| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7866 (7866 hl.)
časová osa gólů
1481 (1481 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1852 (1852 hl.)
fotky
3786 (3786 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1448 (1448 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1421 (1421 hl.)

Celkem hlasovalo: 17854


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Albert 9:39 - 21.4.
Odzyskiwanie danych z dysku zewnetrznego Gdynia

ajofop 0:17 - 20.4.
53 year old Park Ranger Catlin from North Vancouver, has interests such as home, tales of wind hack...

odeqidufo 17:49 - 19.4.
blog

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


5.10.2013 Turnaj JmKSH v Telnici (minižáci a mikrožáci)
Vydáno dne 07. 10. 2013 (1025 přečtení)

5.10.2013 Turnaj JmKSH v Telnici (minižáci a mikrožáci)
     V sobotu 5.10.2013 jsme se účastnili mistrovského turnaje v miniházené v Telnici. Jelikož Luďa s Alešem měli jiné trenérské aktivity, jela jsem se spolutrenérkami Verčou Rajmicovou a Terkou Odehnalovou s týmem přípravky i minižáků. Ráno bylo poměrně hektické, protože ještě na srazu jsem nevěděla, kolik pojede hráčů. Po přehodnocení našich možností byly sestaveny tyto týmy:

Přípravka:
Simona Cupáková
Julie Zapletalová
Tom Drahoš
Lukáš Ritter
Marek Velíšek
Martin Holešanský

Minižáci: Milde Zapletal
Michal Gajda
Robin Halíček
Martin Flajšinger
Kuba Odehnal

     Přípravka měla na střídačce 1 hráče a základní rozestavění bylo následovné. Marek s Martinem se na začátku střídali v bráně, byl to jejich první turnaj a vedli si naprosto skvěle. Prvotní nesmělost brzy překonali a střely, co byly v jejich dosahu zdatně vychytali. Vyzkoušeli si i hru v poli a párkrát si vystřelili na bránu. Marek vsítil v posledním zápase svůj první gól. Zbytek týmu se střídali na křídlech a spojkách. Na poslední zápas se Tom, Lukáš a Simča také postavili do brány. Na jejich hře byla znatelná nervozita a zmatek. Jeden zápas obě spojky hrály v útoku na šesti metrech mezi obránci a vůbec jim to nepřišlo divné . Ale jsou to téměř nováčci, takže se všichni stále učí a mají spoustu času. Lukáš začal střílet a vsítil pár gólů, v obraně více méně věděl, co dělá. Tomovi se velmi povedli některé obranné akce, stačí jen více zapracovat na útoku. Simča s Julčou musí získat sebedůvěru a ztratit ostych sáhnout na protihráče a vysunout ho do bezpečné vzdálenosti od brány. Celkem odehrála přípravka 4 zápasy proti Sokolnicím, Měnínu, Telnici A a Telnici B. Vyhráli jsme sice jen poslední zápas proti Telnici B, ale získané zkušenosti ze zápasů jsou nesmírně cenné.

     Minižáků bylo přesně 5, takže odpadlo dilema střídání. V bráně vládli Kuba a Michal a likvidovali střely, které proklouzli obráncům. Milde hrál všechny zápasy na spojce. Martin s Robinem se vzájemně střídali na spojce a křídlu a na druhém křídle hrál vždy jeden z brankařů. Kluci dělali v bráně co mohli a nelze jim nic vytknout. V obraně už to bylo horší. Zapomínali se na šesti metrech a nechali útočníky kličkovat, což byla největší chyba. Aktivní obrana je sice náročná na fyzičku, ale proti těmto protihráčům nebyla jiná možnost. V útoku byly pěkné a vydařené akce. Je škoda zbrklých střel, ale jsou to mladí kluci a všichni chtějí dát gól….. Sokolnice přišly s uvolňováním křídla do pivota, což naše kluky překvapilo, ale poprali se s tím na jedničku.
     Účastnily se jen 3 týmy minižáků: Újezd, Telnice a Sokolnice takže se hrálo dvoukolově. Vyhráli jsme 1 zápas proti Sokolnicím a zbytek jsme bohužel prohráli. Zápasy to byly velmi energické a kluci hráli jak mohli. Chválím je za pěknou a rychlou hru.
     Moc děkuji rodičům za pomoc při dopravě a kolegyňkám za pomoc při koučování :-). Všichni jsme odvedli pěknou práci.[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Autor: Katka | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor