| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7866 (7866 hl.)
časová osa gólů
1481 (1481 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1852 (1852 hl.)
fotky
3786 (3786 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1448 (1448 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1421 (1421 hl.)

Celkem hlasovalo: 17854


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Albert 9:39 - 21.4.
Odzyskiwanie danych z dysku zewnetrznego Gdynia

ajofop 0:17 - 20.4.
53 year old Park Ranger Catlin from North Vancouver, has interests such as home, tales of wind hack...

odeqidufo 17:49 - 19.4.
blog

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


11.5.2012 - 13.5.2012 Playminihandball - Stupava SK (minižáci)
Vydáno dne 20. 05. 2012 (1706 přečtení)

11.5.2012 - 13.5.2012 Playminihandball - Stupava SK Zahájení turnaje Čekání na náměstí 20120511 D-Playminihandball Stupava

Playminihandball - Stupava SK
11.5.2012 - 13.5.2012


    Před začátkem jarní části sezóny nás kontaktoval Břeťa Jurečka z Majlontu s prosbou o předehrání zápasu mladších žáků. Odůvodnil to tím, že v nalosovaném termínu chtějí jet na Slovensko do Stupavy na turnaj minižáků. Důvod byl pochopitelný, nový termín přijatelný, tak proč nesouhlasit, že?
    Necelý měsíc před konáním turnaje došla pozvánka do Stupavy i nám. Moc času už nebylo, tak jsem obvolal rodiče a vzápětí jsem turnaj přihlásil. Pro některé rodiny začal závod s časem, protože museli dětem vyřídit pas. V jednom případě se vítězem duelu stal čas a brankař Drak musel zůstat doma. Na poslední chvíli jsem donominoval Robase, který ačkoli je mikrožák, má poměrně slušnou střelu a turnaj se staršími by mu měl prospět.
    Chvilku se řešil problémek, zda jet ve čtvrtek večer nebo až v pátek ráno. Vznesl jsem dotaz na našich stránkách a dočkal jsem se odpovědi od Šárky Michlové. Protože dámy mají přednost a protože byla jediná komunikující, jelo se podle Michlů, tedy v pátek ráno :-). Poměrně zajímavá situace nastala s dospělým doprovodem. Původně měl jet Staňa Kachlík, který z pracovních důvodů nakonec nemohl. V nouzi jsem oslovil Libora Lattenberga a ten slíbil, že nás tam doveze i odveze, ale že nezůstane. Abych tam nebyl sám, domluvil jsem se s Petrem Rusanovem, že pojede také a bude dělat technické zápisy. Peťa je starší žák, a tak jsem se ještě musel domluvit s rodiči. Naštěstí mě vyšli vstříc a tým byl téměř kompletní. Týden před odjezdem mě zastavil Martin Kolář a ptal se jestli nepotřebuji řidiče. Potřeboval jsem :-). Telefonicky jsem odvrhl Latteca :-) a tým, ačkoli bez brankaře, byl konečně kompletní. Ve středu došlo rozlosování a my jsme zjistili že v naší kategorii je 28 družstev a že nás nalosovali do skupiny B, kde máme ještě 8 soupeřů.

Pátek 11.5.2012

    Odjeli jsme podle plánu jen s drobným zpožděním. Přestože jsme jeli mimo dálnice, zpoždění jsme rychle dohnali. Díky navigaci jsme dorazili přesně před školu a bez problému stihli i slavnostní zahájení. Potom jsme se ubytovali, převlékli do dresů a turnaj pro nás začal.

    

ZÁPASY

10:40 Sokol Újezd u Brna - ŠKP Bratislava "A" 14:11

   Jak už jsem psal v úvodu, neměli jsme brankaře. Ve třídě jsme nechali nastoupit děti podle velikosti a vybrali jsme zlatý střed. Golmanem pro první zápas se tak stal Pepa. Na začátku jsme byli nervozní a Atom první střely mířil do strážce soupeřovy svatyně nebo těsně vedle. Ani obrana nebyla ideální a tak jsme ve čtvrté minutě prohrávali 1:3. Kluci sem ale nejeli prohrát hned první zápas a začali bojovat. Filda začal sbíhat do pivota a prvního obránce bral s sebou. Atom dlouhými kroky oběhl obranu a zavěsil. Od té doby už to šlo. Rozestřílel se i Ondra, obrana si začala všímat a Tomovi se ulevilo. Konečně jsme začali hrát jako tým. Velice hezká byla akce, kdy Amanda navázal dva obránce a uvolnil mikrožáka Robina. Robas se se šancí moc nepáral a nekompromisně zavěsil. Jediný, kdo se střelecky neprosadil, byl Filda. 3x ho kluci našli na pivotu, ale Filip způsobem chycená, vedle, chycená šance neproměnil. Nevadí, alespoň si do dalších zápasů seřídil mířidla.
Hráči (střely/góly): T. Kachlík 10/7, O. Krošík 7/6, R. Halíček 2/1, F. Michl 3/0.
Brankaři (střely/góly): J. Velíšek 14/11

12:00 D-P Pardubice - Sokol Újezd u Brna 10:9

   Odehráli jsme zápas hrůzy. V brance začal Robas a nezachytal. Na spojce hrál Ondra a nepohnul se bez míče. Dal sice 3 góly, ale vždycky se uvolňoval tím těžším způsobem, s vedením míče. Středoví obránci, Atom a Amanda, ještě ušli, ale krajní nic moc. Levá strana hrála neskutečně naivně. Útočník naznačil kliku na střed, obránce šel s ním a na vlastní únik do křídla už nešlo reagovat. Takhle jsme dostali 7 branek. Hrůza. Soupeř byl přitom v pohodě hratelný.
Hráči (střely/góly): T. Kachlík 7/5, O. Krošík 5/2, J. Velíšek 3/1, F. Michl 2/1.
Brankaři (střely/góly): R. Halíček 12/10

14:4 Agrokarpaty Pezinok - Sokol Újezd u Brna 18:13

   Pezinok nás překvapil přesnými střelami z dálky. Z brány jsem zhruba v 10. minutě odvolal Petra. Nechytal špatně, ale byl pomalý na nohách. Chvilku před jeho vystřídáním jsem nasadil totální osobku. Díky ní jsme dali 3 branky v řadě a stáhli skóre na 12:11 pro soupeře. Nevypadalo to špatně, ale potom se nechal vyloučit Tom Kachlík. Ondra byl v bráně a zbytek týmu na soupeře nestačil. Kluci se snažili o osobku i nadále, ale byli pomalejší. Soupeř s míčem čekal na kontakt, potom se jednoduše otočil kolem obránce a šel sám na bránu. Za tu minutu co Atom seděl, jsme dostali 4 branky. Po jeho návratu se hra vyrovnala a na obou stranách padly ještě dvě branky. Prohráli jsme, ale kluky jsem pochválil, protože není ostuda prohrát s lepším týmem.
Hráči (střely/góly): T. Kachlík 10/6, O. Krošík 7/2, J. Velíšek 4/2, F. Michl 2/1.
Brankaři (střely/góly): P. Kolář 20/14, O. Krošík 6/4.


    Po třetím zápase jsme se zúčastnili soutěží v házenkářských dovednostech. Venku na asfaltovém hřišti probíhala kvalifikace na večerní finále na náměstí. Dařilo se nám velice dobře, protože Tom Kachlík a Filip Michl uspěli v běhu a Pepa Velíšek ve střelbě.

16:20 Sokol Újezd u Brna - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9:11

   Tento soupeř na turnaji dosud neprohrál, ale stejně jsem si na něj věřil. Díky zlepšenému hernímu projevu jsme odehráli nesmírně vyrovnané a dramatické utkání. Protivníkův brankař nepůsobil nejjistěji a kluci měli co nejvíc střílet z dálky bez kontaktu. Bohužel, neustále jsme se snažili procházet kvalitní obranou až na 5 metrů a to se povedlo málokdy. Pokoušeli jsme se uvolňovat křídla, ale uspěl pouze Filda z proskoku. Protihráči byli neustále o gól lepší a my jsme pouze dotahovali. V závěru jsme se vátili k bezpohybové házené typu "Hoď a stůj" a soupeř ještě jednu branku přidal. Bylo to k naštvání. Kluci v obraně dřeli jak koně, ubránili spoustu šancí, ale nebyli jsme schopni přesně a tvrdě vystřelit z dálky. Přitom na to hráče máme, že Amando?
Hráči (střely/góly): T. Kachlík 6/4, O. Krošík 8/4, F. Michl 3/1, R. Halíček 1/0.
Brankaři (střely/góly): J. Velíšek 14/5, P. Kolář 6/6.


    Po posledním zápase jsem se bavil se známými trenéry. Řeč se pochopitelně dotkla i faktu, že jsme přijeli bez brankaře, protože si nestihl vyřídit pas. Kolega z Bránic mě chvilku poslouchal a potom řekl: "Co blbneš, já tu mám bez pasu polovinu kluků. My jsme přijeli na kartičky zdravotních pojišťoven". No řekněte, nejsem já poctivej blbec? :-)
    Po večeři si děti chvilku oddechly a v průvodu dalších týmů jsme vyrazili na Náměstí sv. Trojice před Stupavským kostelem. Z pěti disciplín jsme se účastnili soutěže o nejrychlejšího běžce a nejpřesnějšího střelce. Zatímco Pepa na kvalifikaci nenavázal s byl vyřazen, Filda s Atomem postupovali pavoukem běžců stále výše. Běhali a vítězili a vítězili až se oba uvítězili do finále. V posledním běhu byl nepatrně rychlejší Tom Kachlík a jako cenu obdržel dres Saši Radčenka z Tatranu Prešov podepsaný všemi hráči tohoto nejúspěšnějšího slovenského klubu. Druhý finalista dostal čepici a tričko s logem turnaje. Kluci blahopřejeme.
    Martin Kolář pak za odměnu pozval všechny kluky na zmrzlinu. Poté jsme pomalu náměstí opustili a zamířili zpět do školy, do sprch a do spacáků.

Poslední přípravy na náměstí Pepa před soutěží Filda před startem Vítěz běhu se Sašou Radčenkem na zádech :-) Zmrzlináři :-) Čumíš, čumím, čumíme :-)

Sobota 12.5.2012

9:20 HC Tatran Stupava "B" - Sokol Újezd u Brna 2:13

   Jednoznačný zápas. Vytvořili jsme si mírný náskok a začali jsme experimentovat se sestavou. První změnou byla vyměna brankaře. Do kasy šel Atom a Petr na křídlo. Ve třetině hry jsme stáhli i Amandu a v poli hráli na spojkách Pepa s Fildou a na křídlech byli Petr a Robas. Hráli jsme opět výborně, pouze Tom pustil 2 branky :-). V desáté minutě došlo k další výměně brankaře. Rošáda proběhla mezi Tomem a Amandou. Obraz hry se nezměnil a my jsme si v klidu dokráčeli pro dva body.
Hráči (střely/góly): J. Velíšek 7/5, T. Kachlík 6/4, F. Michl 3/2, O. Krošík 4/2, R. Halíček 1/0, P Kolář 1/0.
Brankaři (střely/góly): O. Krošík 3/0, P Kolář 2/0, T. Kachlík 7/2.


11:00 TJ Sokol ZHZ Cífer - Sokol Újezd u Brna 16:16

   Podle výsledků na informační tabuli jsme nastoupili proti jedinému soupeři, který nás dnes mohl porazit. V bráně začal Petr, ale po pěti gólech jsem ho musel vyměnit za Pepu. Na obou stranách se hrála velice pěkná kombinační házená. Naše křídla konečně pochopila co se po nich chce. Když se obrana vysunula, tak zabíhali do pivota, když byla zasunutá, krajníci obíhali obranu kolem našich spojek. V obou případech docházelo k přečíslení obrany a k zisku výhodných střeleckých pozic. Se vzniklými šancemi jsme hospodařili poměrně slušně. Počáteční náskok soupeře jsme stáhli tak šikovně, že jsme se ujali vedení. Sice jen o jednu branku, ale soupeř znervozněl. Půl minuty před koncem protihráči vystřelili s faulem a míč zapadl za bránu. Pepa se ho rychle vydal lovit a byl zbytečně aktivní, protože míč měl mít soupeř. Takhle, na pokyn sudího, hodil míč soupeři a ten okamžitě vystřelil. Bylo vyrovnáno. Měli jsme asi 12 vteřin na zvrat zápasu, ale Tom vystřelil z první nad a my jěště museli čelit poslední střele. Fuj, to byly nervy :-).
Hráči (střely/góly): O. Krošík 14/8, T. Kachlík 12/6, J. Velíšek 1/1, F. Michl 2/1.
Brankaři (střely/góly): J. Velíšek 13/11, P. Kolář 5/5.


13:00 Strojár Malacky "C" - Sokol Újezd u Brna 8:12

   Proti nám nastoupili velice šikovné holky s osobní obranou. Ačkoli jsme o tom věděli a na tuto variantu jsme se připravili, stejně nás zaskočily. Zápas byl dlouho vyrovnaný a nám se nedařilo odskočit. Teprve, když chlapci zatáhli obranu a agresivní anticipační hrou začali získávat míče, bylo vítězství naše. V tomto zápase exceloval Robas, když si čtyřikrát počíhal na nahrávku děvčat a dvakrát trhák proměnil.
Hráči (střely/góly): T. Kachlík 8/6, O. Krošík 7/3, R. Halíček 4/2, F. Michl 1/1, J. Velíšek 2/0.
Brankaři (střely/góly): J. Velíšek 7/3, R. Halíček 8/3, P Kolář 4/2.


14:00 ŠŠK Prešov - Sokol Újezd u Brna 2:19

   Poslední sobotní zápas byl pouhá formalita. Čekal nás nejslabší soupeř a šlo pouze o rozdíl ve skóre. V brance začal Petr a zachytal super. Zhruba v polovině hry šel do kasy Filda a soupeřky, které se ho snažily přehazovat, byly překvapeny jeho výskokem. Stejně jako proti Petrovi, uspěly pouze 1x. Útok byl naprosto jednoznačný. Za zmínku stojí pouze fakt, že do střelecké listiny se zapsali naprosto všichni kluci. Jako trenink to nebylo špatné :-) a my můžeme jen litovat včerejších smolných zápasů.
Hráči (střely/góly): T. Kachlík 10/8, O. Krošík 8/4, P Kolář 2/2, R. Halíček 3/2, J. Velíšek 6/2, F. Michl 2/1.
Brankaři (střely/góly): J. Velíšek 7/3, R. Halíček 8/3, P Kolář 4/2.


    Osmým zápasem jsme dohráli zápasy v základní skupině. Předběžně jsme věděli, že naše výsledky by mohly stačit na umístění kolem čtvrtého až šestého místa. Záleželo na zápase ŠKP Bratislava - Havl. Brod, kde jsem kalkuloval s vítězstvím Brodu. Pokud by se můj odhad potvrdil, byli bychom čtvrtí se stejným dodovým ziskem jako ŠKP, ale s lepším vzájemným zápasem. Kalkulace nevyšla a mě to docela zkazilo náladu. Netušil jsem, že jsem tak ambiozní :-). Chvilku to dokonce vypadalo že budeme až šestí, ale to se jen Martin přepočítal :-).
     Po večeři byly na programu zápasy "All Stars", kdy aktéry od pátku vybírali trenéři. Hrálo se ve dvou kategoriích mladší mini a starší mini. Organizátoři to vymysleli dokonale, včetně nástupu týmů, kdy jednotlivci byli vyvoláváni hlasatelem a na hrací plochu probíhali skrz vypouštěnou mlhu za zvuků motivační hudby. Bylo to prostě super.
    Koncem zápasů "All Stars" ale program nekončil. Nyní byla na řadě Zumba pro děti. Kluci se nejdříve ošívali, ale nakonec jsem je ukecal. Byla tam sice přesila děvčat ale naši borci se kousli a zatancovali si. Velkým kladem bylo, že se zapojilo i hodně maminek z řad diváků a tak jsme se s Martinem výborně bavili. A opravdu se bylo na co dívat :-).
    Po hodině řádění jsme malé Zumbíky prohnali sprchou, svěřili je Petrovi a šli na raut o poschodí níž do školní jídelny. Škoda, že jsem si nevzal foťák. Stoly se prohýbaly nepřeberným množstvím senzačně naaranžovaných potravin. Ačkoli už večer nejím, neudržel jsem se a byl jsem si přidat. Zdaleka jsem nebyl sám :-).

PLAYMINIHANDBALL STUPAVA - ZÁKLADNÍ ČÁST
  Skupina B  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
skóre
body
Poradie
1 HC Tatran Stupava "B"
10:15
4:2
1:18
3:18
4:18
2:13
1:21
0:11
25:116
2
8.
2 Strojár Malacky "C"
10:15
14:0
5:17
7:13
2:13
8:12
9:16
7:10
67:91
4
7.
3 ŠŠK Prešov
2:4
0:14
0:19
1:15
1:15
2:19
1:21
1:19
8:126
0
9.
4 TJ Sokol ZHZ Cífer
18:1
17:5
19:0
14:9
11:12
16:16
18:15
11:14
124:72
11
3.
5 D-P Pardubice
18:3
13:7
15:1
9:14
7:12
10:9
11:12
8:15
91:73
8
6.
6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18:4
13:2
15:1
12:11
12:7
11:9
8:9
8:12
97:55
12
2.
7 TJ Sokol Újezd u Brna
13:2
12:8
19:2
16:16
9:10
9:11
14:11
13:18
105:78
9
5.
8 ŠKP Bratislava "A"
21:1
16:9
21:1
15:18
12:11
9:8
11:14
14:14
119:76
11
4.
9 Agrokarpaty Pezinok
11:0
10:7
19:1
14:11
15:8
12:8
18:13
14:14
113:62
15
1.


Neděle 13.5.2012
    Že jsme v základní skupině pátí jsme věděli od včerejška. Znali jsme i časy zápasů, takže neznámou byli pouze naši soupeři. Ráno jsme zjistili i to a šli jsme ně :-). V nejlepším případě jsme mohli být třináctí a v nejhorším patnáctí, což až tak velký rozdíl není.

9:20 HC Tatran Stupava "A" - Sokol Újezd u Brna 13:15

   Do utkání jsme vlétli a rychle se ujali vedení. Za stavu 2:8 pro nás se chlapci nechali ukolébat a zmírnili tempo v útoku i v obraně. Soupeř naopak rychlost stupňoval a začal se přibližovat. Pepa v bráně se naštěstí vytáhl a co bylo potřeba, to chytil. Střelecky zápas rozhodl Ondra. Celý turnaj jsem mu vytýkal, že málo střílí a tak se do toho opřel. Ze 17 pokusů dal 10 gólů. Když jsem ho po zápase chválil, řekl mi:" Hmm, ale mě nebaví sólovat." :-).
Hráči (střely/góly): O. Krošík 17/10, T. Kachlík 7/4, F. Michl 3/1, R. Halíček 1/0.
Brankaři (střely/góly): J. Velíšek 16/13.


12:00 ŠKP Bratislava "B" - Sokol Újezd u Brna 7:18

   Zápas se velice podobal tomu předchozímu s výjimkou toho, že hráči nepolevili. Ondra zřejmě přišel střílení gólů na chuť a začal se tím bavit. Atom ho neomylně uvolňoval a Amanda zkoušel všechny možné i nemožné způsoby střelby. Nejvíc mě vytáčel, když byl v trháku, vyskočil a pokoušel se střelu motat :-). Abych ukázal kdo je na hřišti pánem, po třech motácích jsem ho posadil na lavičku :-). Dlouho tam však nyvydržel, protože mě ukecal, aby mohl jít do brány. Vystřídal jsem tedy Fildu. Ten sotva dosedl, začal mi líčit, jak ho chytání baví a že asi bude brankař. Ještě že už turnaj končí :-).
Hráči (střely/góly): O. Krošík 12/9, T. Kachlík 6/4, R. Halíček 5/3, P. Kolář 2/1, J. Velíšek 5/1.
Brankaři (střely/góly): F. Michl 10/4, O. Krošík 7/3.


 

CELKOVÁ STATISTIKA ZÁPASŮ - HRÁČI

číslo jméno post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost % góly celkem
68 Tomáš "Atom" Kachlík spojka 82/54 66% 0/0 - 54
15 Ondra "Amanda" Krošík spojka 89/50 56% 0/0 - 50
99 Josef "Pepan" Velíšek spojka 28/12 43% 0/0 - 12
8 Filip "Filda" Michl křídlo 21/9 43% 0/0 - 9
18 Robert "Robas" Halíček křídlo 17/8 47% 0/0 - 8
21 Petr "Kolo" Kolář křídlo 5/3 60% 0/0 - 3

 

CELKOVÁ STATISTIKA ZÁPASŮ - BRANKAŘI

číslo jméno post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost % góly celkem
15 Ondra "Amanda" Krošík brankař z nouze 9/4 56% 0/0 - 4
68 Tomáš "Atom" Kachlík brankař z nouze 14/5 64% 0/0 - 5
8 Filip "Filda" Michl brankař z nouze 15/5 67% 0/0 - 5
18 Robert "Robas" Halíček brankař z nouze 20/13 35% 0/0 - 13
21 Petr "Kolo" Kolář brankař z nouze 40/28 30% 0/0 - 28
99 Josef "Pepan" Velíšek brankař z nouze 64/43 33% 0/0 - 43

 

    Turnaj je u konce a nám patří 13. místo. Ačkoli jsme byli bez golmana, ostudu jsme rozhodně neudělali. Závěrem chci všem zúčastněný poděkovat za krásný prodloužený víkend.
Díky Luděk :-)


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor