| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7866 (7866 hl.)
časová osa gólů
1481 (1481 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1852 (1852 hl.)
fotky
3786 (3786 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1448 (1448 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1421 (1421 hl.)

Celkem hlasovalo: 17854


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Albert 9:39 - 21.4.
Odzyskiwanie danych z dysku zewnetrznego Gdynia

ajofop 0:17 - 20.4.
53 year old Park Ranger Catlin from North Vancouver, has interests such as home, tales of wind hack...

odeqidufo 17:49 - 19.4.
blog

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


27.10.2014 O pohár DDM Strážnice (minižáci)
Vydáno dne 11. 11. 2014 (757 přečtení)

27.10.2014 O pohár DDM Strážnice (minižáci) pozvánka do Strážnice 20141027 minižáci na turnaji ve Strážnici

27.10.2014
O pohár DDM Strážnice

Nazdar lidičky


  Rád bych se podělil o výsledky našich minižáků, kteří svedli boj o medaile ve Strážnici. Byli jsme tam totiž pozváni na na druhý ročník turnaje O pohár DDM Strážnice, který se konal dne 27.10.2014.
  Ráno jsme před sokolovnou posbírali mini hráče házené vyspinkané do růžova, nastartovali jsme vozidla a vyrazili směr Strážnice. Nebyl silný provoz, takže na místo určení jsme dorazili s časovou rezervou.
  Do prvního zápasu nastoupili naši bojovníci plní elánu, ale bohužel proti nám stál nejsilnější soupeř, Strážnice A. I přes tento fakt se naši svěřenci nezalekli a podali dobrý výkon. Neúnavně chodili do šancí a vybojovali i pěti metrový hod, který proměnili. Je nutno zdůraznit, že přes dobře fungující obranu soupeře se nám těžko prosazovalo, ale i tak se nám občas podařilo obranu rozebrat a vsítit nějakou tu branku. Kuba Odehnal jako náš gólman podal parádní výkon a často nás podržel svými zákroky. Za stavu 6 : 10 pro Strážnici jsme odešli jako poražení, ale nutno říci, že až na drobnosti se miníkům nedalo nic vytknout.
  Po malé pauze jsme nastoupili do zápasu proti ŽS Vančurova Hodonín. Tento zápas už byl pod naší taktovkou, hlavně se prosazovali Michalové (Gajda a Zapletal), kteří makali nejen do brány, ale i obrana byla super. Házená je týmový sport, tak bych rád poznamenal, že i další hráči hráli výborně. Dominik dal dvě branky a musím vyzdvihnout i perfektní výkon gólmana Kuby Odehnala. Svou práci odvedli i ti menší jako Petr Máca, Lukáš Ritter a Tomáš Drahoš. Mají se sice ještě co učit, ale do budoucna si můžeme být jisti, že to budou hráči, se kterými se dá počítat. Tohoto soupeře jsme porazili 14 : 6 a výhra nás příjemně naladila do dalších zápasů.
  Další soupeř bylo Veselí nad Moravou. Od začátku bylo jasné, že tohoto soupeře nebude těžké porazit, proto jsme nechali hrát hlavně menší hráče. Lídrem byl Dominik, kterého nám bohužel odrovnali faulem. Měl vyražený dech, ale vzhledem k pěti brankám, které stihnul nastřílet měl splněno :-). Konečný výsledek 9 : 3 už Michalové jen doladili. Kuba opět zářil jako brankář a Lukáš Ritter zabral v obraně. Prostě super zápas.
  Kunovice jsme ubránili a nepustili nikoho aby ohrozil bránu. Kluci prostě začali brát naše obrané pokyny vážně. V tomto zápase opět hráli ti menší, proto mají na kontě všichni branku, a to i Dalibor Absolon, který hraje teprve za přípravku :-). Naše opory odpočívaly nebo se postavily do branky, aby nevychladly :-). Co dodat, výsledek byl 11 : 1.
  Tímto počinem byla naše jízda v základní skupině u konce a už jsme jen čekali sekterým týmem budeme bojovat o medaile. Jelikož jsme jednou prohráli, postupovali jsme z druhého místa .
  Do bojů o medaile nám byl přidělen těžký soupeř a to Ivanka pri Dunaji. Byli jsme papírově slabší, ale kluci se nezalekli a vlítli na ně jako divá zvěř :-). V tomto zápase projevila Katka obavu o zdraví našich svěřenců, jelikož to nevypadalo jako zápas minižáků, ale jako zápas ostřílených mužů !!!! :-). Kluci makali tak neuvěřitelně, že jsem takové nasazení neviděl ani v žákovské lize. Tento zápas byl jako na houpačce, rychlé útoky, parádní návraty do obrany, úžasné obrané zákroky a ještě lepší individuální akce směrem na branku soupeře. Jistě mi dá Katka za pravdu, když tento zápas označím jako PARÁÁÁÁÁÁÁÁDA. Kluci děkujeme :-). Vydřený zápas vedl „jen“ k remíze 8:8 :-(.
  Bez bodu jsme nastoupili do derby, protože proti nám stály Sokolnice :-). My 0 bodů, Sokolnice 1 bod. Bylo tedy jasné, že kdo vyhraje bude mít bronzovou medaili . Rozdali jsme pokyny a poslali děti do boje. Jako posila v útoku byl Kuba Odehnal, což se ukázalo jako nešťastné řešení, protože dost znatelně chyběl v brance. Ze začátku bylo vše v pohodě, dobře jsme kombinovali i bránili, ale čím déle jsme hráli, tím více klukům docházela pára. Bylo vidět že, v zápase proti Ivance nechali naši házenkáři hodně sil. I přes tento nedostatek sil kluci bojovali do poslední minuty, která nakonec rozhodla. Za stavu 9:9, asi minutu před koncem jsme polevili a dostali jsme dvě rychlé branky, které ukončily zápas na konečných 9:11.
  Konečné umístění je tady čtvrté místo z deseti týmů . Závěrem bych chtěl dodat jen to, že naši minižáci rostou každým zápasem a jsou nastupující generací, na kterou můžeme být právem hrdí !!
  Dík samozřejmě i naší dobrovolné dopravě: a to Romanovi Mácovi a Katce Absolonové.
  Za realizační tým: Gajda Michal a Katka Kubátová.


27.10.2014 Turnaj o pohár DDM Strážnice
Soupeř Strážnice A ZŠ Vančurova Hodonín Veselí nad Moravou Kunovice Ivanka pri Dunaji Sokolnice v x o
Skóre 6:10 14:6 9:3 11:1 8:8 9:11 vedle chyceno gól
Michal Gajda 7xox xooxooovxo xovx oovoo oxooo xoox 3 10 19
Dominik Absolon oovoxx ovox oovoxoo xov     4 5 11
Michal Zapletal ovxx ovoxxooox oovo xoo oxvo ooxo7voo 5 8 19
Kuba Odehnal   xo   ovo oxo ox 1 3 6
Dalibor Absolon       o     0 0 1
Drahoš Tomáš   v   xx     1 2 0
Ritter Lukáš       x     0 1 0
Petr Máca       xo     0 1 1


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Michal G | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor