anosyc 23:02 - 17.7.
Opinie kamagra

12.11.2016 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (ml. dorostenci)
Vydáno dne 16. 11. 2016 (416 přečtení)

12.11.2016 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (ml. dorostenci) ml. dorci vs. Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokol Juliánov 38:26 (22:14)

Druhá výhra :-).

Nebýt starších žáků, měli bychom na střídání jediného hráče. Ale začněme od úplného začátku. Před sezónou, na hráčské schůzi slíbilo 15 mladších dorostenců, že minimálně rok u házené vydrží. Protože v zápisu o utkání může být pouze 14 hráčů a ještě jsme měli v záloze 10 starších žáků, vyhověli jsme prosbě sousedů, a starším žákům, kteří měli zájem hrát za dorost, jsme povolili hostování do Sokolnic. Ano, byla to chyba! Dnes bych to neudělal, protože o 4 dorostencích můžeme mluvit už jen jako o bývalých hráčích. Připočítáme-li zraněné, nemocné a nemohoucí, moc lidí na lavičce nemíváme.

Tento zápas nebyl výjimkou. Starší žáci hráli v Kuřimi, takže jsem počítal, že minimálně 4 převezu do Juliánova. Byl jsem však převezen sám. Pepa, Robas ani David jet nemohli nebo nechtěli. Sokolnické posily Gregy a Zoran hrát nemohly a s druhou směnou souhlasil jen brankař Jura a křídelník Honza. Protože dorostenci se přepravovali samostatně, byl jsem zvědavý, kolik se nás nakonec sejde. A to ještě nejlepší hráč Atom avizoval, že po zranění z minulého týdne asi hrát nebude nebo, že bude maximálně exekutor sedmiček.

Kluci se trousili jako švábi na pivo, ale ti co slíbili, nakonec dorazili, takže nás, dohromady se staršími žáky, bylo 10. Domácí v roli hostů však na tom byli s marodkou podobně. Trenér Igor si stěžoval, že má navíc zraněného brankaře a že mu bude chytat hráč. Zdá se, že problémy jsou všude stejné :-).

Před začátkem zápasu Atom prohlásil, že zkusí hrát a pak že se uvidí. Vidět toho bylo dost. První tři naše branky vsítěné jeho rukou a v páté minutě skóre 3:0. Slušný začátek, co říkáte? Jak už jsem psal, soupeř neměl brankaře, a ani v útoku se nedokázal moc prosadit. Jednak toho naše obrana moc nedovolila a jednak nám zachytal brankař. David kupodivu nezvedal nohu proti střelám z křídla a zachytal výborně i proti spojkám. Druhý brankař Jura si díky tomu na lavičce lebedil, že je na výletě. Náskok 4:1 nás opět a opět chybně ukolébal. Obrana polevila a útoku se mezi obránce nechtělo. Naše slabá chvilka naštěstí netrvala dlouho. Hráči sami poznali, že vývoj zápasu není podle našich představ a začali se víc hýbat. Obrana i útok se dramaticky zlepšil. Byli jsme na koni a spojky se rozhodly, že pustí do hry i křídla. Díky jednomu pěknému uvolnění si svou premiéru gólově osladil i Honza Pokorný. Zatímco Honzík zůstal nad věcí, z řad diváků se ozvalo potěšené: "No nekecej?" Vzápětí jeho maminka signalizovala realizačnímu týmu, že tradici zná a respektuje :-).

V druhé půli jsme udrželi koncentraci jen pár minut. Chlapci se začali pokoušet o "ameriky", ale marně. Spolu s uvolněnou morálkou obránců se David vrátil ke kopání proti míči nebo si hrál na návěstidlo. Netrvalo to dlouho a do do brány se podíval i Jura. Vydržel tam ale jen chvilku, neboť Davidovi stačilo jen domluvit :-). Jediný, kdo se všeobecné pohodě nepřizpůsobil, byl Lukyn Knos. S dravostí sobě vlastní se probíjel do obrany a zakončoval a zakončoval, až zakončil 13x a stal se první hvězdou tohoto zápasu :-).