1468 (1468 hl.)
1442 (1442 hl.)

Celkem hlasovalo: 18331

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

20.9.2015 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (muži)
Vydáno dne 21. 09. 2015 (1103 přečtení)

20.9.2015 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (muži) 20150920 - muži vs. Sokol Nové Bránice Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 32:25 (17:12)

Ze zápasu si neodvážíme body, ale dva zraněné.

20.9.15 se výprava z Újezda vydala na cestu do Bránic ve velice dobré náladě. Hnedka první otázka na srazu byla, budeme mít vůbec dost aut? Po asi 20-ti minutové debatě, vtípků a nabídek, že se jednotliví hráči obětují a zůstanou doma, se vše vyřešilo a vyjeli jsme. Měli jsme i hvězdnou posilu v osobě Jirky Rajmice, který se vymanil z chomoutu, aby nám mohl pomoci v naší cestě za body. Když jsme dorazili na místo určení, začala nová debata, kdo vypíše zápis. Nechtěl nikdo. I tento drobný zádrhel se nakonec vyřešil a ukázalo se, že když je dobrá vůle, nic není nemožné.
     Po vyčerpávající rozcvičce jsme již byli připraveni k zápasu a chyběl již jen jediný drobný detail... rozhodčí. I ti se nakonec ukázali a začalo se hrát s pouhým 20-ti minutovým zpožděním.
     Zápas probíhal v docela svižném tempu. Oba týmy se pohybovaly v rozmezí jednoho až dvou gólů. A to až do 19. minuty, kdy Jirka při střetu s protihráčem dostal pěstí kousek nad solár. Protože nemohl dýchat a motala se mu hlava, zápas pro něj skončil.
     Zápas poté pokračoval již trochu pomaleji. Spolehnout jsme se mohli na Lateca, že bude neustále vytvářet tlak na soupeřovu bránu, bohužel většina těchto střel šla nad bránu. Čízkovi se vůbec nedařilo, a tak dvakrát zastřelil soupeřova gólmana na útěku. Příjemným překvapením byl Marián Hladík, který se nechtěl nechat zastavit a tak v prvním poločase proměnil vše co hodil na bránu. Druhý poločas probíhal v podobném duchu, i když se Bránicím podařilo odskočit na rozdíl pěti branek. Občas jsme to stáhli na rozdíl dvou až tří branek, jen aby opět došlo k výpadku v obraně a náskok pěti branek byl opět na světě.
     Ve 49. minutě se nám zranil další hráč, a to Patrik Bartoš, kterého okamžitě odvezli do nemocnice. Již víme, že přežije a tak doufáme v brzké uzdravení a rychlou rehabilitaci. Nakonec zápas skončil 25:32 pro domácí družstvo. Při pozápasovém rozboru jsme se shodli na tom, že jsme odehráli docela dobrý zápas, pouze tyčky nám stáli v cestě za dalšími dvěmi body, protože konstrukci jsme trefili výrazně vícekrát.