| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7866 (7866 hl.)
časová osa gólů
1481 (1481 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1852 (1852 hl.)
fotky
3786 (3786 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1448 (1448 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1421 (1421 hl.)

Celkem hlasovalo: 17854


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Albert 9:39 - 21.4.
Odzyskiwanie danych z dysku zewnetrznego Gdynia

ajofop 0:17 - 20.4.
53 year old Park Ranger Catlin from North Vancouver, has interests such as home, tales of wind hack...

odeqidufo 17:49 - 19.4.
blog

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


24. - 26.2.2012 Valašské slavnosti miniházené Zubří (minižáci)
Vydáno dne 26. 02. 2012 (1396 přečtení)

Valašské slavnosti miniházené - Zubří 2012 Zubří - Matěj Kachlík 20120224 Zubří (minižáci) Zubří - skoro všichni :-)

Valašské slavnosti miniházené
24. - 26.2.2012 Zubří

    Zájemci o předturnajové info se mohou vzdělat na stránce Valašský turnaj miniházené Zubří (minižáci) - INFO Koho to nezajímá, případně kdo už to četl a má zájem o nové informace, může odkaz přeskočit :-).

Pátek 24.2.2012

    Z nominovaných a potvrzených jako jediný nakonec nejel brankař Drak a tak vyvstalo dilema koho ubrankaříme :-). Uvažoval jsem o Terce, která v přípravce chytávala. Pokud by tento plán neklapl, byl v záloze plán "B", a to střídat v brance všechny hráče a pokud by se někdo chytil, stal by se stálicí. Tyto myšlenky se mi honily v hlavě, zatímco nás auto řízené Martinem Kolářem převáželo po staré silnici do Zubří. Staňa Kachlík s větší částí výpravy a dálniční známkou mířil ke stejnému cíli přes Olomouc. Ačkoli měl delší trasu, hlásil se z cílového místa v době, kdy my jsme měli na dohled Valašské Meziříčí.

    Po setkání v Zubří jsme se pozdravili s Alešem, a protože času do našeho zápasu bylo dost, vyrazili jsme se ubytovat na internát do Rožnova pod Radhoštěm. Po chvilce hledání, plánek nás vedl jednosměrkou v protisměru :-), jsme nejdřív zaparkovali auta a zanedlouho i těla ve třílůžkových pokojích. Vznikla menší třenice kdo s kým bude spát, ale právem silnějšího jsem určil osádky pokojů sám. Po nafasování ložního prádla vznikl další problémek :-): "Jak se to navléká?" Tak Vám nevím, co ty děti dneska ve škole učej :-). Po povlékacím vítězství jsme zamířili do haly na první zápas v házené 5+1.

ZÁPASY

15:25 Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel 12:6

   Moje předzápasové představy o gólmanovi vzaly za své už při převlékání v hale. Výška předurčila Petra Koláře na nejdůležitější post a Terka si oddechla.
   Od počátku jsme hráli obranu 1:4. Na spojkách proti nám nastoupili mohutní, ale málo pohybliví hráči, kteří se nás pokoušeli utlačit silou. Na pícháku svedl Filda množství osobních soubojů a jeho rychlost a neústupnost byla pro útočníky velkou komplikací. Ne, že by dokázal hráče zastavit sám. Stačilo však, aby soupeře přibrzdil a Tom Kachlík si díky němu připsal 4 zisky míče. Aby to Fildovi nebylo líto, napsal jsem mu 4 +obrany. Jak už vyplynulo z textu, vycházeli jsme ze zabezpečené obrany a díky tomu jsme polovinu gólů zaznamenali z rychlých útoků.
Střelci : T. Kachlík 5 br, O. Krošík 4 br, J. Velíšek 3 br.
Brankař : P. Kolář 10/6 = 40%

16:25 Lesana Zubří - Sokol Újezd u Brna 6:6

   Škoda remízy. Soupeř nebyl lepší, ale my jsme nedokázali dávat vyložené branky. Filda 2x skóroval se špičkou nohy v brankovišti, Ondra se 4x krásně uvolnil a pokaždé vystřelil na bližší tyč kde byla připravená brankařka. Ani nemusela chytat, Ondráš ji pokaždé vybil. Tom ze sedmičky trefil břevno a Ondra z dorážky opět trefil golmanku. Dá se říci, že jsme měli šance na 2 zápasy, ale nevyužili jsme je. Celý zápas jsme vedli a soupeřky musely dotahovat. Po polovině zápasu vzaly Toma na osobku a náš útok ztratil na údernosti. 30 vteřin před koncem zápasu holky vyrovnaly a ačkoli bylo ještě dost času, nedokázali jsme se ani uvolnit, ani vystřelit. Tento zápas jsme si pokazili sami a tak beru remízu jako prohru.
Střelci : T. Kachlík 4 br, O. Krošík 1 br, J. Velíšek 1 br.
Brankař : P. Kolář 11/7 = 33%


    Všechny oba zápasy byly za námi a my už v hale čekali jen na večeři. Po jídle jsme se vydali do Rožnova na internát a po nabalení plavek jsme vyrazili do místního bazénu. Protože jsem trpěl rýmečkou, odebral jsem se do baru a starost o náš házenkářský potěr jsem přenechal plavčíkům Staňovi Kachlíkovi a Martinu Kolářovi. Po hodinovém řádění na tobogánu jsme zahnali hlad hamburgerem z místní restaurace a vyrazili na ubytovnu načerpat síly na sobotní zápasy.

Sobota 25.2.2012

08:20 Zubří "A" - Sokol Újezd u Brna 8:4

   Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že prohrajeme o 4, byl bych spokojen. Po závěrečném hvizdu už jsem tak nadšený nebyl. V útoku jsme dělali chyby, nebo lépe řečeno, nedělali jsme nic. Domácí hráli hodně vysunutě, což bylo ideální pro záběhy bez míče za obranu. Bohužel, křídla nezbíhala, spojky se nekřížily, hráli jsem prostě 1 na 1 a to bylo málo. V osmé minutě jsme prohrávali 4:0 a já jsem při koučování přišel o hlas :-). Nějaký smysl to však mělo. Monotónní hru zpestřil Ondra, který začal střílet podstřelem kolem obránce a konečně začaly padat góly i do soupeřovy branky. Ačkoliv novopečený golman Petr tři střely chytil, nedokázali jsme přejít do RÚ. Zatímco domácí dali z trháků 4 branky, my jsme se k tomuto útoku ani neodhodlali. Škoda, mohlo to dopadnout lépe.
   Úspěšnost střelby jsme měli 12/4, soupeř 13/8.
Střelci : O. Krošík 3 br, T. Kachlík 1 br.
Brankař : P. Kolář 12/8 = 33%.


10:10 Bojnice - Sokol Újezd u Brna 7:6

   Zápas by se dal nazvat všichni proti kolohnátovi :-), neboť obrovitý hráč s č. 8 rozhodl zápas. Přitom to zpočátku vypadalo velice nadějně. Filda hlídal osobně kolosa a my jsme vedli 4:1. Filipovi se dařilo a tísněný obr hodil několik tutovek nad branku. Potom ho trenéři odvolali a my si oddechli. Bohužel jen nakrátko, protože za minutu byla osmička zpět s novými pokyny. Jeho spoluhráči si začali chodit pro devítky, udělali mu zeď a náš brankař neměl šanci. Nebyl to však jediný skórující. Hodně nás zlobilo Ondrovo křídlo. Náš první obránce se z nějakého důvodu rozhodl, že nejlépe ubrání, když bude před útočníkem mávat rukama. Soupeř se kupodivu nezalekl a bezostyšně Ondru několikrát obešel. To by ještě nevadilo, horší bylo, že měl docela slušnou mušku. Petr 2x chytil a 2x ne. V té době jsme vedli 6:5 a Tomáš vybojoval sedmičku. Trefil břevno a z dorážky ještě orazítkoval tyč. Protivník vzápětí vyrovnal a vypadalo to nejhůře na plichtu. Ke vší smůle jsme v útoku ztratili míč a kolos pět vteřin před koncem vybojoval devítku. Zazněl signál a stejný hráč, už po čase, přehodil bloky a nedal Petrovi šanci.
   Úspěšnost střelby jsme měli 16/6, soupeř 16/7.
Střelci : T. Kachlík 4 br, O. Krošík 2 br.
Brankař : P. Kolář 11/7 = 36%.


    Měli jsme jen 3 body, ale pokud by Bojnice porazila holky z Lesany, postupovali bychom do skupiny o 1-6 místo my. Bojnice však na turnaj dorazila až v sobotu, a aby její hráči dohnali v počtu zápasů ostatní týmy, museli hrát těsně po sobě. Nejdřív hráli s námi, bez pauzy pokračovali proti Zubří "A" a s jednozápasovým oddechem nastoupili proti Lesaně Zubří. Bylo jasné, že odehrát v šedesáti minutách tři těžké zápasy kluky vysílí. Mohutný hráč s č. 8 už sotva funěl a po hřišti se pohyboval krokem. Holky se brzy ujaly vedení a kluci museli dotahovat. Abych vás nenapínal, zápas skončil plichtou a tím se nám cesta do lepší skupiny uzavřela.
    Byli jsme smutní a tak jsme šli zklamání zaobědvat. Jídlo se podávalo mimo halu v restauraci Jawis. Nebylo to daleko, maximálně 300 metrů, ale kluci si i tak ve sněhu pořádně zablbli.
    Po návratu z oběda se jisté stalo faktem. Na nástěnce jsme viděli, že v boji o 7-10 místo se nejprve utkáme s Tatranem Litovel.

VALAŠSKÉ SLAVNOSTI MINIHÁZENÉ - ZÁKLADNÍ ČÁST K1
  Skupina K1  
1
2
3
4
5
Body
Pořadí
1 HC Zubří A
8 : 4
16 : 4
15 : 4
13 : 5
8
1.
2 Sokol Újezd
4 : 8
6 : 7
12 : 6
6 : 6
3
4.
3 Bojmice
4 : 16
7 : 6
10 : 3
8 : 8
5
2.
4 Tatran Litovel
4 : 15
6 : 12
3 : 10
3 : 8
0
5.
5 Hosana Zubří
5 : 13
6 : 6
8 : 8
8 : 3
4
3.


13:25 Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel 8:5

   Tohoto soupeře jsme včera porazili a tak bylo otázkou, co na nás Litovelská trenérka Lenka připraví. S kádrem, který měla k dispozici toho však moc změnit nemohla.
   Jako v každém zápase jsme hráli obranu 1:4 s Filipem na hrotu. Filda byl excelentní, zasunutá obrana vynikající, ale zase se nám nechtělo do útoku. K soupeřově brance to měl nejblíže píchák a tak jsme po něm chtěli aby chodil do RÚ. Všechno fungovalo až na jediné, Filda místo sprintu vyklusával. Jednou nedoběhl nahrávku Ondry a jednou Toma. Bylo jasné, že toho měl plné zuby, ale přesto jsem opět zvýšil hlas. Pomohlo to. Filip sprintoval obloučkem kolem postranní čáry až na místo pivota a tam ho našla milimetrová přihrávka od Toma. Mnohokrát jmenovaný hráč se vyhnul brankovišti a dal krásný gól do protipohybu brankaře.
    Jinak zápas byl opět v naší režii. Tom Kachlík byl jako vždy neudržitelný a pěkné obranné zákroky si připsali Terka Odehnalová a Lukáš Hošman. Luke byl na svém prvním turnaji v životě a zdá se, že za pár měsíců může být opravdovou posilou.
Střelci : T. Kachlík 6 br, O. Krošík 1 br, F. Michl 1 br.
Brankař : P. Kolář 9/5 = 44%


15:25 Sokol Újezd u Brna - TJ Rožnov pod Radhoštěm 7:5

   Zápas se vyznačoval dobrou obranou a chybami v útoku. Tím myslím náš tým. Soupeř měl průměrný ničím nevynikající celek. Bez problému jsme se ujali vedení, ale výraznější náskok jsme promrhali horším útokem. Ondra se 2x pokusil spojit L únik a kličku proti ruce s otočkou do jednoho celku a divil se, že mu rozhodčí pískl kroky :-). Navrhl jsem dětem, aby zkusily střílet z dálky a Ondřej po zkušebním zaměření dal krásný gól z deseti metrů. Tato střela zaujala i Toma a ten uspěl 2x ze 3 pokusů. Soupeř zkorigoval skóre na 2 branky po třech chybách brankaře, kdy Petr 2x podcenil pomalu hopsající míč a jednou si hodil balón do branky sám :-). No co, na to že byl v bráně poprvé, odchytal super turnaj.
Střelci : T. Kachlík 5 br, O. Krošík 1 br; J. Velíšek 1 br.
Brankař : P. Kolář 9/5 = 44%.


    Celkově šestým zápasem jsme ukončili sportovní část dne a zbývalo čekat na večeři. Měla být pizza. Děti si čekání krátily sledováním zápasů mladší kategorie a průběžně hrály na schovávanou. Čekání se nakonec trošku protáhlo, protože udělat pizzy pro tolik lidí najednou se ukázalo jako hodně nevděčný úkol. Pizzař totiž mohl najednou udělat pouze 12 kusů. Zápasy už dávno skočily, světla v hale potemněla a to byl zřejmě ideální čas na hraní házené :-).
    Po jídle jsme vyrazili přes ubytovnu na bazén. Protože zavírali ve 21:00, celkem jsme spěchali. Na místo jsme dojeli ve 20:05. Chvíli jsme diskutovali s pokladní, ale nakonec nás na 45 minut do bazénu pustila :-). Děcka si "pohla", plavala rychleji, ba i tobogán svištěl svižněji, takže jsme všichni odcházeli spokojeni. V přízemí jsme si doplnili síly hamburgerem a odjeli spát. Protože jsme měli hrát až v pozdním dopoledni, večerku jsem dal na půlnoc v domnění, že všichni brzo odpadnou. Ve 23:00 jsem pokyny upřesnil a všichni museli zhasnout. Povídání ve tmě má sice také své kouzlo, ale postupné zklidnění děti po chvíli uspalo.

Neděle 26.2.2011

    Ráno jsme nabalili zavazadla, vyklidili pokoje a vyrazili vstříc snídaňovému švédskému stolu a poslednímu letošnímu zápasu v Zubří.

10:35 Sokol Újezd u Brna - Zubří B 7:8

   Tak takhle by to nešlo :-). Před zápasem jsme sledovali hru Zubří B a viděli jsme, že brání na devíti metrech a přechází do rychlého útoku. Naplánovali jsme záběhy křídel a pohyb spojek bez míče. Teoreticky jsme to měli vyhrané :-). Realita se však s plánem shodovala jen někdy. Filda 3x učebnicově sběhl a rezultoval z toho gól, brankoviště a chycená střela. Přes tyto vady na kráse jsem byl s útokem spokojen. Veliké problémy jsme měli v obraně. Naprosto nám chyběla agresivita. Stínování mrštného protivníka nazastavilo a tak jsem opět přišel o hlas. Filip na pícháku také moc neubránil, nicméně v polovině zápasu jsme vyrovnali a vypadalo to na drama. Apeloval jsem na hráče, že soupeř nesmí střílet bez kontaktu, ale marně. Ačkoli jsme chvilku i vedli, protivník nám z volné ruky nasázel 2 góly a zvítězil. Odehráli jsme bezpochyby nejhorší utkání na turnaji.
Střelci : T. Kachlík 6 br, F. Michl 1 br.
Brankař : P. Kolář 9/8 = 30%.


VALAŠSKÉ SLAVNOSTI MINIHÁZENÉ - NÁDSTAVBOVÁ ČÁST K1
  Skupina o 7. - 10. místo  
1
2
3
4
Body
Pořadí
1 Sokol Újezd u Brna
7 : 8
8 : 5
7 : 5
4
8.
2 Zubří "B"
8 : 7
? : ?
? : ?
6
7.
3 Tatran Litovel
5 : 8
? : ?
? : ?
0
10.
4 TJ Rožnov pod Radhoštěm
5 : 7
? : ?
? : ?
2
9.

 

CELKOVÉ POŘADÍ

Kategorie "K1" - roč.2001 a mladší:

1.HC Zubří "A"

2.Sokol Prostějov

3.KH Kopřivnice

4.HK Piccard Senec

5.HK Kúpele Bojnice

6.Lesana Zubří

7.HC Zubří "B"

8.TJ Sokol Újezd u Brna

9.TJ Rožnov p.Radhoštěm

10.Tatran Litovel

 

 

CELKOVÁ STATISTIKA ZÁPASŮ - HRÁČI

číslo jméno post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost % góly celkem
68 Tomáš Kachlík spojka 54/30 57% 3/1 33% 31
8 Filip Michl křídlo 6/2 33% 0/0 - 2
15 Ondra Krošík spojka 25/12 48% 0/0 - 12
11 Terka Odehnalová křídlo 1/0 0% 0/0 - 0
99 Josef Velíšek spojka 11/3 36% 3/2 67% 5
5 Lukáš Hošman křídlo 0/0 - 0/0 - 0

 

CELKOVÁ STATISTIKA ZÁPASŮ - BRANKAŘI

číslo jméno post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost %
11 Petr Kolář "brankař" 68/44 35% 1/1 0%

 

    Turnaj je minulostí, ať žijí další turnaje :-). Ačkoli jsem očekával lepší výsledek, nic se neděje. Děti musí hrát a hrát :-).


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor