Opinie kamagra

18.1. - 19.1.2014 Ledopa Oil Cup 2014 (ml. žáci) INFO
Vydáno dne 31. 12. 2013 (1006 přečtení)

18.1. - 19.1.2014 Ledopa Oil Cup 2014 (ml. žáci)

První novoroční turnaj odehrajeme za zhruba tři týdny a bude to stejně jako v roce 2013 v Novém Veselí. Pravděpodobně pojedeme v sobotu ráno, ale tuto informaci zároveň s cenou ještě upřesním. Odjezd bude v 8:30, takže sraz o 15 minut dřív. Na ubytování a stravu budu vybírat 330 Kč. Začínáme a končíme obědem :-).

Ubytovaní budeme ve škole, takže budou potřeba karimatky a spacáky. Protože akce je určena pro matadory, nemusím doufám víc psát. Protože je nás hodně, preferuji ročník 2001. Z ročníku 2002 doplním kluky do počtu 14 hráčů.
     Níže si můžete přečíst informace o turnaji, které jsem okopíroval ze stránek pořadatele a ještě níže se můžete podívat na seznam účastníků, kam, jak doufám, budu moci přidat i jméno vašeho potomka :-). Svůj zájem prosím zvěčněte do komentářů. Na stejné místo prosím napište i svůj zájem na účasti, ať už jako řidič, fanoušek, spolutrenér, vedoucí mužstva, kameraman, fotograf, zdravotník, atd.

Přihlášená družstva

1 KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "A"
2 KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "B"

Propozice

Kategorie mladší žáci (ročník narození 2001 a 2002), povolen je start hráčů kategorie minižáci (ročník narození 2003 a 2004)
Hrací doba utkání 2x15 minut, přestávka 2 minuty, každé družstvo má povolen 1 time-out na utkání
Hrací místo Sportovní hala Městyse Nové Veselí
Herní systém

vzájemná utkání účastníků turnaje

Pravidla Hraje se podle platných pravidel IHF a soutěžního řádu ČSH.
Ustanovení V případě rovnosti bodů dvou nebo více družstev rozhoduje o umístění:
1) vzájemný zápas
2) rozdíl skóre ze vzájemných zápasů
3) větší počet vstřelených branek ve vzájemných zápasech
4) větší rozdíl branek ze všech utkání
5) větší počet vstřelených branek ze všech utkání
6) los

V zápasech o umístění následuje při remíze v základní hrací době série tří hodů ze značky 7m.
Tresty Vyloučení: 2 minuty
Přímá diskvalifikace hráče nebo funkcionáře má za následek stop na následující utkání.
Protest Protest je možno podat do 20 minut po skončení utkání hlavnímu pořadateli. Protest je spojen s poplatkem 200 Kč.
Nedostavení se k utkání Čekací doba je 5 minut, poté následuje kontumace 10:0
  Ve sportovní hale je dovoleno používat pouze lepidlo Select a řádná halová obuv bez bílé a černé podrážky (non-marking)!