| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
9785 (9785 hl.)
časová osa gólů
2116 (2116 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2570 (2570 hl.)
fotky
4470 (4470 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2100 (2100 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2079 (2079 hl.)

Celkem hlasovalo: 23120


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Hodnocení v polovině sezóny 2013/2014
Vydáno dne 02. 04. 2014 (1591 přečtení)

Hodnocení v polovině sezóny 2013/2014
    Tentokrát jsem nestihl napsat tento komentář v zimě a píši ho až na první jarní den :-). Nyní už k informacím.

Muži
    V loňské sezóně se muži umístili na 8. místě z 10. týmů. Tento celek měl určitě na víc, bohužel tréninková i zápasová morálka a životospráva se podepsala na některých zápasech, které jsme až ostudně prohráli. V tomto případě si však každý jedinec musí sáhnout do svého svědomí a uvědomit si, že nehraje jen za sebe, ale za celý tým. Změn v kádru moc nemáme, pouze Zdeněk Škop ukončil kariéru a na post brankaře jsme na jarní část sezóny získali Honzu Holčapka z Telnice. Po delší době, tedy budeme mít dva gólmany. Celkem máme 11 aktivních hráčů.
    V podzimní části muži nastoupili s novým nadšením a doufáme, že se nám podaří v této rozjeté sezoně umístit se na lepším místě. Po této části soutěže jsou muži na pátém místě se ztrátou dvou bodů na místo druhé. Střelecké soutěži vévodí naši dva střelci Jiří Rajmic a Honza Lattenberg.
Trenérem je Ivan Maštalíř a asistentem Luděk Kubát.

Veteráni
    Ti se v loňském roce zúčastnili turnaje na Slovensku ve Stupavě, kam byli pozváni velice narychlo, takže odjelo pouze torzo. Odehráli jsme ještě turnaj v Sokolnicích a jeden turnaj jsme uspořádali i u nás. V letošním roce, v dubnu jsme opět pozváni na Slovensko. Doufáme, že v náročné konkurenci, kde hraje hodně mladých a ještě i aktivních házenkářů, odehrajeme s naším družstvem, které má o dost větší věkový průměr než soupeři, kvalitní utkání a soupeře pořádně potrápíme.

Starší žáci
    Konečně máme plnohodnotnou sestavu starších žáků. Výsledky ještě nejsou, ale když uvážíme, že hrajeme proti o rok starším hráčům a doplňují nás mladší, může to být pouze lepší. V této kategorii máme originál 8 hráčů.

Mladší žáci
    Od mladších žáků to začíná být zajímavé i výsledkově. Loni jsme skončili na třetím místě a po podzimu okupujeme první místo. Toto lichotivé umístění nás nominuje na prestižní turnaje a ani tam se neztrácíme. Ze čtyř zimních turnajů jsme se 3x umístili na bedně. Další radostnou povinností je účast na házenkářském desetiboji, což je vlastně mistrovství ČR v této kategorii. Stabilních 15 hráčů trénuje Luděk Kubát a Aleš Flajšinger.

Mladší žačky
    Povedlo se nám postavit i dívčí tým. Sice za nás hraje 5 holek ze Sokolnic, ale všechny mají registraci u nás. Protože teprve začínáme a výsledky nejsou podstatné, dílčí výhry na turnajích už evidujeme. Trenéři Ivoš Binek, Iveta Rozprýmová a Luboš Musil se starají o 16 děvčat.

Minižáci
    11 kluků v této kategorii nám také dělá radost a je příslibem do budoucna. Tady se hraje turnajově a výsledky se neevidují. Děti však házená baví a někteří už odehráli zápasy i za mladší žáky. Na turnajích pravidelně končíme v popředí a ani medailová umístění nejsou výjimkou.
    Tady bych rád apeloval na zřízení síně slávy, protože už poháry nemáme kam dávat :-).

Mikrožáci a přípravka
    Do těchto kategorií řadíme děti narozené v letech 2005 a mladší. Přestože je mezi nimi poměrně velká fluktuace, několik dětí už hraje natolik dlouho, že se začíná rýsovat kostra budoucích minižáků. Trenérky Kateřina Kubátová a Veronika Rajmicová s nimi objíždějí turnaje této kategorie a spolu s nimi se radují nejen z gólů, ale i z každé úspěšné akce. V nejaktuálnějším seznamu figuruje 25 hráčů a hráček se kterými bychom do budoucna rádi počítali.

Různé
    Před pár lety jsme rozjeli akci "Kup si metr povrchu". Díky štědrým dárcům máme na kontě 165 tisíc a další penízky jsou v jednání. Jak určítě víte, účelem sbírky je získat finanční prostředky, abychom mohli stávající asfaltový povrch modernizovat. Ke stejnému účelu žádáme o granty a ten poslední se jeví velice slibně.
    Před vstupem do jarní části sezóny tým mužů velice překvapil. Kluci si vymysleli, že by chtěli mít vlastní šatnu, protože ve stávající šatně se převléká moc lidí a není tam k hnutí. Po původní úvaze, udělat šatnu z kinokabiny došlo po dohodě s vedením Sokola ke kompromisu a místo pro šatnu bylo zvoleno v místnosti, kde doposud odpočívaly busty zakládajících bratrů Sokolů a prezidenta Masaryka. Hoši si místnost vymalovali, udělali lavice, poličky i ozvučení pro potřebnou muziku, která je nabudí k potřebným výkonům na hřišti. Nezůstalo tak jen u toho, ale vrhli se i na omlácené branky a ty mají od tohoto týdne fungl nový nátěr, opět v původních červenobílých barvách, které tak budou dobře vidět i proti pozadí parku.

Facebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: LUK | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor