1468 (1468 hl.)
1442 (1442 hl.)

Celkem hlasovalo: 18331

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

29.5.2016 Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna (muži)
Vydáno dne 30. 05. 2016 (845 přečtení)

29.5.2016 Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna (muži) Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna 23:26 (14:11)

Pět výher za sebou!!!

Poslední utkání sezony jsme odehráli na horké půdě v Hostěrádkách. Né že by nám šlapali v tabulce na paty, ale tohle derby je vždy vyostřené mezi hráči, lavkami i diváky. Můžeš všechny zápasy v sezóně vyhrát, ale když prohraješ tento duel, tak je pokažená celá sezóna. Taky se na to mužstvo připravovalo. Na babských hodech ukázali, že se ničeho nebojí, i když věděli, že druhý den na hřišti budou "umírat". Po příjezdu k hostům se ukázalo, že podobná hrdinství prokázala i část domácích hráčů. Velice nás potěšila divácká návštěva z Újezda, která byla snad stejně početná, jako domácích.
     Dění na hřišti se dá rozdělit na desetiminutovky. Utkání začala sestava, doplněná o mladíky, kteří se v sezóně moc nedostali na hřiště. První minuty to šlo náramně. Vedení 4:1 nás ukolébalo a domácí nám ubrali volnosti. Stav se brzo srovnal a domácí začali mít navrch. Na další desetiminutovku nastoupila základní sestava, která s domácími držela krok. 10 minut. V této části zápasu už docházelo k tvrdým, až zákeřným střetům, které rozhodčí netrestali. Zejména jeden se jako hostitel vůbec nechoval, ale to je o něm všeobecně známo. Kluci schytali tvrdé rány, které kupodivu sudím utekly. Třetí část nám vůbec nevyšla. K zahazování šancí se přidaly technické chyby, čímž jsme soupeři dovolili zvýšit vedení na 14:11. O přestávce zdecimované mužstvo lapalo po dechu. Při vypjatém průběhu jsem neměl odvahu stáhnout dolů někoho ze základu. Dokonce se na hřiště jeden z hráčů nedostal vůbec, protože se chtěl rvát už na střídačce. Vypustit ho na hřiště mezi rozdivočelé šelmy by znamenalo, že by těch červených padlo daleko víc. Kdo ví, jestli by se to vůbec dohrálo.
     Druhou půlku jsme začali lépe. Díky nedisciplinovanosti domácích jsme využili pár přesilovek. Za 10 minut jsme srovnali a tento nervózní stav trval až do 55. minuty. Jenže v té době se děly věci na obou stranách. Zahozené šance, technické chyby, výkony brankářů, zákeřné zákroky, červené katry. Odpočnout se dalo pouze při time-outech. Posledních 5 minut se však všechno štěstí přiklonilo k nám a rozdílové tři branky padly už jenom do domácí branky. Pátá výhra v řadě 26:23 byla krásná tečka za úspěšnou jarní sezonou.
     Znovu nemá cenu hodnotit jednotlivce. Základ si šáhl na dno, křídla a pivoti se částečně prostřídali. Vše bylo plně podřízeno taktice, ukradnout Hostěrádkám body, což se nakonec povedlo. Hoši, děkujem.

První poločas 11
TJ Sokol Hostěrádky     1 2 3 4 5   6   7 8     9   10     12 13 14
TJ Sokol Újezd u Brna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Druhý poločas
TJ Sokol Hostěrádky     15       16       17   18 19   20 21 22 23
TJ Sokol Újezd u Brna 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
     Kvůli zpoždění nejmenovaného funkcionáře a pozdnímu dodání technického zápisu, byl on-line zápis dělán cca od 7. minuty. U hráčů došlo ke zpětnému dopsání, u gólmanů nikoliv. Omlouváme se všem nadšencům do statistik za případné nepřesnosti :-).