anosyc 23:02 - 17.7.
Opinie kamagra

4.12.2016 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
Vydáno dne 13. 12. 2016 (514 přečtení)

4.12.2016 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (ml. dorostenci) 20160412 ml. dorci vs. Sokol Telnice Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice 27:40 (12:20)

Týmová obrana existovala necelý poločas.

Odehráli jsme další domácí zápas v Telnické hale, kde jsme hostili místní házenkáře. Znaje jejich sílu, rozhodli jsme se změnit obranu na 0:6. Úvod vyšel nad očekávání. Ořezáváním křídel jsme dokázali narušovat jejich rozehrávku a včasným vysouváním jsme eliminovali i střelce. Do 25. minuty se hrála relativně vyrovnaná házená, a ačkoli naše agresivita byla progresivně trestána, kluci taktické pokyny dodržovali. Abych byl k rozhodčím spravedlivý, trestali na obě strany, takže i náš útok měl dost prostoru k zakončení.

Na konci poločasu kluci přestali stíhat na nohách nebo lépe řečeno, vysunutí proti střelci bylo dobré, ale po kontaktu už nedošlo k vrácení zpět. Pokud střeďák dokázal odehrát, což dokázal celkem často, měly krajní spojky před sebou dálnice. V soubojích 1:1 jsme propadli. Žigi na Davida Popelu nestačil a vysunutý Atom nijak nepomohl. Bylo nás jen devět a hráčů schopných bránit a ubránit střed obrany, bylo úměrně našemu počtu. Obranný pilíř Adam Žigrai po dvou vyloučeních bránil jen na půl plynu. David Novák chytal na brankové čáře a za celý zápas střelecký úhel nezmenšil ani jednou, a to jsem ho i prosil. Pro Popelu a Grega a jejich přesně umístěným střelám tak nebyl překážkou. Ačkoli si Žigi třetí vyloučení v obraně hlídal, stejně neuhlídal a v druhém poločase byl odejit za špatné střídání:-).

Na tento zápas jsme se připravovali a pokud kluci dodržovali taktické pokyny, šlo to. Bohužel anticipační obranu 0:6 jsme hráli necelý poločas. S přibývající únavou se přestalo poslouchat a hráči čím dál častěji zaujímali lépe nacvičené rozestavení 1:2:3, ovšem bez agresivity a bez zajišťování.

Abych to shrnul, domácí hosty jsme do kombinací nepustili a jejich signály jsme ubránili. Co jsme nezvládli, byla hra jeden na jednoho v podání Pordy a Grega.

Naše útoky byly slušné. Potěšilo mě, že kluci si dokázali počkat na pohyb brankaře a pak mu nedali šanci. Speciálně však musím vyzdvihnout protiútoky Ondry Krošíka, který výbornou obrannou činností získal několik míčů a bez problému zakončoval. Dobrá byla i spolupráce spojek s pivotem, díky čemuž si Walt připsal 5 branek.