| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7866 (7866 hl.)
časová osa gólů
1481 (1481 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1852 (1852 hl.)
fotky
3786 (3786 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1448 (1448 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1421 (1421 hl.)

Celkem hlasovalo: 17854


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Albert 9:39 - 21.4.
Odzyskiwanie danych z dysku zewnetrznego Gdynia

ajofop 0:17 - 20.4.
53 year old Park Ranger Catlin from North Vancouver, has interests such as home, tales of wind hack...

odeqidufo 17:49 - 19.4.
blog

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


10.1.2015 Turnaj JmKSH Ivančice (minižáci)
Vydáno dne 21. 01. 2015 (817 přečtení)

10.1.2015 Turnaj JmKSH Ivančice (minižáci) 20150110 Turnaj JmKSH - HK Ivančice (mini)

10.1.2015
Turnaj JmKSH Ivančice

Ahoj, nazdar


  Po příjezdu do Ivančic jsem svoje svěřence za pomoci rodičů dostal do dresů a napjatě jsme očekávali, koho nám los vybere jako prvního soupeře. Ejhle, že by Ivančice B . Máme rozlosováno a Újezdská mašina se může rozjet na plné obrátky. Celý tým včetně našich nováčků (Honza Parák a Luboš Řoutil) se po pokřiku postavili domácímu soupeři a byla to krása. Kluci jim nenechali ani malinkatý prostor, aby se prosazovali a tak se jim podařilo překonat našeho brankáře (Lukáš Ritter) jen 2x. Jeli jsme na půl plynu, protože jsme věděli, že nás čekají těžcí soupeři, a přesto jsme zvítězili 13:2
  Já nezdvořák, ještě jsem nepředstavil sestavu.
Dominik Absolon, Michal Gajda, Honza Parák, Luboš Řoutil,Tomáš Drahoš, Martin Flaišinger, Petr Máca, Lukáš Ritter. Tak to jsou oni. Realizační tým je trenér Michal Gajda a jeho asistentka Aleš Flaišinger :-).
  No nic, už nás znáte, takže zpátky k házené. Já vám to říkal, těžký soupeř Strážnice A (to jsou jen takové holky). Békli jsme a vzhůru do zápasu. S tímto soupeřem jsme se již několikrát setkali a bohužel jsme nikdy nevyhráli, alespoň co si pamatuju. Kluci makali, seč jim síly stačily, ale ne a ne se prosadit. Jen Martin oklamal obranu na křídle a dal pět branek, což taky bylo jediné, co se nám proti Strážnici A podařilo. Je tedy zřejmé, že jsme prohráli 5:13 :-). No nic. Nevadí, jdeme dál.
  Další soupeř byl Strážnice B, ale B věštilo, že bychom mohli vyhrát. Zápas začal (jako vždy po pokřiku) velice opatrně, ale po třech brankách do soupeřovy klece si kluci uvědomili, že to půjde a zase se Újezdská mašina rozjela a šlapala jak jsme zvyklí . Strážnické béčko jsme deklasovali 11: 6 . Bohužel se v tomto zápase zranil Dominik Absolon, kterého tatínek musel dokonce dopravit do nemocnice na rentgen . Pan doktor naznal že má pochroumaný kotník a nadělil mu berličky a klidový režim :-). Tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení.
  Ivančice A byl náš další nelehký soupeř, ale my jsme se nezalekli. Přesto, že se jedna z opor týmu fotila v nemocnici, odvedli jsme krásný výkon a po zásluze jsme vyhráli 12:10. Toto utkání bylo velice emotivní, jelikož slečna rozhodčí asi občas nevěděla, kterou stranou se do píšťalky fouká. Docházelo ke spoustě faulů na obou stranách, které se samozřejmě stupňovaly a mnohdy ani ležící dítě nebylo důvodem, aby se již zmíněná píšťalka použila. My Úježďáci jsme tvrďáci a ustáli jsme to. Trenér Ivančického výběru tuto povahu nemá, a tak se do vlastní rozhodčí pustil. Vygradovalo to velkou hádkou s garantem turnaje a odchodem trenéra a celého jeho týmu z haly.
  Za sebe říkám FUJ! Takto bychom se před dětmi chovat neměli.
  Jelikož odchodem již zmiňovaného týmu, který opustil turnaj, vznikly díry v rozlosování, nastoupili jsme znovu proti Strážnici A. Není tu co dodat. Scénář byl stejný jako při prvním zápase, jen se ke střelcům zapsal jednou brankou Michal. Jinak dával branky jen Martin, který jim nasázel zase pět gólů. Výsledek byl obdobného rázu 6:13
  Poslední tým byly opět Ivančice, ale nelekejte se, byly to holky. Nastupovali jsme v základní sestavě, ale asi po minutě měl Aleš parádní nápad: Stáhneme Michala a Martina a necháme hrát jen mladší kluky. Ze začátku byli pravda trošičku bezradní, ale poradili si s tím docela dobře, roli lídra na sebe vzali Petr a Lukáš. Druhého jmenovaného jsme dali do pole, a v brance se motal Michal s Martinem aby jen tak nezaháleli. Výhru jsme uhájili sice jen tak, tak, ale pro kluky to byla zkušenost k nezaplacení. Musí si zvykat, že to bude na nich, protože Michal a Martin už jim dlouho pomáhat nebudou.
  Na konec bych chtěl připomenout, že premiéra Honzíka a Luboše na turnaji nebyla střelecky vidět, ale věřím pevně tomu, že se to rychle změní, až odehrají nějaký ten zápas a začnou si uvědomovat, co a jak mají dělat. Za mě pochvala, byl to přeci jejich první turnaj ve 4+1.

  Všem ahoj – nazdar – papa – čuuuuus.
  
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Michal G | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor