guaranteed approval installment loans

asocyf 10:26 - 19.10.
FB

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

20.9.2015 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
Vydáno dne 25. 09. 2015 (538 přečtení)

20.9.2015 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) 20150920 mladší dorostenci vs. Sokol Nové Bránice Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 43:29 (21:14)

Kdo nic neočekává, nebývá zklamán :-).

Po nečekané prohře starších žáků, kdy většina hráčů nastupuje i za dorost, jsme o kategorii výš žádné body neočekávali. Zápas jsem si tak užil mnohem víc, protože mě neomezovala přehnaná očekávání :-).

Krok se soupeřem jsme drželi téměř celý poločas, neboť do 27. minuty jsme prohrávali jen o čtyři branky. Srovnám-li to s minulými zápasy, mohli jsme se cítit jako vítězové :-).

Obrana sice stále nefungovala podle našich očekávání, ale světlé momenty by se našli. Občas jsme ořízli křídla a zkomplikovali domácímm útok, občas jsme míč vypíchli a zakončili z trháku. Prostě takové malé radosti :-).

Útok byl podobný. Atoma stále bolela záda, takže jsem ho hodně střídal, ale přesto dal 7 branek. Lukáš Knos jako spojka z nouze bojoval jako lev, ale dva bojovníci jsou málo. Originál dorostenci stále nepřekročili svůj stín, ale do mužů máme času dost :-).