| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7866 (7866 hl.)
časová osa gólů
1481 (1481 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1852 (1852 hl.)
fotky
3786 (3786 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1448 (1448 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1421 (1421 hl.)

Celkem hlasovalo: 17854


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Albert 9:39 - 21.4.
Odzyskiwanie danych z dysku zewnetrznego Gdynia

ajofop 0:17 - 20.4.
53 year old Park Ranger Catlin from North Vancouver, has interests such as home, tales of wind hack...

odeqidufo 17:49 - 19.4.
blog

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


19.6.- 21.6.2014 Memoriál Jana Kratiny Velká Bystřice (minižáci)
Vydáno dne 20. 07. 2014 (831 přečtení)

19.6.- 21.6.2014 Memoriál Jana Kratiny Velká Bystřice (minižáci)

Memoriál Jana Kratiny
19.6.- 21.6.2014 Velká Bystřice


SLOVO ÚVODEM

Zdravím příznivce házené
    Rád bych se podělil o pár poznatků z turnaje ve Velké Bystřici konkrétně k týmu minižáků. Nominováni byli Michal Zapletal, Michal Gajda, Dominik Absolon, Honza Muselík, Šimon Havíř, Petr Máca.
    Předem bych rád řekl, že Memoriál Jana Kratiny byl pro mne i pro naše minižáky velikou zkušeností. Je pravdou že ne každý zápas byl jednoduchý, ale naši mladí házenkáři ukázali že jsou bojovníci a některé silné soupeře porazili, přesto že se to neočekávalo. Naopak, prohráli se soupeři, se kterými se výhra očekávala :-). Některé ze zápasů provázely silné emoce nejen ze strany našich hráčů, ale i ze strany soupeře, a tak občas došlo i na všelijaké strkanice a fauly, které rozhodčí neviděl nebo nechtěl vidět. Je pravdou, že toto se dělo na obou stranách, tak to neberte že si snad stěžuji. Dokonce i trenérka jednoho nejmenovaného tymu, který jsme porazili, používala docela silná slova směrem k naší lavičce. My jsme to přešli hrdě se zvednutou hlavou :-):-):-).
    I přesto že máme co dohánět v obraně, myslím že pánové podali výborný výkon. Je však potřeba, aby se kluci sehráli, protože toho spolu zatím moc nenahráli. Rád bych jim touto cestou poděkoval že vybojovali krásné 10 místo, což znamená že 8 týmů nechali za sebou . Pokud budou takto pokračovat věřím, že jejich výsledky budou jen lepší. Dále se na tomto výsledku podílel trenér na záskok :-) Tomáš Kubát (Kjúbi) a jako jeho asistent (zapisovatelka) :-) moje maličkost.
    Nakonec musím pochválit pořadatele za perfektní organizací nejen turnaje, ale i za mimozápasové aktivity na kterých si to naše děti výborně užívali např: svezení na motorkách, nafukovací hrad, malování na obličej, kolečkové brusle, florbal a jiné.
Michal Gajda

ZÁPASY

Žeravice 15:15
    Hned první zápas jsme nastoupilí proti družstvu Žeravice. Byl to velmi vyrovnaný a napínavý zápas. Už od začátku bylo všem jasné, že prohraje ten, kdo udělá více technických chyb. V této činnosti jsme kralovali. Měli jsme spoustu nepřesných přihrávek. Na konec jsme přece jenom neprohráli, a to jenom díky opravdu bojovnému výkonu. Vítězství jsme však již vydřít nedokázali. Ke kýženému výsledku nám nepomohlo ani střídání obran. Zatímco polovina hráčů se adaptovala na nový styl obrany, tak druhá polovina si dál vesele dělala co chtěla a tak vznikaly opravdu obrovské mezery. Nebudu tu nikoho jmenovat.. však oni vědí.

Stupava 15:5
Do zápasu jsme nastoupili odpočatě a nabuzeně pro první body. Zápas sme rozehráli s jemností tornáda a už v prvních minutách jsme vedli 4:1. Za stavu 8:1 jsem již začal mnohem víc střídat. Chlapci si zahráli všichni, a i když se jim moc nechtělo poslouchat, tak jsme zvítězili.

Telnice A 5:12
Tento zápas mě mrzí ze všeho nejvíc. Ano, Telnice byla lepší.., ale zase ne o tolik, na kolik vypadá skóre. Naši chlapci se lidově řečeno podělali ze jména. Bylo na nich vidět, že už při nástupu si nevěří. A i když pro nás není novinkou jak soupeř hraje, naši hráči se zcela úspěšně dívali na kombinace spojek a nereagovali. I když někdy byly nějaké světlejší okamžiky... většina zápasu byla zahalena neproniknutelnou tmou s občasným tmavším stínem.

Maloměřice 15:12
Tento zápas se odehrával v úplně jiném duchu než proti Telnici. Chlapci chtěli hrát a chtěli vyhrát. Bojovali o míče a celkově dělali co měli. Hlavně Mildemu se dařilo vyžírat balóny soupeřům. Bohužel ho to tak nabudilo, že se toho již do konce turnaje nezbavil... Ale tento zápas nemůžu hodnotit jinak než kladně. Proto si chlapci odnášeli zasloužené body.

Litovel Štiky 8:11
Tento zápas byl velmi vyrovnaný a opravdu hodně bojovný. Naši se snažili dokázat, že dokážou hrát proti komukoliv. A pravdou je, že dokáží... V útoku i v obraně se pracovalo jak mělo. Bohužel ani vystřídání dohromady čtyř různých golmanů nám nepomohlo a žádný se nechytil. Tento zápas nám nejspíš nejvíce zvýraznil problém, že nemáme žádného brankáře. Všichni naši hráči umí střílet.. umí dávat góly.. přiležitostně i brání. Ale i když se do brány hrnou všichni, nikomu se tam nedaří.

Opava 13:7
Tento zápas byl vyjímečný v jednom bodě... Opava jako jediný tým měl menší hráče než my. Chlapci nastoupili s lehkým despektem k soupeři a na skore se to projevilo. Hned jsme začali prohrávat. Po několika horších chvilkách, kdy jsem myslel že je všechny do jednoho zaškrtím, se probrali a začaly hrát to co umí. Po pár minutách naši otočili skóre a již pohodlně si došli pro výtězství.

Holečkova 15:14
Další ze série infarktových zápasů. Chlapci bojovali o 106 a nakonec se to vyplatilo. Dotlačili se až k vítěznému konci. Chlapci útočili velmi kvalitně... měli několik velmi pěkných akcích, které završili gólem. Obrana také šlapala jakž takž v pořádku, i když je tam ještě hodně co zlepšovat.

Velká Bystřice B 13:17
Tento soupeř byl značným oříškem, protože každý hráč byl asi o hlavu větší než naši. I když souboj vypadal jako zápas Davida s Goliášem, naši se zalekli jenom trošku. Například obranu jsme naprosto vypustili. Pokud se nám nepodařilo vypíchnout balon při nahrávce, tak se nebránilo vůbec. V útoku jsme zjistili, že bez pohybu to nepůjde. Protože každý náš pokus o průnik jedince se setkal se zdí obranců a hráč většinou skončil na zemi v pozici ležmo, rozhodli jsme se, že začneme opět kombinovat jako před tím. Tato varianta se setkala s úspěchem a dál se pokračovalo systémem gól za gól. Bohužel jsme již tou dobou prohrávali o několik gólů a tak to zůstalo až do konce.

Pečine 14:17
K tomuto zápasu se nedá napsat již nic nového. Soupeř byl zhruba výškově na naší úrovni byl však mnohem pohyblivější. I když se chlapci snažili, střelecky se nedařilo. Nepomohlo že jsme rozbili branku, protože gól bohužel platí pouze v síti. A tak jsme po urputném boji prohráli.

Z celkového hodnocení plyne, že nejdůležitější jsou dva problémy:
- musí se určit stabilní golman, popřípadě trénovat variantu na 5 hráčů v útoku s tím, že golman je na středě a pouze rozehrává.
- musí se pořádně trénovat více variant obran. Ne pouze 0:4 či 4:0.

Tímto vám děkujeme za pozornost a přejeme krásné prázdniny
Gajda Michal, Tomáš Kubát


 

TABULKA VÝSLEDKŮ A STŘELCŮ

Velká Bystřice Kategorie B1
Soupeř Žeravice Stúpava Telnice A Maloměřice Litovel štiky Opava Holečkova Velká Bystřice B Pečine        
Skóre 15:15 15:05 5:12 15:12 8:11 13:07 15:14 13:17 14:17  V   X   O  úspěšnost
Dominik Absolon ooo ooovoxo xx xoooxox xo oo oxoov oov ox 1 9 21 68%
Michal Gajda ox xoo xo ov vvooxx oooxoox xxoxxoov xooo o 4 9 19 59%
Michal Zapletal oooooo ooooo oxooo ooovo ovxo ooooooo vxoo ooovxoo ooovooo oovxxvo vovoo oooox oooxoo oovoox 9 6 60 80%
Jan Muselík   vx vo ov   oxx     oxo 3 4 5 42%
Šimon Havíř   x xo voo vo xxv v vo oxv 6 5 6 35%
Martin Flajšinger         oxo         0 1 2 67%
Petr Máca                          

Pokud někdo tápe v symbolech u hráčů, tak o znamená gól, x znamená chycenou střelu a v je střela vedle.

 [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Kjúbi | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor