Dutch Passion Nasiona Marihuany

izemyh 18:03 - 17.10.
Fresh Fingers bestellen

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

30.10.2016 SKH Veselí nad Moravou - Sokol Újezd u Brna (mladší žačky)
Vydáno dne 02. 12. 2016 (414 přečtení)

30.10.2016 SKH Veselí nad Moravou - Sokol Újezd u Brna (mladší žačky) SKH Veselí nad Moravou - Sokol Újezd u Brna 16:1 (8:0)

Čtvrtá výhra v pořadí se nekonala.

Když jedeme do Veselí nad Moravou, tak mám určité obavy, protože Veselačky vždy něčím nesportovním překvapí.
     Minule simulovaly padající hrušky do šestky a vymáhaly (úspěšně) od rozhodčích sedmičky. Dnes to bylo deptání našich hráček ďubáním do zad za zády rozhodčích nebo tak, aby to nebylo vidět. Bránění za krk, zahazování míčů při ztrátě (mimochodem toto je specifikováno v pravidlech a je to bráno jako nesportovní chování s progresivním trestáním.)
     Když vezmu, že v útoku jsme byli minimálně 30x, ďubání do pivota, 2x ztráta míče Veselaček a následné zahození míče (2x2 min), bránění za krk minimálně 2x ne-li 3x, tak z toho všeho máme pouze 2 napomenutí a jednou 2 min. Ve Veselí pískají většinou olomoučtí rozhodčí a asi se u nich píská jinak. No nic, pro naše holky je to další zkušenost.
     Tím nechci říct, že nám zápas prohráli rozhodčí i naše holky udělali mnoho chyb. Pomalé pohyby, obrana nulová rychlost. Naštěstí to posledních 10 minut už bylo lepší. V tom všem byly Veselačky lepší. No máme na zimu hodně práce.
     Do Veselí jsme jeli s 11 funkčními hráčkami. V první půlce skoro na začátku odpadla Julča s bolavým kotníkem, na konci Lada s bolestí hlavy. V druhém poločase Barča s prstem a tak nám nakonec zůstala na střídání Nela, která posléze vystřídala utavenou a uběhanou Gabču. Jakmile Gabča mohla, byla jsem donucena střídání opět vrátit. Dnes to Nele nešlo, byla jako by tu nebyla. Možná jsem a budu moc kritická a negativní, ale většina holek jsou na tréninku samá sranda a pak to tak vypadá! Nebudu jmenovat, ony ví. A kdo neví, ať se zeptá. Neplatí to o všech, některé makají příkladně.
     No a nakonec brankářka Míša - 19 střel/ 16 gólů. Řeknu jen toto - moc dobrou formu neměla a upřímně, obě víme proč, že Míšo! Od našich diváků, kteří Míšu ve formě znají jsem vyslechla, že polovina gólů byla chytatelná.
     Takže čtvrtá výhra v pořadí se nekonala. Prohrály jsme 1:16. Ten jeden gól padl v 18 minutě druhého poločasu zásluhou Áni, která se konečně naštvala (za ďubání do zad ;-) ) a vybojovala sedmičku, kterou i dala. Lota nejvíc zisků míčů (nejvíc posledních 10 min.), Danča měla za úkol ubránit nejlepší střelkyni a úspěch tak asi 60%. Byl to opravdu těžký úkol. Simča a Barča nejvíc střel a Áďa to měla dnes vše napůl.

Autor: Petra Kolářová | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek