve dvanácté minutě jsme odskočili o dva góly a přestali jsme bránit. Obrana byla vůbec velký problém. Někteří se pohybovali jako v tanečních a lehkými doteky se snažili soupeře od střelby odradit. O výsledku těchto snah nemá cenu psát. Snad postačí když řeknu, že Jura v bráně byl dost vytočenej. Naštěstí vycházeli trháky. Díky jim jsme odcházeli do kabin pouze s jednobrankovým mankem.
     Úkol do druhé půle zněl: ořezávat křídla a využívat druhou vlnou. Tom už měl dvě dvojky a proto byl přesunut na kraj obrany. Obranu 1:5 jsme změnili na 1+0:5, kdy hlídačem se stal Jura Daněk. Obrana se přeskupila, ale velký efekt to zpočátku nemělo. Změna nastala v momentě, kdy krajní obránci začali mazat křídla. Získávali jsme míče, ale zase přestaly vycházet trháky. Několikrát jsme nahráli vracejícím se obráncům a zbytečně jsme inkasovali. I přes tyto nepřesnosti jsme pomalu získávali náskok. Ve 22. minutě nastal zlom. Protivník začal být vylučován. Několik vteřin jsme hráli i přesilovku 6:3 a kolem minuty 6:4. V této době jsme ani jednou nevystřelili a inkasovali tři branky. Vypadalo to, jako by nás posedl záchvat gentlemanství :-). Domácí se rázem dostali na koně a zanedlouho odcválali na dvoubrankový rozdíl. Skórovali jsme až po pěti minutách hry a upravili stav na 30:29. Museli jsme ubránit, ale obrana selhala. Z dalšího útoku jsme opět snížili, ale do konce zbývalo snad půl minuty. Soupeř s rozehrávkou nespěchal. V poklidu se přesunul k naší devítce a rozehrál lajnu. Naštěstí hned první nahrávku zachytil Jirka Daněk a vyrazil do rychlého útoku. Soupeř se pochopitelně vracel. Štěstí nám přálo i nadále a poprvé v tomto zápase zafungovala druhá vlna. Jirka si narazil s Tomem, dostal se až na šestku a byl zezadu faulován. Následnou sedmičku s přehledem proměnil a my tak po dramatickém zavěru získali bod.