anosyc 23:02 - 17.7.
Opinie kamagra

6.11.2016 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (st. žáci)
Vydáno dne 06. 11. 2016 (417 přečtení)

6.11.2016 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (st. žáci) 20161106 st. žáci vs. Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov 28:18 (9:8)

Kardiaci, pozor.

Doporučuji všem našim fanouškům, kteří jsou slabší na srdce (kardiaci), nebo jsou v horší psychické kondici, aby na zápasy starších žáků vždy chodili až na druhý poločas. První půlky jsou totiž za trest! Jsou hrozné, příšerné až skandální a je div všech divů, že to kluky stále ještě baví, takhle týrat a trápit trenéry, fanoušky v ochozech, ale hlavně sami sebe!

„Hoši, vždyť takhle slabej soupeř tady ještě letos nehrál!“ - nevím kdo přesně a kdy pronesl tuto již památnou hlášku na jednou našem domácím zápase, ale pro dnešek to platilo vrchovatě! Hosté, pohybující se v dolních patrech tabulky, sice disponovali tou největší a nejmohutnější spojkou, která kdy proti nám hrála a zároveň tím nejmenším a nejsubtilnějším brankářem, který kdy proti nám chytal, ale toto je asi tak vše, čím nás zaujali. Ne, že by neměli i další šikovné hráče, ale ve srovnání s našimi borci jsme nemohli pomýšlet na nic jiného, než na povinné vítězství. Toho jsme nakonec i dosáhli, ale cesta k němu byla opět svízelná a kostrbatá a vedla přes poločasový výsledek 9:8.

Není třeba se v této první půlce moc babrat, bylo by to stejné psaní jak o v minulých článcích, takže jen heslovitě. Rány vedle brány nebo metr nad bránu, tyčky, přešlap, průraz, zkažená nahrávka a další a další, v obraně soupeřům uhýbáme a ustupujeme, zkažený trhák a hned další, nedůraz, nezájem – někteří chtěli dokonce ze zápasu odstoupit atd… Snad jen Jirka v bráně nezklamal a již v první půlce nás výrazně podržel a takovým dobrým pěti vyloženým gólům dokázal zabránit. Bez jeho podpory jsme klidně poločas mohli projet o několik branek. A také opět nelze nezmínit tolik potřebnou výpomoc od mladších žáků, kdy Martin střílí drze a nebojácně své 3 branky a společně s Jirkou v bráně jsou tak hlavní strůjci našeho hubeného poločasového vítězství.

Vše je zapomenuto, začíná druhá půle. Náš výkon jde tradičně nahoru. David (celkem 9g, z toho 7g ve druhé půlce) konečně nachází střeleckou mušku, střílí z výskoku a dokonce i jednou úspěšně vsítil gól i z takového akobypodstřelu, dostává se do rychlých protiútoků a rozděluji přesné finální nahrávky, ze kterých těží pivot Filip (celkem 3g), ale po různých překříženích spojek i ostrostřelec Zoran (celkem 7g). A přidává se i další spojka Pepa (celkem 3g) a na křídlech Robas (celkem 2g) a Honza (1g). Hra je sice stále rozháraná, ale alespoň souhra některých dvojic začíná fungovat a i když to není zrovna oku lahodící, tak alespoň góly nám tam začínají padat. A obrana se zvedá. Jirka přidává další efektní zákroky (asi se inspiroval sobotním výkonem našeho reprezentačního gólmana Galii v zápase proti Makedonii). Kluci začínají mít ze hry konečně radost a závěr zápasu dohrává celá lavička – Milde, Michal, Tom a Dominik, jimž však dnes střelecké štěstí nepřálo.

Je dobojované, povinného vítězství jsme dosáhli, ale chlapci ruku na srdce - takhle slabej soupeř tady ještě letos nehrál!