ecahuwo 2:36 - 20.4.

awokogos 23:39 - 19.4.

30.10.2016 Sokol Újezd u Brna - SKKP Brno (ml. dorostenci) dohrávka
Vydáno dne 01. 11. 2016 (430 přečtení)

30.10.2016 Sokol Újezd u Brna - SKKP Brno (ml. dorostenci) 20161030 ml. dorci vs. SKKP Brno - opakování Sokol Újezd u Brna - SKKP Brno 23:30 (10:16)

Dohrávaný zápas nám body nepřinesl.

Pokud se bude na zápasy chodit po proflámované noci, tak je snažení realizačního týmu úplně zbytečné. Krvavé oči Lukyna Musila a mátožný pohyb Atoma, byly předzvěstí šíleného poločasu. Strední spojka Tom na hřišti dospával a spoluhráči se jeho tempu přizpůsobili. Tolik ztrát míče jsem snad ještě tento rok neviděl.

Na brankaře Juru Dúpala, ano, čtete správně, opravdu nám celý zápas odchytal starší žák, protože David si prý o den dřív na hasičských závodech poranil koleno, se valilo během prostředních deseti minut první půle 6 trháků. Ve čtrnácté minutě, za stavu 4:8, jsem bral time. Marně. Hráli jsme pořád stejně pasivně. Kluci jako by se vrátili do doby před 7 lety, kdy začínali a spolupráci v útoku ještě neznali. Hosté hráli od podlahy a někdy jediného útočníka bránili i tři obránci, protože zbytek se se zájmem díval, jak dostane naloženo. Bit a to dost, byl především Lukáš Knos, který ještě s Ondrou Krošíkem držel v první půli náš prapor.

Když hosté poznali, že dnes se fauly nepískají, ještě přitvrdili. Některé zákroky byly za hranou, ale trvalo nám celý poločas než jsme pochopili, že se vylučovat nebude. V druhé půli už jsme se přizpůsobili :-). Jak už jste možná pochopili, opět nás pískaly začínající rozhodčí, tentokrát děvčata z VelMezu. Z předchozích vět je určitě zřejmé, že s jejich výkonem moc velká spokojenost nepanovala. Sedmičky se nepískaly, a když, například po stažení Atoma v proskoku z boku za střeleckou ruku, jsem se trestného střílení hlasitě dožadoval, dozvěděl jsem se, že nespadl do šestky. Fakt, že byl skolen na sedmi metrech a před ním nikdo nebyl, asi nebyl důležitý. Další perličkou bylo neuznání branky při rozehrávání autu, protože náš hráč stál v devítce.

O přestávce si obě sudí vzal stranou Kjúbi, kterého jsem zlomil ke stolku, a ten jako zkušenější rozhodčí s nimi jejich chyby rozebral. Ke zlepšení moc nedošlo, ale aspoň si začaly na hřišti víc měnit strany, takže se chybovalo na obou stranách zhruba stejně.

O přestávce jsem vyjádřil značnou nevoli nad mimozápasovou morálkou hráčů a ti v druhé půli trochu ožili. Přitvrdili jsme na obraně a začali konečně bránit. V útoku bylo ze známých důvodů zlepšení znát méně, i když Atom už byl částečně probuzený. Ačkoli jsme se dokázali přiblížit na 3 branky, dalšími chybami jsme se šanci na body opět vzdálili.