| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7866 (7866 hl.)
časová osa gólů
1481 (1481 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1852 (1852 hl.)
fotky
3786 (3786 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1448 (1448 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1421 (1421 hl.)

Celkem hlasovalo: 17854


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Albert 9:39 - 21.4.
Odzyskiwanie danych z dysku zewnetrznego Gdynia

ajofop 0:17 - 20.4.
53 year old Park Ranger Catlin from North Vancouver, has interests such as home, tales of wind hack...

odeqidufo 17:49 - 19.4.
blog

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


22.-24.06.2012 Ivanka cup 2012 (minižáci)
Vydáno dne 09. 07. 2012 (1504 přečtení)

20120622-D-Ivanka-cup (mini) 20120622-P-Ivanka cup-(mini) 20120622-M-Ivanka-cup (mini) 20120624 - Druhé místo je naše 20120624 - Nejlepší brankař kategorie

Ivanka Cup 2012
7. ročník házenkářského turnaje minižáků
22.06. - 24.6.2012

ÚVOD

  Zájemci o to, co turnaji předcházelo, si již standardně mohou připomenout "přípravné práce" na stránce Předturnajové info: Turnaj v Ivanke pri Dunaji (mikrožáci a minižáci) - INFO Koho zajímají pouze výsledky a vlastní turnaj, může odkaz přeskočit :-).
  Na turnaj do Ivanky jsme dostali pozvánku už minulý rok, ale tenkrát došla pozdě a spousta dětí neměla pasy, Tehdy jsem byl nucen akci odmítnout. Shodou okolností jsme se s hlavním organizátorem Rudolfem Dostálem potkali v únoru na turnaji v Zubří. Slovo dalo slovo a já po dohodě s rodiči účast přislíbil.
  S blížícím se odjezdem sestava krystalizovala. Pár dní před dnem D onemocněl Pepa a tak jsme naráz přišli o 3 lidi. Chyběl nám hráč (Pepa), řidič (Libor) a divák (Mareček). Naštěstí aut bylo dost, jenom jízdní komfort se zhoršil :-). Další z komplikací byla Katčina účast na nácviku na promoci. Díky tomu muselo jedno ze čtyř aut vyjet o tři hodiny pozděli, tedy v době, kdy my už jsme hráli první zápas. Pořadatel byl naštěstí benevolentní a předělal rozlosování tak, aby naše týmy nehrály ve stejnou dobu.
  Na tomto turnaji jsem poprvé zažil, že oddílům byly přiděleny třídy podle přihlášených týmů. Oba naše týmy tak byly ubytovány odděleně. To bylo najednou místa :-).
  
  


PROPOZICE

- hraje se na asfaltě a v tělocvičně.
- hraje každý s každým
- hrací doba 2x7 minut, 1 min. přestávka
- mezi zápasy přestávka 2 min.
- povolený je jednoúderový driblink
- v případě vyrovnaného počtu bodů, rozhoduje vzájemný zápas a potom skóre
- turnaj začíná v pátek od 14:30
- turnaj končí v neděli v cca 14:30
ZÚČASTNĚNÁ MUŽSTVA

  

    Pardubice
    Sokol Újezd u Brna
    Kunovice
    Tatran Litovel
    Uherské Hradiště
    Sokol Nové Bránice
    Kolárovo
    Pikard Senec
    ŠK Agrokarpaty Pezinok
    Bojnice
    Ivanka pri DunajiZÁPASY

1. Hrací den, pátek 22.6.2012

14:47   Sokol Újezd u Brna : Ivanka pri Dunaji 9:2 (?:?)

  Ideální zápas na rozehrání. V bráně soupeře nastoupil klučina, který vychytal naše mikrožáky. Na naše minižáky však jeho velikost nestačila. Rychlými kombinačními akcemi jsme protivníka přehráli a bez problémů zvítězili.
Hráči - střely/góly: T. Kachlík 8/5; O. Krošík 6/3; L. Musil 2/1; F. Michl 1/0; P. Kolář 1/0;
Brankaři - střely/góly: D. Fila 12/2;

15:55   Sokol Újezd u Brna : Kunovice 14:5 (8:4)

  Duel proti holkám z Kunovic už byl o něčem jiném. Ondra nedokázal ubránit šikovnou spojku a za stavu 2:2 se vyměnil s Lukášem. Lukyn využil větší fyzickou sílu, roztáhl paže a dívčina měla utrum. Ačkoli skóre vypadá jednoznačně, soupeř byl velice nebezpečný a na vítězství má obrovský podíl brankař Drak. Protože golman se pouhým chytáním nespokojil a dokázal rychle a přesně rozehrát, vyhráli jsme na trháky, které neomylně zakončovali Atom s Amandou.
Hráči - střely/góly: T. Kachlík 7/7; O. Krošík 6/5; D. Fila 1/1; L. Musil 2/1; F. Michl 1/0; P. Kolář 1/0;
Brankaři - střely/góly: D. Fila 9/4;

17:54   Sokol Újezd u Brna : Pardubice 11:5 (4:3)

  Ve třetím zápase nás čekal další těžký soupeř. Pardubičtí nás porazili ve Stupavě, a tak jsme jim chtěli porážku oplatit. Z předchozích zápasů jsem vysledoval, že v případě prohry přechází na osobku, proto jsem před zápasem dal hráčům přesné instrukce. Hlavní bylo ujmout se vedení :-). Proti zatažené obraně se nám horko, těžko podařilo odskočit na rozdíl jediné branky (4:3) a já čekal zda vyrukují s osobkou. Po přestávečce jsem se dočkal. Naše křídla se vysunula do rohů u soupeřovy brány a spojky si stouply těsně k našemu brankovišti. Brankař Drak se nikomu nesnažil nahrát, ale obloučkem házel míče někam k osmi metrům. Spojky s tím počítaly, včas se od "těsných obránců" odpoutaly a bez problémů jsme opět zvítězili na trháky.
Hráči - střely/góly: T. Kachlík 10/6; O. Krošík 6/3; D. Fila 1/1; F. Michl 5/1; L. Musil 2/0;
Brankaři - střely/góly: F. Michl 9/3; D. Fila 2/0;

  Po našem třetím a zároveň posledním zápase jsme šli na večeři. Protože celý den byl horko, nechali jsme si vysvětlit cestu k jezeru a po jídle jsme vyrazili. Šli jsme slabý kilometr a dorazili k poměrně velké vodní ploše. Na tu rozlohu, byla voda relativně teplá, ale co hlavně, byla nádherně průzračná. Děti se nenechaly pobízet a za chvilku oba týmy řádily mezi rybkami. Podotýkám, že dospělí je následovali :-).
  Fotky z koupání naleznete zde09:08   Sokol Újezd u Brna : Picard Senec 10:6 (?:?)

  Picard Senec byl další z řady obtížných soupeřů a opět je vychytal Drak. Zlikvidoval sedm velice tvrdých a přesných střel. Atom byl k neudržení a brankařovy rozehrávky přetavoval v branky. Amanda se moc nehýbal a tak si připsal "jen" jeden gól ze hry a jeden ze sedmičky. Lukyn začal sbíhat z křídla, ale potřeboval by menší boty :-), protože dělal přešlapy jak na křídle, tak i na pivotě. Co je však nejpodstatnější, začal se uvolňovat bez míče. Filda hrál v útoku velice úsporně. Stoupl si do rohu a čekal, až ho Atom uvolní. Tom to dokázal 2x a Filip dal dva krásné góly. Jediný, kdo se neprosadil byl Petr, který se v zápase hledal.
Hráči - střely/góly: T. Kachlík 5/5; F. Michl 2/2; O. Krošík 4/2; L. Musil 8/1;
Brankaři - střely/góly: D. Fila 13/6;

11:07   Kolárovo : Sokol Újezd u Brna 3:14 (?:?)

  Podle dosavadních výsledků proti nám nastoupil nejslabší tým turnaje. Dívčiny v poli byly vzrůstem malé a drobné, ale měly vysokou urostlou brankařku. Kluci buď soupeře podcenili, nebo v sobě gólmanka měla magnet, ale fakt byl, že ji pánové neomylně trefovali. Postupem času si hráči uvědomili, že hrát na 0:0 je blbost a zpřesnili střelbu. Od té doby se zápas stal jednoznačnou záležitostí. Na 10 minut jsem předal koučování Drakovi a ten s přehledem střídal a řídil hru. V bráně se vystřídal s Fildou a my jsme začali hrát ve třech v poli, potom ve dvou a nakonec ve třech bez brankaře. Ten poslední tah už byl opět můj a díky němu nám snaživé dívčiny "nasázely" tři branky.
Hráči - střely/góly: O. Krošík 7/4; D. Fila 4/3; F. Michl 2/2; L. Musil 2/2; T. Kachlík 4/2; P. Kolář 3/1;
Brankaři - střely/góly: D. Fila 5/0; F. Michl 2/0; bez brankaře 3/3;

12:15   Bojnice : Sokol Újezd u Brna 11:12 (5:5)

  Náš zatím nejtěžší zápas. Soupeř nehrál špatně a nám se navíc nedařilo. V obraně jsme se moc vysouvali a soupeř se kolem pasivních obránců dokázal otočit. O začátku jsme vedli, ale nedáváním vyložených šancí, případně skorováním z brankoviště, jsme šli na přestávku za stavu 5:5. Hodně problémů nám dělal mohutný klučina, kterého nešlo ubránit. Po domluvě s kluky jsem nasadil totální osobku. Soupeř reagoval stejně. Valibuka dal do brány, golman šel do pole a začala řežba o každý míč. Hrálo se hodně rychle a z toho pramenilo hodně střel, ale i hodně technických chyb. Naštěstí stálo štěstí při nás :-) a my jsme nejtěsnějším možným rozdílem zvítězili. Draku díky.
Hráči - střely/góly: T. Kachlík 11/7; O. Krošík 6/3; L. Musil 3/1; F. Michl 3/1;
Brankaři - střely/góly: D. Fila 21/11;

15:56   Sokol Nové Bránice : Sokol Újezd u Brna 5:12 (?:?)

  Bráničtí dnes odjížděli, takže odehráli třídenní turnaj ve dvou dnech. Na nás připadl jejich poslední duel a soupeři už sotva chodili. Po pár minutách si jeden z nich vyvrtl kotník, na střídání nikoho neměli a tak jsme gentlemansky začali hrát také ve třech. V útoku nás jako další hráč občas podpořil Drak a celkem bez problémů jsme zvítězili.
Hráči - střely/góly: T. Kachlík 8/6; O. Krošík 6/4; D. Fila 1/1; P. Kolář 4/1; L. Musil 1/0;
Brankaři - střely/góly: D. Fila 11/5;

  Pozápasové aktivity byly stejné jako včera, tzn. večeře a koupání s jediným rozdílem, že tentokrát jsme byli na jiné pláži.
  Večer byly pro děti nachystané hry, které pokračovaly diskotékou. Holky se na tancování těšily a tak jsem s jejich aktivitou počítal. Ovšem co předvedli kluci, mě překvapilo a potěšilo zároveň. Zatímco v době her hráli házenou, po začátku diskotéky se přiřítili jako jeden muž. Bez zaváhání vtrhli mezi holky a začali trsat. Děvčata po chvíli utvořila kroužek a odvážnější jedinci se uprostřed střídali se svými kreacemi. Bylo to moc pěkné, zvlášť když někteří kluci necouvli ani před ploužákem :-). Protože moji kluci byli na "parketu" v naprosté menšině, začaly se k našemu hloučku přidávat partnerachtivé dívčiny i z ostatních týmů. Ještě diskotéka zakrátko skončila a my tak nemuseli řešit dívčí válku :-).
  Po odchodu dětí se začala podávat pozdní večeře. Chod byl pouze jeden, ale zato bezkonkurenční. Dostali jsme pečené kachny s červeným zelím a lokše. Senzace. Ještě teď mi tečou sliny :-).


3. Hrací den, Neděle 24.6.2012

09:34   Tatran Litovel : Sokol Újezd u Brna 8:11 (2:6)

  První poločas byl super, hráli jsme rychlou kombinační házenou a ihned jsme se ujali vedení. Sálající slunce nás však brzy zpomalilo. Přestali jsme stíhat na obraně a protivník zkorigoval na 2:6. Druhá půle už byla o přežití. Mohutný střelec Litovle buď vystřelil z dálky nebo se přiblížil k obraně a když se kluci vysunuli, pomalu ale nezadržitelně se kolem obránce otočil. Drak měl s jeho dělovkami problémy a tak jsme zvítězili silou vůle :-).
Hráči - střely/góly: T. Kachlík 6/5; O. Krošík 5/3; L. Musil 5/3; F. Michl 3/0;
Brankaři - střely/góly: D. Fila 14/8;

10:42   Sokol Újezd u Brna : Slovácká Slávia Uherské Hradiště 6:10 (4:6)

  V tomto zápase se utkaly dosud neporažené týmy. Čekal jsem vyrovnaný zápas, ale rozhodčí měli sluníčka dost, dali si pauzu a rozhodovat přišli místní ochotníci. Před zápasem jsem kluky upozornil, že soupeř okamžitě po faulu rozehrává a že si každý musí hlídat svého hráče. Tyto pokyny byly podceněny a spolu s otřesným výkonem rozhodčích rozhodly o naší porážce. Aby to nevypadalo, že jen pláču, uvedu příklady. Hrálo se tvrdě. Při jednom ze soubojů na sedmi metrech se do sebe protihráči tak zaklesli, až spadli na zem. Těla měli napůl v brankovišti a míč vypadl přímo k soupeři. Ten ho bleskurychle zvedl, hodil křídlu a to přes oba ležící hráče vystřelilo. Gól platil. Při našem útoku Lukyn místo rozehrání "devítky" z otočky zavěsil. Branka neplatila, protože jsme prý nerozehráli. Kluci ztratili koncentraci, protože tato rozhodnutí by rozhodila i flegmatika. Protože se písklo, naivně jsem očekával nové rozehrání. Míč měl však soupeřův brankař. Rychle rozehrál a my inkasovali z trháku. Místo vyrovnaného skóre jsme o 2 góly prohrávali. Ve druhém poločase jsme zažili další perličku. Amanda poslal Atoma do rychlého útoku a adresoval mu příliš dlouhou nahrávku. Tom míč těsně nestihl. Před brankovištěm se odrazil a pokusil se míč doplácnout do branky. Bohužel přitom došlápl a až potom trefil míč. Takových situací je v házené spousta a má i standardní řešení. V tomto případě však rozhoda pustil fantazii na špacír a vyloučil Atoma za úmyslné brankoviště. Nejlepší hráč tak musel ze hřiště a tak jsme za vydatného přispění amatéra s píšťalkou prohráli. Škoda. Mohl to být moc pěkný zápas.
Hráči - střely/góly: T. Kachlík 5/4; O. Krošík 5/1; F. Michl 3/1; L. Musil 1/0;
Brankaři - střely/góly: D. Fila 11/7; O. Krošík 3/3;

11:50   Agrokarpaty Pezinok : Sokol Újezd u Brna 11:8 (?:?)

  Do posledního zápasu jsme nastupovali s vědomím, že druhé místo je naše. Fyzicky vyčerpané kluky už jsem nedokázal namotivovat tak, aby nechali na hřišti srdce. Ačkoli předchozí slova mohou vypadat, že kluci zápas zabalili, nebylo tomu tak. Snažili se jak nejvíc mohli. Věřím však, že kdybychom bojovali o lepší ostavení v tabulce, vydali by ze sebe víc.
Hráči - střely/góly: O. Krošík 5/5; T. Kachlík 5/2; L. Musil 3/1;
Brankaři - střely/góly: D. Fila 7/5; F. Michl 8/6;

TABULKA TURNAJE

STARŠÍ MINIŽÁCI 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Skóre Rozdíl Body Pořadí
1. Pardubice I 5:11 11:1 10:9 7:13 8:9 13:0 3:6 6:8 8:7 4:1 74:59 +15 10 7
2. Sokol Újezd u Brna 11:5 V 14:5 11:8 6:10 12:5 14:3 10:6 8:11 12:11 9:2 107:66 +41 16 2
3 Kunovice 1:11 5:14 A 12:9 5:14 8:7 9:2 6:10 5:12 4:15 7:6 62:100 8 -38 8
4. Tatran Litovel 9:10 8:11 9:12 N 12:15 12:13 9:2 6:13 13:16 7:7 11:4 76:103 -27 5 9
5. Uherské Hradiště 13:7 10:6 14:5 15:12 K 11:4 17:3 9:5 10:8 8:7 12:11 119:68 +51 20 1
6. Sokol Nové Bránice 9:8 5:12 7:8 13:12 4:11 A 14:2 8:13 10:6 9:18 13:10 92:100 -8 10 6
7. Kolárovo 0:13 3:14 2:9 2:9 3:17 2:14 C 0:17 0:21 0:19 2:6 14:133 -119 0 11
8. Pikard Senec 6:3 6:10 10:6 13:6 5:9 13:8 17:0 U 13:10 7:8 8:5 92:65 +25 14 3
9. Agrokarpaty Pezinok 8:6 11:8 12:3 16:13 8:10 6:10 21:0 10:13 P 9:8 8:1 106:72 +34 14 4
10. Bojnice 7:8 11:12 15:14 7:7 7:8 18:9 19:0 8:7 8:9 20 9:3 109:67 +42 11 5
11. Ivanka pri Dunaji 1:4 2:9 6:7 4:11 11:12 10:13 6:2 5:8 1:8 3:9 12 49:91 -44 2 10CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV

     1 -  Slovácká Slávia Uherské Hradiště
     2 -  Sokol Újezd u Brna
     3 -  Pikard Senec
     4 -  Agrokarpaty Pezinok
     5 -  Bojnice
     6 -  Sokol Nové Bránice
     7 -  Pardubice
     8 -  Kunovice
     9 -  Tatran Litovel
    10 -  Ivanka pri Dunaji
    11 -  Kolárovo

 

CELKOVÁ STATISTIKA ZÁPASŮ - STŘELCI

číslo jméno post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost % góly celkem pořadí střelců
68 Tomáš "Atom" Kachlík spojka 68/47 69% 3/2 67% 49 1
15 Ondřej "Amanda" Krošík spojka 54/31 57% 3/2 67% 33 2
6 Lukáš "Lukyn" Musil křídlo 26/10 38% 2/0 0% 10 3
8 Filip "Filda" Michl křídlo 20/7 35% 0/0 - 7 4
11 Daniel "Drak" Fila brankař 7/6 86% 0/0 - 6 5
21 Petr "Kolo" Kolář křídlo 9/2 22% 0/0 - 2 6

 

STATISTIKA ZÁPASŮ - BRANKAŘI

číslo jméno post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost % góly celkem
11 Daniel "Drak" Fila brankař 114/51 55% 3/2 33% 53
8 Filip "Filda" Michl křídlo 12/7 42% 0/0 - 7
15 Ondřej "Amanda" Krošík spojka 3/3 0% 0/0 - 3
X pro oživení hry soupeře se hrálo bez brankaře :-) 3/3 0% 0/0 - 3  Při vyhlašování výsledků jsme získali medaile za druhé místo. Toto týmové ocenění však nebylo jediné. Daniel "Drak" Fila byl v hodnocení trenérů vyhlášen jako nejlepší brankař turnaje. Draku, gratulujeme :-). Turnaj je u konce a mě nezbývá než složit klukům poklonu za vynikající výkony. Pánové děkuji.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor